137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kui tervet rehkendust ei jõua, tee pool


Nii kui puhkus läbi sai, pole enam kirjutamiseks aega leidnud. Viimane kuu on kaalulangetuse osas kuidagi veninud. Kui seni langes kaal keskmiselt 3 kg kuus, siis viimase 2,3 kg on veidi kauem läinud. Esialgne lõppeesmärgi (66kg) täitmise kuupäev oleks pidanud olema 20.08., aga tol hetkel oli veel umbes kilo puudu. Täna hommikul oli kaalunäit 66,1 kg.

Vahel teiste blogisid lugedes mõtlen, et tegelikult on mul kõik suhteliselt lihtsalt läinud. Ma ei kutsu kedagi üles sama moodi käituma, aga minul on õnnestunud 100% kavas olemata (igahommikune kavaväline kohvipiim ja vahel mõni üleliigne amps) ja trenni tegemata, 5 kuuga 14,3 kg kergemaks saada. Võib-olla oleks kava jälgides ja trenni tehes kiiremini saanud, aga kuhu mul kiiret, peaasi, et ise rahul olen. Teistega ma ei võistle ja iseennast olen võitnud niikuinii.

Olen oma kaalulangetusele saanud erinevat tagasisidet. Mõni töökaaslane ei saanud midagi aru (tööl kanname tööriietust, mis pole figuuri järgiv). On umbusklikke, kes arvavad, et nagunii tuleb kaal varst tagasi. Osad, kes asjast teadsid, on kadedad. Mõni heas mõttes, et tahaks ise ka alla võtta ja kuidas sa seda ikka suutsid. Mõni, kes ise suure ülekaaluga kimpus ja palju erinevaid dieete katsetanud, arvas (kui paar kilo raskem olin), et olen juba liiga kõhn ja aitab küll. Aga mina tunnen ennast suurepäraselt. Oleksin justkui lisaks kaalukaotusele 10 aastat nooremaks saanud.

Septembrist olen otsustanud säilitajaks hakata. Ja siis luban, et hakkan lõpuks ometi ka trenni tegema, kuigi tundub, et tegelikult läheb elu siis veel keerulisemaks. Üks laps läheb 1. klassi ja teine eelkooli. Lisaks veel suurema lapse trenn. Praegu on plaanis väiksema eelkoolis oleku aeg enda peale kulutada, eks näis, kuidas õnnestub. Nagu W. Churtchill ütles: "Oma sõnade söömine pole mul kunagi seedehäireid põhjustanud". Kui muud trenni teha ei jõua, siis autota, nagu ma olen, tuleb üsna palju jalgsi liikuda, et lapsed õigeks ajaks kooli-trenni saata.

Igatahes ei kavatse ma loorberitele puhkama jääda, vaid saavutatut hoida.

Kõik on uus, septembrikuus!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Juulikas
4444 lugemist / 5 fänni
Minust

Parimais aastais naine, kes sai Fitlapi abiga taas saledaks ja soovib saledaks jääda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Geniaalne toitumisprogramm, mis toimib, kui ainult ise viitsid natuke pingutada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva