91906 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Laura on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
– 1KG ja karbimajandus!
02.02.2017

Tere kõigile! 🙂

Tahtsin oma rõõmu kõigiga jagada, et olen ennast 1kg võrra kergemaks söönud, ja seda 1,5 nädalaga. Minu esimesed päevad Fitlapis, kulgesid skeptiliselt nähes neid toiduportsioneid. Ja olin eelnevalt jälginud üht toitumiskava, mis minu kaalu ei langetanud grammigi, sain aru, et minu kehale selline süsteem ei sobinud ja tuli valida uus. Uurisin ühelt kavalt teise peale üle minekust ning sain aru, et kehale see kerge ei ole, kaal võib seista ligi kuu aega täiesti paigal. KUID minu õnneks nii ei läinud ning olen äärmiselt õnnelik, et sattusin Fitlapi maailma! Toidud on niivõrd mõnusad, et keha ei saa vist arugi, et käimas on dieet 🙂 

Hetkel maadlen siis sellega, et minust saaks rohkem "karbimajandaja", kui ma seda täna olen. Mulle meeldib soe ja värske toit ning pidevalt ülessoendatud toit mulle üldse pinget ei paku. Siiani, olen pakkinud kaasa endale värsket salatit, mis on segatud natukese tatra või riisiga ning peal on tuunikala. See on OK. Aga toit, mis peaks teoorias olema soe, ei ole pannil soendades enam see. Nagu näiteks kanafilee jne.. Võite jagada oma nippe, kuidas olete kohanenud karbimajandusega.. Mainin ka veel siinkohal ära, et ei ole mikrolaineahju usku, ehk siis see ei ole minu jaoks variant. 

Siiani on mu üks lemmikuid toite, lõunaks süüa olnud tatar kanakintsulihaga, kuna ma lihtsalt armastan tatart. See on ka üks toitudest, mis kannatab ülessoendamist, ilma et ta oma tegu ja nägu kaotaks. 

Ja kust soetada endale täpselt neid õigeid karpe, milles oleks kõige mõnusam oma toidukraami säilitada ja oleksid ka nö "käekotisõbralikud! 🙂 Hetkel on mul kodus vaid äärmusest äärmuseni erinevaid mitte eriti praktiliseid karpe.

Igatahes!! 🙂 Tegemist on minu esimese blogi postitusega ning tahtsin vaid avalikult oma RÕÕMU jagada, et olen edukalt teel oma kergema ja kaunima mina poole ja seda koos kõigi teiega! See langenud 1kg andis mulle sekundi pealt juurde tohutult indu ja energiat, et ikka edasi tähtede poole pürgida!! Juhuu!

Päikest kõigile!!!! 🙂 

 

 

 

 

Laura on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.