141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Tere, Fitlapi pere!


Minu tee Fitlapini läks sinka-vonka, liitusin 24.01. '

Kuidas sihtmärgini jõudsin? Fitlapi nimi jäi kuklas kummitama, kui sügisel ajakirjast (ehk oli Tiiu?) lugesin üht kasutajakogemust. Tegin lehe lahti, tutvusin, mõtlesin, et peaks proovima, tundus mõistlik. Mina, kes ma elus olen proovinud vist ühte-kahte dieeti ja pidanud vastu tubli päevakese. Sinnapaika see mõte jäi. 

Jaanuaris sõpradega Stockholmi kruiisil käies oli ühel tublil naisel aga ette näidata väga head tulemused just Fitlapiga. Kuna kaaluteema tõusis üles, sai sõlmitud kolmekesi väike kihlvedu, millest saavad tegelikult kõik vaid võita. Tagasi kindlal maal tegin otsustavalt taas Fitlapi lehe lahti, tegin konto ja vaatasin põhjalikumalt toitumiskavasid. Alustasin kohe HÕ-ga, sest ei ole see hommik õhtust targem midagi 🙂

176 cm juures on algkaalust 96.2kg praeguseks kadunud ligi 3 kg, lihtsalt niisama. Olen meeldivas hämmingus, sest trennidegemiseni veel jõudnud ei ole (minu treeningkava nimi on siiani elu kolme väikelapsega). Ei ole ma ka väga sihikindlalt näpuga retseptides järge ajanud, vaid alguses ostsin köögikaalu ja kaalusin teatud asjad ja kogused ära, et üldist ülevaadet saada. Minu toimumise kõige olulisem muutus on kahtlemata see, et toimumiskavast nimega "elu kolme väikelapsega ehk palju jääke" on saanud "igaüks sööb oma toitu ja mina ei pea jääke likvideerima". Nisujahule võtsin ka asenduseks muud kõrvale. Steviat ei kasuta, vaid tegin iseendaga kompromissi, et lusikatäis suhkrut hommikukohvis on minu jaoks ok. 

Natuke olin skeptiline pere toitmise osas, sest lapsed on ju lapsed – kes teab, mida söövad, mida mitte. Minu suureks heameeleks on aga kõik tehtud toidud vägagi hästi loosi läinud, nende suureks lemmikuks on kiire smuuti, avokaado-kakao kreem, banaanipannkoogid, suured supisõbrad on nad olnud kogu aeg ja kurkide pärast käib kodus ikka väike võitlus. 

Mina olen hetkel oma otsusega Fitlapi kavasid proovida väga rahul ja usun, et selline lihtne, mõistuspärane ja pigem igapäevastest toorainetest retseptide jälgimine ongi võti, et ma taas saaks rõõmu tunda oma vöökoha üle 🙂

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kadri Talva-Ots
463 lugemist
Minust

Kes palju jõuab, see palju teeb... või oli see vastupidi? Ehk elu kolme väikese preiliga.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi puhul on äärmiselt mõnus see, et kõik toidud on tehtavad lihtsatest toorainetest, retsepte on palju ja neid saab veel rohkem, kui koostisosi vahetada. Portsud on tublid, kõht täis ja tuju hea ning tänu tasakaalustatud toitumisele ei ole ka tavalist magusaisu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom