Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Sinu keha mäletab!

Kaalu langetamine ja hea vormi saavutamine on üks tänamatu tegevus. Seda seetõttu, et kohe, kui lased “kummi natukenegi lõdvemaks” hakkavad kilod uuesti kuhjuma ja lihased kaduma. Märkamatult suurenevad toidu portsjonid, sagenevad veiniõhtud ning vahele hakkavad jääma treeningud.

Inimloomuses on olla mugav.

Sinu keha mäletab

Õnneks, ja jumalale tänu, on meie kehadel terav mälu. See päästab meid tegelikult kõige halvemast. Sügaval ajusopis mäletab ta, millises vormis, kui tugevad ja kui ilusad me oma tippvormis olles olime. See tähendab seda, et sõltumata sellest, kui pikaks meie puhkuse/laiskuseperiood ka ei veniks, sinu kunagine tippvorm (mille nimel nägid vaeva ehk 10 aastat) taastub suhteliselt kiiresti. Seda muidugi usinalt treenides ja toimetades. Maru nadi oleks uuesti 10 aastat selle nimel vaeva näha.

Järjepidevus

Ilusa vormi saladus peitub järjepidevuses, see kett ei tohiks hetkekski katkeda. Pole kasu sellest, kui treenid nädala ajaga endal “ninast vere välja” ja seejärel lebad kaks kuud telekat vaadates diivanil. See on täiesti kasutu. Võiks isegi öelda, et kahjulik.

3 nippi, kuidas “vaheperioodil” võtta endast maksimum

  • Kaalu aegajalt oma toiduportsjonid üle. Neil on komme märkamatult suureneda.
  • Piira napsutamist. Igaõhtune pokaal veini annab endast kindlasti sinu puusajoonel märku.
  • Vea ennast iga hinna eest trenni. Kui raske see ka ei oleks, ära treenimist lõpeta. See aitab hoida sind mingis mõttes rongil (küll viimases vagunis) ja hoiab sind plahvatusvalmis. Kui hetk taasalustada ükskord kätte jõuab, on see palju lihtsam.

Vaata meie kliente, kes on olnud järjepidevad ja tulemused räägivad enda eest.

Jane-Liis Raudsepp (- 20 kg)

Jane-Liis RaudseppSiis, kui ma selle imelise grupiga ja toitumiskavaga alustasin. Siis esimesed päevad käisid mul mõttest läbi, et misasja?!! Mina hakkan trenni tegema ja normaalselt toituma?!!?! Siis tundus see nii naljakas/harjumatu, aga kaal näitas 82, see polnud enam naljakas.. Liitusin teiega ja aeg on näidanud et kõike saab, kui tahtejõudu piisavalt. Esimesel pildil 82 teisel 62 kg. Jõudu ja motivatsiooni kõigile ja aitähh Fitlap!

.
.

Kaire Miller (- 9,7 kg)

Kaire MillerAitähh fitlapile, et olemas olete…piltide vahe on -9,7 kilo…tasa ja targu edasi.

 

 

 

 

Madli Sarv (- 14 kg)

Madli SarvMis ma oskan rohkemat öelda, kui tänada Fitlapi meeskonda, kes on aidanud mul kaotada 9 kuuga 14 kg! Ma olin täiesti veendunud selles, et minu peal ükski dieet ei toimi. Alustasin Fitlapiga 7.01.2016, mõeldes, et mida mul ikka kaotada, aga nagu näha, oli mida kaotada ja on veel. Algkaal 95,6 kg, pikkust 176 cm. Jõudu ja vastupidavust kõigile ning ilusaid kaalunumbreid!

 

 

Kati Mihkelsaar (-15 kg)

Kati MihkelsaarHei! Minul on mõõt täis ja panin kaalu seisma. Minu tee algas veebruar 2016, kaalu oli siis 76 ja tänaseks 61.4 ja ümbermõõt 102 ja nüüd 82.

 

 

 

.

Kõiki meie edulugusid saad lugeda siit.

Parimat
HeikkiKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod