137370 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kurvikana ajakirja kaanel – kompleksivabad bikiinipildid!


Hei, hei,

eelmise aasta ühel ilusal juunikuu päeval kirjutas mulle ootamatult AQVA Hotel & Spa turundusjuht ning üsna üllatava küsimusega. Nimelt otsis ta kiirelt uue fotoshoodi jaoks "kurvikat" modelli, teemaks oli "Vallatud kurvid AQVA spaas". Kuna olin parasjagu autoroolis, võtsin hetkeks mõtlemisaega ja lubasin talle teada anda. Tema sooviks oli, et saadaksin kiirelt mõned bikiinipildid, et milline ma reaalselt välja näen. Oht oli, et olen ehk isegi liiga saledake selle pildistamise jaoks. Hüppasin kiirelt kaubanduskeskusest läbi ja panin pildid teele – hurraa, ma sobisin täitsa ilusti nõutud kriteeriumitesse. smiley

Ütleme nii, et pildistamise päev oli üks mu elu kõige vahvamaid ja toredamaid kogemusi! Hommikul vara alustasime ja õhtul hilja lõpetasime, fotograafid ümberringi, meigid, soengut, meikarid-juuksurid käisid pidevalt järgi ja sättisid ning kohendasid. Minuga koos oli veel 2 superilusat ja ägedat naist, kes tundsid ennast oma kehas tõeliselt hästi.

Algselt läksid need pildid üles vaid Facebooki ja Spa kodulehele, mõtlesin, et ju vist ongi kõik. Kuigi jutt oli, et pilte saab näha ka erinevates ajakirjades. Lõpptulemusena olid meie pildid Kroonikas, Õhtulehes, Naistelehes, Ekspressis jms väljaannetes, lisaks suured, vähemalt 2×3 meetrised reklaamid ka tänavapildis. Ühe korra jõudsid need pildid isegi Hooaja saatesse.

Kas tunnete mind piltidelt ära? laugh

                  

                  

                  

                  

Näen ja loen, kuidas paljud naised ei julge minna randa, sest tunnevad end "paksuna". Kuid samas, mina ei põdenud, et nüüd terve Eesti näeb kui pontsakas ma olen. Ma ju olen selline nagu olen, varjata ei ole siin midagi. Ja kui keegi küsis, et "Kuule, kas see olid Sina seal pildi peal?", siis ma ei varjanud seda kunagi.

Aga küsite nüüd, et miks ma siis kaalust alla tahtsin võtta, kui kompleksid puudusid?! Küsisin seda küsimust eile ka iseendalt.. Ja vastus on tegelikult imelihtne, kuigi pidasin ennast siiski ilusaks inimeseks ka tüsedana, oli mul tegelikult füüsiliselt juba raske. Jubedalt ajas mind närvi see, et ma ei saanud oma lemmik venitusharjutust teha, sest mu kõht jäi lihtsalt ette! Raske ka majanduslikult oli see, kui varem soetatud ilusad riided enam selga ei mahtunud ja pidin rahakotiraudu kergitama, et uusi soetada. 

Vähemalt ise mõtlen ma küll, et ju see siis oli komplekside puudumine, kui ma ei häbenenud oma saledate sõbrannadega koos randa minna ja rahvarohketes kohtades käia. Eks loomulikult kodus hädaldasin, et olen nii paksuks läinud, no kuulge.. kõik naised teevad seda ju, kaalud Sa siis 100 kg või 55laugh

Ma ausalt tänan jumalat Fitlapi eest, sest mu lemmik venitusharjutus on juba täitsa teostatav! Ja ma söön palju tervislikumalt, kui aasta tagasi, kui need pildid sai tehtud. Tundsin ennast siis ka täitsa hästi, aga praegu on enesetunne siiski kordades parem! Samad bikiinid on mulle hetkel juba suured, aga õnneks on mu ämm super õmbleja ja ilmselt lasen need suveks parajaks teha. Ootan juba huviga, et siis jälle pilte kõrvutada! 

Igaljuhul tahan öelda kõikidele naistele ja ka meestele, et häbeneda pole midagi! Olete ju tegelikult ilusad ka sel perioodil, kui kaal elus vingerpussi mängib! wink

Ilusat nädalavahetust kõigile,

Grete

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Grete Merelaid
9475 lugemist / 3 fänni
Minust

Mina olen Grete, 27-aastane tulihingeline Spinningufänn.Viimase nelja aastaga olen kogunud umbes 25 kilo üleliigset talverasva ning nüüd on aeg sellest jälle vabaneda!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma jumaldan Fitlapi, sest see on tõesti ainus toitumiskava, millest olen siiani suutnud nii kaua kinni pidada! Samuti on see ka ainus kava, mille järgi toitudes on minu kaal ja mõõdud lõpuks ometi silmnähtavalt vähenenud. See on kohe nii hea, et olen suutnud ka sõbrad ja sugulased kavaga liituma panna ja seda ilma igasuguse vaevata. Süüa saab kõike: suppi, salatit, praadi ja magustoitu. Ja mis kõige mõnusam, toidud on ka ülimaitsvad!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva