143510 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

3 edukat päeva


Alustasin Fitlapi kava jälgimisega pühapäeva lõunast ning tänaseks õhtuks on selja taga 3 ja pool edukat päeva. See tähendab 15 korralikku söögikorda, mille jooksul olen hakkama saanud ka soolaleivakingitusteks toodud kommikarpide tühjaksõgimise isudega 🙂 Karbid seisavad töö juures laua peal, isegi lahtiselt,  klientidele, kuid siiani olen suutnud ise vastu panna ja mitte võtta… kuigi tegu on Raffaellodega, ilmselt paljude lemmikute kommidega. 

Nagu esimeses postituses juba kirjutasin, siis probleeme tekibki minu hiliste kojujõudmistega. Nagu näiteks oli eilne päev. Lõpetasin töö kl 19, natukene koristasin, siis käisime mehega poes ning koju jõudsin alles kl 20 paiku ja alles siis sain hakata õhtusööki tegema, söömiseni jõudsime kl 20.30 , aga kuhugi pidi ju ka see hilisõhtune söögikord mahtuma… Selle sõin siis u kl 22.30 paiku, kuid hommikune kaalumine andis märku, et sai vist liiast. Ilmselt ikka ei ole nii hea nii hilja õhtul mitu söögikorda süüa. Samas tööle ma mitut söögikorda ka ei tahaks kaasa vedada, esiteks, ei ole mul seal võimalik sööki soojendada ning pean niigi külma lõunaga leppima  ja teiseks ei  taha ka veel ühte söögipausi oma tööde vahele, et saaks ikka kiiremini koju. Pean nende päevadega ikka midagi välja mõtlema.

Tänane päev seevastu oli nagu õpikunäide korralikust toitumisest. Hommikul kl 7 hommikusöök, kl 13 lõuna, kl 17 õhtusöök ja lõpuks päeva viimane söögikord siis kl 21.30. Loodetavasti hindab homme ka mu kaal minu tänaseid pingutusi.

Vee joomise koha pealt, ütlen ausalt, et tegelikult ma täpselt ei tea, palju ma päeva joksul vett ära joon. Peaks endale vist ikka mingi äpi tõmbama, mis tuletab vee joomist meelde ja kuhu joodud klassid kirja panna. Tööl olles ma ikka joon, püüan iga kliendi vahel juua ära ühe 0,3l topsi vett, kuid alati see ei õnnestu, kas läheb ühe kliendiga kauem või tuleb teine klient varem ja siis on kiiresti kiiresti vaja kohe uue tööga tegelema hakata ning vee joomine ununebki. Samas kui mõtlema ja arvestama hakata, siis 2l vee joomiseks peaksin ära jooma 7 topsi töö juures, kui päevas on ca 5 klienti, peale igat klienti üks tops ja siis veel õhtu jooksul kodus joon ka suurema klaasiga vett, nii et ehk ikka saab õige koguse täis.

Aga kohvist ma loobuda ei suuda. Täna hommikul tegin kompromisse ja jõin musta kohvi, väikese lusikatäie meega. Kokku 3 keskmist tassi (tean jah, et täna läks liiale, normaalsetel päevadel pirdua 1-2ga).

Aga vapralt edasi… Homseks on toiduained olemas, ja ülehomseks ostunimekiri välja prinditud 🙂 Motivatsiooni veel jagub!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kristiina Kõdar
2048 lugemist
Minust

Olen 34-aastane, abielus ja 2 lapse ema. Töötan istuval töökohal küüne- ja ripsmetehnikuna.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi toidud tunduvad lihtsad, kiirelt valmivad ja igapäevastest toiduainetest.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom