140827 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Puhkusel!


Tänasest siis kaks päeva Spa naudinguid. Ja toitumine 😕 Hommikul tegin omale kiiruga omleti, kuna aga kapp oli suht tühi ja sink, tomat otsa saanud siis tegin lihtsalt omleti juustu viiluga ja kõrvale sõin ühe näkileiva philadelfia toorjuustuga. Ei saanud nüüd küll päris õige hommikune söök aga kiire ja efektiivne, kõhu sain täis ja reis võis alata 😊 Lõunastasime väljas ja võtsin omale kana fileed mingis imelises paneeringus ja lasin kõrvale panna ainult toorsalatit, kana tükk oli muidugi päris pirakas ikka, osa andsin mehele 😉 õhtuks sõin veiseliha hautatud ja jälle toorsalatit kõrvale ja hilisõhtune snäkk koosnes siis ka toorsalatist kanafileest ja detailid juustu panin ka paar kuubikut. Maitsev oli, ei kurda, tegin omamoodi Cesari salati omale poes olevast toorainest 😊 Mulle täitsa meeldib see leht kus saab omale ise karpi meelepärast salatit ja nänni panna, lihtne ja vast väga mööda ka ei pane. Trenni küll ei teinud aga spas sulistada ikka mõnuga, kasutasin isegi basseini olemuselt ära, et paar otsa ujuda. Plaanis oli küll veel õhtupoole ka jõusaali minna aga ei jõudnud, tihe graafik 😂 Homme lähen ja vaatan selle üle siis  igatahes. Ma ei ole küll juba aastaid sellist asutust külastanud aga midagi ikka vast teha oskan seal ma arvan, kui muud välja ei mõtle siis ehk leian sõudes ergomeetri ja ratta, asi seegi. Ma pigem selline rühmatreeningutes käia, jõusaali väga ei kipu. Kui aga juba võimalus on siis tuleb ju ära kasutada 😉Loodan, et kaal nüüd väga paigast ära ei lähe nende päevadega siin ja saan taas reele. Igatahes teen homme omale valmis nädala menüü ja kasutan ära Pärnus olemise hüvesid, et suuremast kaubandus keskusest omale kõik vajalik toorainetega saada. Hing ihkab nii midagi head ja uut, et pean kohe hoolega süvenema. Kuna siiani olen saanud hakkama ilma raha maksmata siin olemise eest siis nüüd on tõsine kiusatus kasutada soodsat pakkumist mis sõbrapäeva puhul on 😉 Siis oleks kohe hing rahul teades et saan siit ka edaspidi nõu, tuge ja häid söögielamusi ja hea vormi ja tervise!!! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heidy Makotkina
8080 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna siin on palju häid ja maitsvaid retsepte ja hea treeninguga. Ja kogu arvutamine tehakse ära minu eest, eriti kuna ise ei oska seda teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom