Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Kas tahad teada, kuidas magusaga kaalust alla võtta?

See on kohe valmis. Juba novembri lõpus valmib meie järjekorras juba teine raamat. Seekord tulime vastu kõikidele magusafännidele ja kirjutasime, kuidas on võimalik magusaga kaalust alla võtta.

Oleks ju vahva, kui õnnestuks ennast magusast saledaks süüa! Pole saladus, et magusaga liialdamine paisutab tugevalt vöökohta. Ja meile, maiasmokkadele, on see
eriti raske.

Mis elu see ikka ilma magusata on, eks?

Aga kurvastamiseks pole põhjust, sest meil on sulle fantastiline uudis: kui tead salajasi retsepte, on võimalik ka magusat süües näha super hea välja ja mitte muretseda kasvava kehakaalu pärast.
Sellest raamatust leiad 40 kiivalt salajas hoitud tervisliku magustoidu retsepti. Ja suur hulk raamatu retsepte on tõesti esimest korda avalikkuse ees.

Koogid, küpsised ja klassikalised magustoidud, mis aitavad kehakaalu langetada, on sinu käeulatuses.

 

Raamatu kirjutamine ja avaldamine tundub pealtnäha väga lihtne. Võtad ennast paariks sügisõhtuks kokku ja valmis ta ongi. Tegelikult on selle taga suur pühendumus ja vägagi ajamahukas töö. Kõik see pühendumus ja töö paistab sellest raamatust ka kindlasti välja. Me ei teinud hetkekski hinnaalandust ja oleme kindlad, et sa jääd rahule.

Eeltellimine nüüd avatud! Ole esimeste seas.

Sul on erakordne võimalus soetada see raamat enne teisi eelmüügist. Postkasti jõuab see sulle juba sellisel juhul novembri lõpus, hiljemalt detsembri alguses. Igatahes on raamat juba trükikojas. Kiirusta, sest raamatuid ei ole väga palju. Muideks, raamat sobib väga hästi ka jõuluvana kingikotti 🙂

Raamatut saad tellida siitKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod