Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Uue hooga edasi

Nädalavehtus möödas (õnneks) ja uue hooga edasi. Eile kohe peale tööaega ühendasin jooksutrenni poeskäiguga, nö kaks ühes. Iga päevaga tuleb pähe rohkem ideid, mida saab kohe ellu rakendada. See vist tuleb toitudest wink. Täna kohe peale tööd tegin lihastreeningu ja siis kohe koju sööma. Minu jaoks uute retseptide läbitegemine on põnev ja pealegi tuleb välja alati maitsev ka. Kahjuks ei ole mul veel Teile pilte näidata, sest pean õppima selle nn "pildi lõikamise" ärasmiley .Retseptides on lihalõikude kohta kirjutatud üks imelik mõõtühik, mis tekitab küsimusi – kaardipakk – mis see on? Kas mängukaardipakisuurune või mingi muu pakk? Palun selgitust. Ja veel pean ostunimekirjade koostamise ära õppima, sest telefonist on hea vaadata, ei pea paber käes mööda poodi ringi tuulama, et õiged toiduained kätte saada. Seda, et soovitatakse üks kord nädalas poes käia, nii see on, sellega olen juba hakkama saanud. Teate, ostsin uue köögikaalu, mis näitab koguseid täpsemalt, sest kui esimest korda fitlapi retsepti tegin, siis tunduski see ports kuidagi suur, aga ära pugisin blush, sest enda tehtud ja maitsev ka veel, kuidas ma ikka toidu järgi jätan või siis ära viskan. Ja pealegi on mind kasvatatud nii, et toitu ei tohi ära visata, vaid peab oskama planeerida mida, kus, kui palju jne. No seda ma siin siis üle kordangi. Selle lühikese aja vältel, mil ma siin fitlapperiks hakkasin, on mulle meeldima hakanud see Valio profeel kohupiimakreem (proteiinikohupiimakreem), mida on kolme maitset – banaani, kakao ja cookies kreem, mulle meeldib kõige rohkem see viimane. Poes ma varem märkasin küll seda, aga osta veel ei julgenud, aga nüüd kui meie retseptides on see sees, siis ostsin kohe 4 karpi. Üks päev raadiost räägiti, et seoses suurte suhkru kogustega Vailo jogurtites, hakatakse ka neis magusust vähendama, nii et PANGE TÄHELE,  varsti on poes saadaval ka taas uued tooted, minu ühed lemmikud – vähese suhkrusisaldusega jogurtid cheeky.

Aga nüüd siis unest, millest ma nädal aega tagasi pidin rohkem pajatama hakkama. Uni on meie, kaalulangetajatel (no tegelt ka kõigil teistel) väga oluline faktor. Magada tuleb täiskasvanul inimesel ikka 6-7 tundi ööpäevas, olenevalt vanusest lastel rohkem. Tugev unepuudus ehk vähem kui eelpool mainitud tunnid võivad suurendada erinevaid terviseriske, kõrge vererõhk, ülekaalulisus, diabeet ja vähk. Järgmisel korral ka Tervise Arengu Instituudi andmetest ja uuringutest.

Ja nüüd siis "Pilvede all" vaatamine

Edu Teile kõigile ja mulle loomulikult ka!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse