Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Sada paks

Minu viimasest postitusest on möödunud üle poole aasta. Viimases teatasin teile, et meie peres saab olema üks liige rohkem. Kasutasin kenasti Fitlapi edasi…..Siis aga saabus iiveldus. Olin just paar päeva enne seda rõõmustanud kuna õde tegi mulle suure üllatuse sünnipäeva puhul ja kinkis mulle juurde pool aastat kasutusaega. Minul aga ei läinud mitte midagi alla. Kõik ajas oksele. 
Küsisin nõu ja soovitati adminnidele kirjutada, et konto ajutiselt sulgeda vms. Ma loll aga lootsin, et läheb üle ja ei tahtnud tülitada. Nüüd tagantjärgi nii kahetsen.  Ei läinud see üle ja kasutusaega ka pole. 
Nii kahju. Mu 6 kuud kasutusaega jooksis lihtsalt niisama tühja. 
Heal juhul sain süüa pakipüreesuppi (ainult ja ainult juustu-šampinjoni oma). Võtsin kaalust aga alla. 

Hetkel on asi läinud paremaks, aga söön ikka seda mida keha ütleb. Kava jälgimisest veel juttu ei saaks olla. Ei, see ei tähenda, et õgin saiakesi ja jäätist. Õnneks on just Fitlapi kasutama hakkamine enne rasedust ja kaalu kaotus see 8 kg (vaatasin järgi, hoopis 11,2 kg ) pannud paika mu toitumisharjumused ja rämps millest loobusin ei ole tagasi tulnud. Värske maitseb, köögiviljad ka, puuviljad samuti. 
Tänase seisuga jookseb mul 35.rasedusnädal ja kaalutõus on olnud 8 kg. Võib igati rahul olla kuna see tõestab, et kaal on tõesti beebi ja füsioloogiliste muutuste tagajärjel tõusnud, mitte kookidega 😀

Täna aga tundsin isu vürtsika veiselihasupi järgi. Kuna aga kasutusaega ei ole ja mingeid gramme ma ka hetkel ei suuda jälgida(mulle tundub, et mu magu on nii kokku surutud juba, et sinna ei mahu isegi kirsikivi :D), siis vaatasin lihtsalt koostisosi ja meenutasin kuidas seda varasemalt tegin. 
Supp sai valmis, just maiustan sellega. 

Pärast sünnitust kavatsen kindlasti kaalulangetusega jätkata. Päris huvitav on juba praegu mõelda, et huvitav, mis see kaal saab olema kui koorem maha saab 😀 Siis saab ka vaadata kui palju mida langetada on vaja. 

Kuna hetkel on veel nädalaid selle tähtsa sündmuseni jäänud, siis pole mõtet ka uut kasutusaega soetada, nagunii ma ei suuda seda järgida. Eks vaatab veidi hiljem. Loodan, et ka siis mõni hea soodukas on. Ikka nii kripeldab see mahavisatud kasutusaeg. 

Ahjaa üks uudis veel. Mu noorem tütar on praeguse seisuga juba üle poole aasta vegan olnud. Algus tuli raskelt (minu jaoks). Kujutate ette et iiveldad, kõik tundub haisevat ja siis üks teatab, ettema nüüd ei söö enam midagi. No vähemalt tundus mulle nii algul. Hetkel olen kohanenud ta teistsuguste toitumisharjumustega ja saame hakkama. Ainult veidi kulukaks osutub rahakotile kuna spetsiaalsed tooted on tavapärastest kallimad. Oleks siis nii,e t ta sööb nüüd kõiki juurikaid….ega ikka ei söö küll. 

Järgmiste lugudeni

Ahjaa. Miks selline pealkiri. Aga sellepärast,e t mu kõhuümbermõõt on praeguse seisuga 100 cm. Seega sada paks. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod