140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Alustame taas


Aastate jooksul olen läbi proovinud vist küll pea kõikvõimalikud Eestis populaarsemad toitumiskavad, kuid pikemalt pixdama pole ühegi juurde jäänud. Kõige pikem aeg, mil kava suutsin järgida, oli aeg enne pulmi, kus oli olemas stiimul kaalu kaotada ning samuti konkreetne ja oluline tähtaeg – pulmapäev… sest kes ikka tahaks kiles sardelliga abielluda ja hiljem pulmapilte piinlikkusega vaadata… Pulmad said peetud ning sellega koos kadus ka motivatsioon oma toitumist edasi jälgida. Sellele järgneva pea 3 aasta jooksul ole nikka vahelduva eduga ennast tagasi reele saanud, kuid samas kiirelt ka sealt uuesti maha kukkunud – pole motivatsiooni, pole konkreetset tärminit, mis nõuaks kaalulangust… Iga päev veeretasin oma peas mõtet – homme alustan, 1.sel kuupäeval alustan, uue töökoha esimesel päeval alustan…jne…jne… Samas ise teadsin, et kui ikka seda õiget klõpsu peas läbi ei käi, ei alusta ma taas kord midagi, või kui alustangi, siis pean vastu heal juhul paar päeva kuni nädala.

Täna aga vist käis see klõps lõpuks ära. Surfasin hommikul niisama jälle Facebookis, kui ette sattus Fitlapi reklaam. Olen seda ennemgi näinud, piilunud retsepte, kuid  täna tundsin, et olen selleks lõpuks valmis. Kui varasemalt ma pole suutnud oma abikaasat minuga kava jälgima veenda, siis täna asetasin ta fakti ette, et hakkame tänasest toitumiskava jälgima ja minu suureks üllatuseks oli ta isegi minuga nõus. Eks oma roll oli kindlasti ka sellel, et jõuludeks kinkisin talle aktiivsusmonitori ning nüüd on ta hakanud rohkem oma keha jälgima, püüab ikka oma päevased sammud täis saada ning trennides jälgib oma pulssi jms. Loodetavasti aitab tema teadlik osalemine ka minul paremini rajal püsida ning lõpuks ikka oma soovkaal saavutada.

Probleemkohtadeks võivad tulla minud mõned pikad tööpäevad, mil ma jõuan koju alles 19-20 paiku, peale mida on ennast üsna raske sundida pliidi taha veel toitu vaaritama, kuid õnneks on Fitlapis olemas ka poest ostetavad ja kohe söödavad toidud. Teine probleemne koht võib olla lõunasöökidega,  mis samuti peaksid valmima mul eelmisel õhtul. Selle lahenduseks saab aga võimalus teha järgmise päeva lõunaks sama sööki,  mis eelmise päeva õhtuks, ehk siis teha lihtsalt kahekordne ports õhtusööki valmis 🙂

Igatahes täna olen super positiivselt meelestatud, lappasin mitmeid retsepte ning ootan põnevusega nende valmistamist ja nendest saadavaid maitseelamusi!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kristiina Kõdar
1925 lugemist
Minust

Olen 34-aastane, abielus ja 2 lapse ema. Töötan istuval töökohal küüne- ja ripsmetehnikuna.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi toidud tunduvad lihtsad, kiirelt valmivad ja igapäevastest toiduainetest.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom