136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Spordiklubi või kodune treening?


Hei kõigile,

räägime siis täna treeningutest. Mina isiklikult olen üldjuhul olnud inimene, kes armastab treenida enne spordiklubis, kui väljas joostes. Tavaliselt kargan pigem rühmatrennides, kui jõusaalis, aga aegajalt tõstan oma jala ka viimasesse.

Olen oma spordiklubi kuupääsme eest maksnud alati aastaringselt, kuid viimasel ajal mõtlen, et ehk peaks spordiklubi hetkel pausile panema ja nautima hoopiski saabuvat suveilma ja välitreeninguid. Tegelikult on meil siin Tallinnas ka päris mitu välijõusaali, kus oma keharaskusega ilmselt kõik vajalikud harjutused sooritatud saab. Ja rattasõit värskes õhus! Oi, kuidas ma jumaldan rattasõitu! smiley

             

                                          

                              

Fitlapi treeningkavas on meeletult palju erinevaid harjutusi, mida ka kodus matil teha ja seda täiesti TASUTA! Valikus on jooksuplaan, kavad kummilindi ja hantlitega, funktsionaalse treeningu kava jne. Samas kardan, et ehk jääb üksi kodus treenides puudu sellest kambavaimust, mis valdab mu keha spordiklubi rühmatrennis?! Kõik naised koos, pingutavad eesmärgi nimel – mõtlen oma peas, et ei saa ju ka mina ometi alla jääda ja pingutan veel viimaseid kõhulihaseid teha! Huuuh, lõpuks ometi tehtud! Ei olnudki kõige nõrgem! devil

Samas on nii palju inimesi, kes armastavadki kodus ja värskes õhus treenida ja mõtlevad, et milline hull see küll on, kes ilusa suveilmaga end suletud saali lukustab!?

Spordiklubi inimesed kindlasti küsivad nüüd, et mida teha siis, kui õues on lumi, joosta ei saa ja väline jõusaal on mattunud paksu talvevaiba alla? Lihtne – siis saaks näiteks suusatada, mis on ikka päris korralik trenn, olgem ausad! laugh

Oeh, keeruline see otsustamine! Ühest küljest säästaks raha, teisest küljest muutun ehk nii laisaks, et ei viitsi üldse midagi teha ja pistan aga pirukat põske, ise diivanil lesides? Spordiklubi liikmemaks on see, mis vähemalt korra nädalas ehk ikka sunnib trenni minema, isegi kui muu motivatsioon allapoole nulli juhtub olema.

Aga kuidas Teiega lood on? Kas pooldate pigem spordiklubis treenimist – rühmatreeninguid ja jõusaali? Või armastate värskes õhus või kodustes tingimustes treenida?

Palju päikest ja sooja ilma,

Grete

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Grete Merelaid
9457 lugemist / 3 fänni
Minust

Mina olen Grete, 27-aastane tulihingeline Spinningufänn.Viimase nelja aastaga olen kogunud umbes 25 kilo üleliigset talverasva ning nüüd on aeg sellest jälle vabaneda!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma jumaldan Fitlapi, sest see on tõesti ainus toitumiskava, millest olen siiani suutnud nii kaua kinni pidada! Samuti on see ka ainus kava, mille järgi toitudes on minu kaal ja mõõdud lõpuks ometi silmnähtavalt vähenenud. See on kohe nii hea, et olen suutnud ka sõbrad ja sugulased kavaga liituma panna ja seda ilma igasuguse vaevata. Süüa saab kõike: suppi, salatit, praadi ja magustoitu. Ja mis kõige mõnusam, toidud on ka ülimaitsvad!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva