Uustulnukas

Tere, fitläpitajad! 

Mul, nagu paljudel teistelgi, oli ka üks uusaastalubadus. Tahtsin end lõpuks kätte võtta, ja kaalu langetada. Mul oli seekord plaan, et proovin siis seda paljukiidetud Fitlapi toitumiskava! See on mu viimane võimalus, sest oma jõududega olen miljon korda proovinud, aga lihtsalt ei saa hakkama!  Ma olen veidike üle kahe nädala toitumiskava jälginud, ja olen ausalt üteldes üllatunud. Iseendas. Esiteks, et ma nii kaua olen tubli olnud, ja allaandmise mõtteid ei mõlguta. Teiseks, et ma juba varem Fitlapi toitumiskava ei proovinud! Kolmandaks, ei oleks osanud ma unes ka näha, et nii palju võib süüa! Ma päriselt ka söön supitaldrikutest ja kaussidest, sest väiksemale tadrikule ei mahu mu road lihtsalt ära. Eriti hull lugu on suppidega! Selle söömisega on tükk tegu. Neljandaks, olen kogu kehalt kokku -9,5 cm kaotanud ja -3 kg! Pole üldse paha. Aga eks esialgu kaal lähebki paremini maha. Räägin siis natuke endast ka..

Kehakaaluga on mul terve elu probleeme olnud. Koolis narriti, üteldi halvasti. Mingil hetkel käis “klõps” järjekordse solvangu peale, ja minust sai anoreksik. Kui mälu ei peta, käisin siis seitsmendas klassis. Kaalusin oma 166 cm juures 48 kg. See haigus kestis senikaua kui südamega probleemid tekkisid ja arst kurjustas minuga. See tõi mind maa peale tagasi ja õppisin tasapisi sööma jälle. Õnneks seljatasin selle hirmsa haiguse! 

Kui omale kalli mehega deitima hakkasime, siis läksin järjest mugavamaks. Ja nii ma paisusin aastast-aastasse. Kuni jäin lapseootele. Õnneks rasedusega ei tulnudki palju juurde, 13 kg vast (enamus jäi sünnitusmajja). See-eest tuli imetamisega meeletud magusaisud, ja ma ei suutnud isudega võidelda. Hetkel ma veel enda strateegilisi numbreid avaldada ei tahaks. Ehk kunagi tulevikus, kui mul on midagi ette ka näidata. 

Vot. Aga hetkel olen küll väga motiveeritud! Eks ma olen arvestanud sellega, et see igavesti kestma ei jää, aga loodetavasti ei jäta ma seekord enne, kui ma enda kehaga rahule jään! Ja kuidas see saab raske olla, kui süsteem arvutab kõik mu eest ära. Vali ainult retseptid välja ja söö! 🙂 Õnneks pere on ka nõus minuga samu sööke sööma. Pere kõige väiksem, kolmeaastane, pirtsutab toidu osas kõige enam. Aga samas tahaksin, et terve pere ikka tervislikult toituks! Ei tahaks küll, et ülekaalu tõttu ootaks last sama saatus, mis minul oli! 

Soovin kõigile jõudu ja jaksu sel raskel künklikul teel! Nautige ilusalt talve! 

🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.