Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kiusupunn ja ajanappus

Hommik algas, nagu ikka, veidi kartlikult kaalu vaadates…. piiks, astud peale, uus piiks, piilud alla…. voah eilne soov täitus ja täna oligi -200g läinud! Uus soov oleks palun homseks -20 kg ja eksamimaterjal minu peas kui juba soovide täitmiseks läks?! Jaiks tegelikult ei tohi vist ahneks minna… ok loodan, et tubli töö tulemusena see 100 grammi vähemalt igapäev kaoks ja asi seegi, sest praegu teen kogu seda tralli ju aint toiduga ja trenn on 0.

Eilne päev oli alguses selline mõnus ja chill ja siis läks järsku nii käest ära, et rullitama ega jalutama ei jõudnud kuidagi ja pea puutus patja alles peale 2 öösel. Kavas püsisin eile aga küll 100%. Päris mitu korda olin eile selline….

Nimelt läksin peale tööd emme juurde ja õel olid sõbrannad külas kellele kooki oli toodud. Esialgu muidugi arvasin, et mulle, sest lastekaitse päev ju ikkagi…. selgus aga, et 20 oli viimane taks ja 21 aastaselt enam lastekaitse päeval mind lapseks ei peeta 😀 Igatahes otsustasin ma siis vapralt seda kooku mitte süüa. Ja mida teeb minu väike kratt õde- paneb selle mulle nina alla ja küsib "no üüüüüks amps no võta üüüüüks amps" kakao lõhn tungis hullult ninna aga ei. Kooki ma ei puutnud. Õhtul, võinoh lausa öösel, tuli ekspromt korras sõita mehe parima sõbra sünnipäevale. Mis te arvate mitu korda küsiti, et äkki ikka võtad tüki seda mahlast küpsisetorti? "Oh tänan ei!" Olin hoopis ise sääskedele maiustamiseks. Pärast oli päris uhke tunne muidugi oma kindlameelsuse üle mitte kooke süüa! Aga see oli oluline hetk, sest…

 

Täna olen tõeline zombi, kes upub kohustuste alla.  Täna olen ka ilusti kavas omadega! Hommikuks, nagu ikka, lemmik puder. Lõunaks oli veiseliha burks-nämmmuuu! Nüüd pean veel mõtlema mis õhtuks teen. Tahaks rüütlid ja kaerasüdeame ära proovima. Tuleb mõelda kumba teha või teha hoopis mõlemat- üks õhtuks, teine hilisõhtuks…. okei kellele ma seda nalja teen 2 korda ma enam kindlasti nii hilja ei söö. Veega on täna suht halvasti olnud, ainult 1 liiter joodud ja kell on juba 17.17.Trenni täna kindasti ei tee. Hea kui poes suudan käija ja homseks toidu kaasa teha enne kui magusasse unne vajun! Homne päev tuleb veel totaalne närvipuntra kaos aga siis läheb vähemalt töö juures mõneks ajaks rahulikumaks!

Õnneks on see pilt täna täitsa tõsi! Ja praegu tundub, et ka homme saan seda jälle öelda, sest olen täna käitunud nii, et tuleviku minal on põhjust tänulik olla! Tavapäraselt läheks ma pärast sellist päeva kindlalt hessi tiirule aga ei! Täna pole see päev! Kui pärast tunnist autosloksumist on rämpsu isu suur kavatsen kodus tortilla pitsat teha, sest see on mu absuluuutne lemmik!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse