137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Uue hooga edasi


Nädalavehtus möödas (õnneks) ja uue hooga edasi. Eile kohe peale tööaega ühendasin jooksutrenni poeskäiguga, nö kaks ühes. Iga päevaga tuleb pähe rohkem ideid, mida saab kohe ellu rakendada. See vist tuleb toitudest wink. Täna kohe peale tööd tegin lihastreeningu ja siis kohe koju sööma. Minu jaoks uute retseptide läbitegemine on põnev ja pealegi tuleb välja alati maitsev ka. Kahjuks ei ole mul veel Teile pilte näidata, sest pean õppima selle nn "pildi lõikamise" ärasmiley .Retseptides on lihalõikude kohta kirjutatud üks imelik mõõtühik, mis tekitab küsimusi – kaardipakk – mis see on? Kas mängukaardipakisuurune või mingi muu pakk? Palun selgitust. Ja veel pean ostunimekirjade koostamise ära õppima, sest telefonist on hea vaadata, ei pea paber käes mööda poodi ringi tuulama, et õiged toiduained kätte saada. Seda, et soovitatakse üks kord nädalas poes käia, nii see on, sellega olen juba hakkama saanud. Teate, ostsin uue köögikaalu, mis näitab koguseid täpsemalt, sest kui esimest korda fitlapi retsepti tegin, siis tunduski see ports kuidagi suur, aga ära pugisin blush, sest enda tehtud ja maitsev ka veel, kuidas ma ikka toidu järgi jätan või siis ära viskan. Ja pealegi on mind kasvatatud nii, et toitu ei tohi ära visata, vaid peab oskama planeerida mida, kus, kui palju jne. No seda ma siin siis üle kordangi. Selle lühikese aja vältel, mil ma siin fitlapperiks hakkasin, on mulle meeldima hakanud see Valio profeel kohupiimakreem (proteiinikohupiimakreem), mida on kolme maitset – banaani, kakao ja cookies kreem, mulle meeldib kõige rohkem see viimane. Poes ma varem märkasin küll seda, aga osta veel ei julgenud, aga nüüd kui meie retseptides on see sees, siis ostsin kohe 4 karpi. Üks päev raadiost räägiti, et seoses suurte suhkru kogustega Vailo jogurtites, hakatakse ka neis magusust vähendama, nii et PANGE TÄHELE,  varsti on poes saadaval ka taas uued tooted, minu ühed lemmikud – vähese suhkrusisaldusega jogurtid cheeky.

Aga nüüd siis unest, millest ma nädal aega tagasi pidin rohkem pajatama hakkama. Uni on meie, kaalulangetajatel (no tegelt ka kõigil teistel) väga oluline faktor. Magada tuleb täiskasvanul inimesel ikka 6-7 tundi ööpäevas, olenevalt vanusest lastel rohkem. Tugev unepuudus ehk vähem kui eelpool mainitud tunnid võivad suurendada erinevaid terviseriske, kõrge vererõhk, ülekaalulisus, diabeet ja vähk. Järgmisel korral ka Tervise Arengu Instituudi andmetest ja uuringutest.

Ja nüüd siis "Pilvede all" vaatamine

Edu Teile kõigile ja mulle loomulikult ka!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Hinge Vaiksoo1
6462 lugemist
Minust

Olen mõned aastad üle 50 ja ülearust kaalu 163cm pikkuse juures 10kg. Tahan taas oma peegelpildiga sõbraks saada ja ilusaid kleite kanda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma veel ei tea, kas Fitlap mulle meeldib, sest alles täna on minul esimene päev, aga loodan temast endale tuge ja seltsilist. Tuge just juba valmis tehtud toiduretseptide osas, sest nii on veidigi kergem poes õigeid asju, õigetes kogustes osta.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva