143510 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Meie algus :)


Me siis alustasime ka mehega toidukava jälgimist alates 04.02.17, et langetada kaalu.  Minu eesmrgiks on saada 55kg peale, kaal enne liitumist oli 72 kg ja praeguses olen saavutandu 70kg. Mehel ka hetkel on motivatsiooni edasi kava järgi toituda alg kaal tal 151 kg ja pikk tee veel minna. Hetke seisuga tal kaal linud 146 peale ja motivatsioni jätkub, kuna kõik on ta enda parema tervise nimel.

Toidud maitsevad meile mõlemale, ainuke asi, et vahest tunduvad portsud liiga suured ja ei jaksa ära süüa. 😀

Toite on lihtne valmistada ja saavd kiirelt valmis. Õhtuti teen topelt koguse sööki valmis,sest siis jagub ka järgmise päeva lõunaks ja ei pea lõunal vaaritama hakkama. Kuigi see kaalumine on jube tüütu 🙂

Kõige keerulisemaks on osutunud lastega arvestamine. Peres kasvab meil 3 last, kes ei taha neid toite eriti süüa. Keeruline ongi leida sobivad toidud, et arvestaks samas ka laste eelisustega. Pidevalt aga tekib ikkagi selline olukord kus tuleb lastele ka eraldi sögid teha. Mureks laste puhul siis see, et 15 aastane poiss ei söö ühtegi toitu kus sees on juurviljad – tomat, kapsas, porgand, hernes, mais jne. Ning samas 6 a poeg ei söö mitte ühegi toitu kus on liha või lihatooted ning kala sees. Ta ei ole juba 5 aastat mul liha ja kala söönud mitte mingil kujul, ainuke liha toode mida ta on nõus mõnikord harva sööma on viilutatud Rakvere doktorivorst. 2 aastane tüdruk jääb nende vahele, ta ikka sööb kõike natuke, kuid eks ka temal hakkavad vaiksel eelistused tekkima toidu osas, võtab eeskuju vendadest. See olukord teebki toitude valimise üli keeruliseks. Mehega me sööme kõike.

Algus on olnudki laste suhtes keeruline, kuid eks me ikka üritame hakkama saada. Patustanud me veel pole.

Igatahes jätkame me samas vaimus edasi. 🙂 
Egle Gerne
504 lugemist


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom