Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kui tervet rehkendust ei jõua, tee pool

Nii kui puhkus läbi sai, pole enam kirjutamiseks aega leidnud. Viimane kuu on kaalulangetuse osas kuidagi veninud. Kui seni langes kaal keskmiselt 3 kg kuus, siis viimase 2,3 kg on veidi kauem läinud. Esialgne lõppeesmärgi (66kg) täitmise kuupäev oleks pidanud olema 20.08., aga tol hetkel oli veel umbes kilo puudu. Täna hommikul oli kaalunäit 66,1 kg.

Vahel teiste blogisid lugedes mõtlen, et tegelikult on mul kõik suhteliselt lihtsalt läinud. Ma ei kutsu kedagi üles sama moodi käituma, aga minul on õnnestunud 100% kavas olemata (igahommikune kavaväline kohvipiim ja vahel mõni üleliigne amps) ja trenni tegemata, 5 kuuga 14,3 kg kergemaks saada. Võib-olla oleks kava jälgides ja trenni tehes kiiremini saanud, aga kuhu mul kiiret, peaasi, et ise rahul olen. Teistega ma ei võistle ja iseennast olen võitnud niikuinii.

Olen oma kaalulangetusele saanud erinevat tagasisidet. Mõni töökaaslane ei saanud midagi aru (tööl kanname tööriietust, mis pole figuuri järgiv). On umbusklikke, kes arvavad, et nagunii tuleb kaal varst tagasi. Osad, kes asjast teadsid, on kadedad. Mõni heas mõttes, et tahaks ise ka alla võtta ja kuidas sa seda ikka suutsid. Mõni, kes ise suure ülekaaluga kimpus ja palju erinevaid dieete katsetanud, arvas (kui paar kilo raskem olin), et olen juba liiga kõhn ja aitab küll. Aga mina tunnen ennast suurepäraselt. Oleksin justkui lisaks kaalukaotusele 10 aastat nooremaks saanud.

Septembrist olen otsustanud säilitajaks hakata. Ja siis luban, et hakkan lõpuks ometi ka trenni tegema, kuigi tundub, et tegelikult läheb elu siis veel keerulisemaks. Üks laps läheb 1. klassi ja teine eelkooli. Lisaks veel suurema lapse trenn. Praegu on plaanis väiksema eelkoolis oleku aeg enda peale kulutada, eks näis, kuidas õnnestub. Nagu W. Churtchill ütles: "Oma sõnade söömine pole mul kunagi seedehäireid põhjustanud". Kui muud trenni teha ei jõua, siis autota, nagu ma olen, tuleb üsna palju jalgsi liikuda, et lapsed õigeks ajaks kooli-trenni saata.

Igatahes ei kavatse ma loorberitele puhkama jääda, vaid saavutatut hoida.

Kõik on uus, septembrikuus!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse