Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kui kindel siht silme ees on oluliselt kergem tegutseda

Ma arvan, et olles nädal Fitlappi kasutanud saan öelda, et tunnen ennast selle kavaga piisavalt mugavalt, et julgen eesmärke paika panema hakata. Millal siis veel eesmärke panna kui mitte esmaspäeval! Läheb lahti!

No muidugi on mul mu suurim, üsna utoopiline, eesmärk on siin fitlapis liitumisest saati kirjas aga kahjuks ei õnnestu mul kuidagi seda peale fitlapi uuendust leida?! Ehk keegi oskab juhendada?

Noh igaljuhul kui õigesti mäletan sai minu utoopiaks kirja 57 kg ning fitlap väitis entusiastlikult, et kõik need 24 kilo võiksin ca. jaanuari lõpuks kaotada… no ma kahjuks ei  usu, vähemalt hetkel, endasse piisavalt…. kuigi peaks! Tegelikult polegi number kaalul väga oluline. Olulisem on minujaoks tervis, energia ja jõud…

Praegu olen plaani teinud nii, et suvel keskendun kardiole ning puhtale rasvapõletusele… sügisest müttan taas rohkem jõusaalis ning hakkan jõudu ehitama. Muidugi ei plaani ma jõusaali praegu täiesti hüljata, sest ma ei taha praegust jõudu kaotada, kuid suurima rõhu asetan praegu jooksmisele, rullitamisele, rattasõidule ning ujumisele. 

Aga, et peamise eesmärgini liikuda tuli paika panna vahe-eesmärgid! Kuigi pean tõdema, et ka need panin praegu paika vägagi entusiastlikult loodan ma need siiski saavutada ja loodan, et need motiveerivad suvel kavas püsima!

Olgu siinkohal öeldud, et alustasin ma eelmise laupäeval kaaluga ca. 81 kg ning täna hommikul oli see peale paturohket nädalavahetust 79,7 kg ehk noh loodaks, et nii kilo nädalas oleks tore minu suure suure ülekaaluga.

Vaheeesmärgid panin paika nii:

8.juuliks, oma sünnipäevaks, võiks kaaluda 75,9 kg. Aega on selleni 4 ja pool nädalat. Tundub kõige ebarealistlikum vahe-eesmärk, sest nädala enne nö. tähtpäeva kukkumist veedan reisil ja no tuleb tõdeda, et seal ma vaevalt kava järgi söön!  Aga ehk motiveerib enne reisi eriti tubli olema ning reisil veidi paremaid valikuid tegema!

2. vaheesmärgiks võtsin 69.9 kg saada kätte oma väikese õe sünnipäevaks 12. augustiks- noh, et kingiks tervislikum/eeskujulikum õde näiteks! Aega on sinna 9 ja pool nädalat ning alla tuleks võtta ca 10 kilo. Ei ole ka väga realistlik, sest puhkuse aeg ju. 

Vahemärkusena olgu öeldud, et ma ei kavatse olla pettunud kui neid eesmärke päris täpselt ei saavuta. Panin need meelega veidi üle enda eeldatavate võimete, et ennast rohkem ka suvel tagant utsitada! Tean, et kerge see olema ei saa!

Viimaseks vaheeesmärgiks võtsin abikaasa sünnipäeva 9. oktoober ja 65,9 kg. See on see eesmärk mille mitte täitmisel ma veidi pettunud oleksin ning mille täitmisel ma ise tegelikult juba väga väga rahul oleksin! Mees oleks ilmselgelt, olles ise suur tervise ja trenni fanatt, ka rahul! Aega selle eesmärgini siis ca 18 nädalat ja alla tuleks võtta 13,8 kg! Ei ole ju võimatu?? No loodame!

Proovin endasse uskuda ja sellega hakkama saada! Õnneks on mul päris hea tugisüsteem! Õde võib küll jäätise, tordi ja küpsistega norida, kuid samas on mulle ülioluline olla talle heaks eeskujuks! Mees on ise ennast nii vormi ajanud, et teda ei saa ju ka alt vedada ja ise maha jääda! Ema vehib igapäev kepikõndi teha ja jõuab ikka bodypumpi ka ei saa ju ka mina siis üksi laisklev couch potato olla.

Ükspäev ma saan sellega hakkama niivõinii!!! 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse