140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kaal kaob aga cm mitte :(


Veidi masendav 🙁 Tundub, et teen midagi veits valesti vist. Söön ilusaid kava alusel, vähendasin endal kaloraazi ka 10% kuna liigun väga vähe ja portsud olid ikka väga suured minu jaoks ja suure vaevaga suutsin need endale sisse ajada. Trenni tegin viimati pühapäeval, jube nohu vaevab  lihtsalt ei suuda liigutada. Täna käisime lastega(kärudega siis)  naabrinaisega siiski jalutamas, kokku tuli ligi 7 km ja 10000 sammu sai täis. Kuna tegime  ka poeringi kohe ära oli ka üsna korralik lisaraskus peal ja maastik meil siin ikka väga künkaline, vahepeal ajas ennast ikka täitsa tigedaks et nii palju rasket kraami kokku sai rabatud. Andis ikka vankrit mäest üles nügida aga hakkama saime 🙂  2.5 tunnine jalutuskäik oli tegelikult mõnus ja andis hoopis energiat juurde ja tekitas muidugi ka suure söögiisu. Ei tea kas panna seda trenni alla või mitte? Kas jalutuskäik on trenn või ei? Muidugi on nüüd ka väike segadus söögikordadega, sain lõunat sööma alles 16.50 paiku, õhtust sõin mingi 21 paiku siis nüüd ei teagi kas süüa 4 kord või mitte. Plaanisin endale kama teha muidu aga nüüd ei teagi kas ikka tasub? Ja kas tavaline kogus või trenni kogus?? Ühesõnaga paras pudru ja kapsad… Ja kapsast rääkides tahaks väga teada kas hapukapsas toores, sobib ka toidu kõrvale vabavarana süüa? Pean ikka tugigrupis teema ülesse tõstma. Kapsas ju on vabavara, aga kas hapukapsas ka on? Nii hirmus hapukapsa isu on, et anna otsad 😉 Otsisin lausa homseks retsepti kus seda oleks. Eile sõin hoolega tatart kanakintsuliha ja seentega, täna sõin sama aga tatra asendasin täistera spagettidega. Lihtsalt avastasin, et see hea ja lihtne retsept, valmib kiiresti ja hästi toitev. Kuna mul seened omal kodukeldris soolas olemas siis ju eriti hea ja odav lõuna. Toorsalatid hakkavad jubedalt ära tüütama, kahtlen et ma seda päevas piisavalt söön. Üritan küll lisada ikka koguaeg tomatit, kurki, paprikat jne aga ei naudi nende söömist mitte üks teps 🙁  Vaikselt tekib tunne nagu tahaks alla anda aga no krt ega ma siis nii nõrk ka pole!!! Sõbrapäeval nägin oma sõbrannasid kes polnud mind veidi aega näinud ja nemadki märkasid vahet minu vormides ju siis ikka on kasu. Ikkagi 2kg ja 8.5 cm kogu kehalt kokku kadunud ja seda 2 nädalaga. Üritan endas motivatsiooni leida ja taas reele saada, saaks sellest pagana nohust lahti ja uuesti trenni tegema siis ehk kaoksid ka cm edasi!! Lootus sureb viimasena. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heidy Makotkina
8079 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna siin on palju häid ja maitsvaid retsepte ja hea treeninguga. Ja kogu arvutamine tehakse ära minu eest, eriti kuna ise ei oska seda teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom