Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Esimesena Eestis tegime…

5. jaanuar 2015 on kogu meie tiimi jaoks väga tähtis kuupäev. Sellel päeval tõime turule ühe täiesti uudsete võimalustega treening- ja toitumisnõustamise süsteemi – Fitlap.ee

Meie käest on tegelikult palju küsitud- MIKS?

Fitlap sai loodud eelkõige selleks, et muuta vormis püsimine võimalikult märkamatuks. Just nimelt, märkamatuks. See peab olema nii mugav ja loomulik, et sa ei pane seda isegi tähele.

Seepärast kuulasime oma kümnete tuhandete klientide soovitusi, vajadusi ning nõuandeid ja panime need kokku ühte keskkonda.

Ja uuendused ning arengud on vajalikud. Ainult läbi selle suudame hoida oma teenuste kvaliteeti kõrgemail tasemel. Igaüks teist väärib parimat.

Personaalne toitumiskava

Fitlap on keskkond, kus saad endale mõne sekundiga eeltäidetud personaalse treening- ja toitumiskava.

Esimesena Eestis toiduainete asendamine

Esimesena Eestis lõime toitumiskavasisese toiduainete asendamise süsteemi. Ühest retseptist saad teha endale sadu erinevaid toite. Kogu meie retseptipagasist saad koostada endale tuhandeid ja tuhandeid erinevaid retsepte.

Neid ägedaid näiteid tuleb meie klientidelt lausa igapäevaselt. Küll tehakse kanapraest hakklihasuppi või kodujuustu muna salatist banaanipannkooke. Kõik see on võimalik ja täiesti lubatud. Toitude kaloraaž jääb alati samaks.

Kusjuures oleme ainukesed, kes ka arvestavad toiduainete asendamisel ka kaloraaži.

Esimesena maailmas aitame säästa

Aitame inimestel hoida peresiseselt kokku raha. Meie keskkonda saab kenasti liita kogu oma pere. Ja otse loomulikult ei pea selle eest juurde maksma.

Samuti on Fitlap.ee teenuses olemas poe ostunimekiri. Seda saab nii välja printida kui ka poes otse nutitelefonis kasutada.

Meile teadaolevalt näitame maailmas esimesena iga toidukorra juures ka seda, kui palju sinu kogustega toit poes ligikaudselt maksab. Seepärast saad valida soovi korral soodsama toidukorra. Läbi selle võid säästa igas kuus sadu ja sadu eurosid.

Esimesena Eestis otsingusüsteem

Olime esimesed, kes tegid personaalsesse toitumiskavasse otsingusüsteemi. Otsi toiduaine järgi endale meeldivad retseptid. Tee valik ja see kandub sinule mõeldud kogustega koheselt toitumiskavasse.

Esimesena Eesti fitnessimaailmas

Tunneme uhkust selle üle, et oleme ainukesed, kes pakuvad oma klientidele online tuge. Küsi küsimus läbi meie kodulehtede ja vastame sulle kohe. Tahame oma tiimiga olla sulle lähedal ja alati sinu jaoks olemas.

Meil on ka salajane FB toestusgrupp, kus aitavad teid juba tuhanded kogenud kavade kasutajad ja loomulikult Fitlap.ee treenerid.

Esimese ja ainsana Eestis on võimalik kliendil enda kaloraaži muuta

Fitlap.ee toitumiskavas saab klient vajadusel ise enda kaloraaži kuni 20 % muuta. See annab võimaluse muuta enda kaloraaž täpselt selliseks, et kehakaal langeks ideaalses tempos.

Imetavad emmed, rasedad, gluteeni- ja laktoositalumatud ning diabeetikud

Hiljuti lisasime oma süsteemi võimaluse vältida oma toidus gluteeni või laktoosi. Samuti aitame kohe kohe emaks saajatel ning imetavatel emmedel hoida oma toitumist kontrolli all. Ei puudu ka diabeetikute toitumiskava.

Meie treening- ja toitumisnõustaja on arstide poolt heaks kiidetud

Juba mõni aeg tagasi vaatas meie keskkonna üle ja andis sellele arstliku heakskiidu Tallinna Munitsipaal Perearstikeskuse perearst Sergei Fjodorov.

Fitlap’i võimalused on tegelikult juba praegu peaaegu lõpmatud.

Oleme astumas hetkel samme Fitlap’i arendamisel, mida pole seni teinud suure tõenäosusega keegi maailmas. Loodame, et saame häid uudiseid juba õige pea kõigi teiega jagada. Nii palju võin öelda, et kõik muudatused on ikka mõeldud selleks, et meie klientide elu Fitlap’i jälgimisel oleks võimalikult mugav ja loomulik.

Tššš, siseneme jõuliselt ka välisturgudele ja vastuvõtt on seni olnud soe.

Parimat
HeikkiKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod