Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuula oma keha!

Hei! Olen nüüd juba viisteist päeva Fitlapiga.Kadunud on 3kg ja veel 17kg on kaotada.Ees ootab pikk tee.Siiani olen onud tubli ja kõik need päevad kavas püsinud.T-särk ei tiri enam kõhu peal ja teksad lähevad ka ilma pingutuseta jalga.Super! Olen väga rahul.

Kui alguses oli minu jaoks kõik uus ja huvitav, siis nüüd kus olen asjale pihta saanud ja on aeg hakata peale programmi jälgimist ka oma keha kuulama. Paar päeva tagasi lugesin üht blogi, kus kirjutati intervallpaastumisest.Minu jaoks oli see väga huvitav jutt.Ja seda sellepärast, et ka minul on (oli) probleem ühe toidukorraga.

Minu päev algab kell viis hommikul.Hommikust söön kuskil kell pool seitse ja lõuna on kell kaksteist.Õhtusöök jääb kuskil kuue – seitsme vahele ja siis see hilisõhtune tuleb kohe robinal peale.Siis on õhtul kõht nii täis ja väga raske see olemine.Siis aga lõuna- ja õhtusöögi vahel "imeb" magu nii, et süda on paha.Võtsin küll selleks hilisõhtuseks toiduks mõne kerge smuuti või puuviljad pähklitega aga ei muutunud midagi.

Kunagi keegi arst ütles mulle, et mul on laisk motoorika.Arvatavasti seedib minu organism toitu kõige paremini siis kui keha aktiivsus on kõige suurem.Ehk siis kella viiest hommikul kuni kella viieni õhtul. Edasi lülitab minu motoorika ennast laiskuse lainele ja sellepärast kõik mis ma õhtul söön seisab minu maos veel väga kaua.

Nii ma siis tegingi väikese ümberpaigutuse.Ja nüüd ma söön selle hilisõhtuse söögikorra kell kolm päeval, siis kell kuus õhtusöögi ja ongi kõik korras.Raskustunnet maos õhtuti pole ja enesetunne on ka hea.Kaal langeb endiselt.Nüüd tunnen, et Fitlap ja minu keha teevad koostööd.Ja see ongi ju kõige tähtsam.

Täna oli mul hommikusöögiks minu lemmik puder.Kaerahelbepuder munavahu ja maapähklivõiga.Ma pole kunagi kaerahelbeid armastanud aga see puder on lihtsalt imeline.Tegin lastele ka ,tütreke krimpsutas nina aga pojale meeldis küll.Lõunaks Spagetid juustu ja majoneesiga.Elasin vist eelmises elus Itaalias, spagetid, pasta – need on toidud mida ma võin süüa iga päev ja mitu korda päevas.Minu puhul siis juust laktoosivaba ja majoneesi asemel on COOP Taimne köögikreem, tilga sinepiga.Kell kolm on vahepalaks juustune kaerasepik ja õhtusöögiks Suvikõrvitsapannkoogid.

Meil siin Lahemaal paistab päike ja saab veel natuke suve nautida.Aga varst algab kool ja meie lähme jälle- kord esimesse klassi.ILUSAT SUVE!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse