Tere, Fitlapi pere!

Minu tee Fitlapini läks sinka-vonka, liitusin 24.01. '

Kuidas sihtmärgini jõudsin? Fitlapi nimi jäi kuklas kummitama, kui sügisel ajakirjast (ehk oli Tiiu?) lugesin üht kasutajakogemust. Tegin lehe lahti, tutvusin, mõtlesin, et peaks proovima, tundus mõistlik. Mina, kes ma elus olen proovinud vist ühte-kahte dieeti ja pidanud vastu tubli päevakese. Sinnapaika see mõte jäi. 

Jaanuaris sõpradega Stockholmi kruiisil käies oli ühel tublil naisel aga ette näidata väga head tulemused just Fitlapiga. Kuna kaaluteema tõusis üles, sai sõlmitud kolmekesi väike kihlvedu, millest saavad tegelikult kõik vaid võita. Tagasi kindlal maal tegin otsustavalt taas Fitlapi lehe lahti, tegin konto ja vaatasin põhjalikumalt toitumiskavasid. Alustasin kohe HÕ-ga, sest ei ole see hommik õhtust targem midagi 🙂

176 cm juures on algkaalust 96.2kg praeguseks kadunud ligi 3 kg, lihtsalt niisama. Olen meeldivas hämmingus, sest trennidegemiseni veel jõudnud ei ole (minu treeningkava nimi on siiani elu kolme väikelapsega). Ei ole ma ka väga sihikindlalt näpuga retseptides järge ajanud, vaid alguses ostsin köögikaalu ja kaalusin teatud asjad ja kogused ära, et üldist ülevaadet saada. Minu toimumise kõige olulisem muutus on kahtlemata see, et toimumiskavast nimega "elu kolme väikelapsega ehk palju jääke" on saanud "igaüks sööb oma toitu ja mina ei pea jääke likvideerima". Nisujahule võtsin ka asenduseks muud kõrvale. Steviat ei kasuta, vaid tegin iseendaga kompromissi, et lusikatäis suhkrut hommikukohvis on minu jaoks ok. 

Natuke olin skeptiline pere toitmise osas, sest lapsed on ju lapsed – kes teab, mida söövad, mida mitte. Minu suureks heameeleks on aga kõik tehtud toidud vägagi hästi loosi läinud, nende suureks lemmikuks on kiire smuuti, avokaado-kakao kreem, banaanipannkoogid, suured supisõbrad on nad olnud kogu aeg ja kurkide pärast käib kodus ikka väike võitlus. 

Mina olen hetkel oma otsusega Fitlapi kavasid proovida väga rahul ja usun, et selline lihtne, mõistuspärane ja pigem igapäevastest toorainetest retseptide jälgimine ongi võti, et ma taas saaks rõõmu tunda oma vöökoha üle 🙂

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse