136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ma ei ole alla andnud :)


Hei taas,

kuigi ma pole peaaegu kuu aega mitte ühtegi postitust kirjutanud, ei ole ma tegelikult alla andnud. Tõsi, kavast möödalaskmisi on olnud oluliselt rohkem, kui mul muidu harjumuseks oli, aga üldiselt olen siiski teinud Fitlapi toite. Lihtsalt pole kuidagi olnud motivatsiooni ega tahtmist kirjutada. Ja polegi nagu osanud millestki kirjutada. Mõned korrad võtsin blogi lahti, et hakata uut postitust kirjutama, kuid siis panin selle sama targalt kinni tagasi. Nüüd võtsin lõpuks ennast kätte, sain postituse valmis ja siis kiilus Chrome kinni ja kõik mu töö ja vaev lendas vastu taevast… Nii, et kirjutan nüüd siis uuesti ja loodan, et seekord läheb õnneks. Oma arvutis kirjutasin alati teksti ennem Open office'sse valmis ja siis kopisin siia, aga mu arvuti otsustas minuga koostöölepingu lõpetada kahjuks… 

Hoolimata sellest, et olen vahepeal patustanud ja trenni pole teinud, on mu kaal püsinud ilusti alla 60 kg. Vahepeal oli isegi 58 millegagi, aga üldiselt kõigub kuskil seal 59,5 kg kandis. Iseenesest kaalu numbri üle ma hetkel ei nurise, aga peeglisse vaadates pole ikkagi rahul endaga. Kuidagi selline lodev on olla. Pole kaks nädalat trennis käinud ja no kohe annab tunda see. Asi hakkas pihta sellest, et tundsin ennast halvasti ja kõht valutas, paremaks ei läinud. Mõne aja kannatasin, siis vaatasin, et saaks arstile, kuna normaalne see enam ei tundunud. Sain kahed antibiootikumid, millest ühed nüüdseks võetud, teisi veel vaja natukene võtta. Alguses tundsin ennast kehvasti ja trenni ei tahtnudki minna, nüüd on küll juba enesetunne üsna okei, aga kuna rohte pean veel võtma, siis ikkagi ei julge minna rapsima veel jõusaali. Tervis on ikka kõige tähtsam ja tahan korralikult terveks saada! Samas on natukene kahju, et eelnevad pingutused sedasi ära nullin… Kolm nädalat jõusaalist eemal teeb ikka väikese taandarengu lihastele. 🙁

Meil on poodides müügil juba nii head magusad arbuusid (ja ilma seemneteta!). Otsisin kohe Fitlapist retsepte, kus oleks puuvilja kogus võimalikult suur ja saaks rohkem arbuusi süüa (praeguse seisuga mulle tundub et muna singi ja puuviljaga on suurim kogus, või on mõned retseptis veel suurem kogus?), aga sageli ma ikkagi murdun ja söön seda veel rohkem. Kuidas teie suudade oma hambad nendest magusatest arbuusidest eemale hoida?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Happy Puppy
25429 lugemist / 3 fänni
Minust

Vaid pisut veel ja olen jõudnud kaalunumbrini, mida olen aastaid ihaldanud, kuid oma magusaarmastuse ja ka mugavuse tõttu pole suutnud saavutada.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kellele ei meeldiks söögid, mis on üheaegselt nii tervislikud kui ka maitsvad? ;) Retseptide valik on tohutu ja tänu suurele asenduste valikule saab ühest retseptist veel omakorda kümneid retsepte teha. Minul saavad Fitlapiga rahuldatud nii oma pitsa, burgeri, jäätise kui ka koogi isud - kõik need retseptid on olemas!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva