137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädala esimese poole kokkuvõte!


Hei!

 

Aeg on teha esimese nädala poole kokkuvõte.

 

Uus nädal algas minu jaoks põnevalt. Oli töölt vaba päev ning mõtlesin mida teha. Kuna ma mõned päevad ei soovinud jõusaali külastada teadus põhjustel, siis vaatasin youtubes erinevaid videosid ja leidsin paar huvitavat videot. Alguses vaatasin niisama, et näha, kas üldse sobiks see mulle ning siis hiljem tegin ka järgi. Video: https://www.youtube.com/watch?v=_Zem0_qsDg0

Ütleme nii, et ma vahetan tulevikus selle video välja. Mulle ei meeldi sellised boksi harjutused väga. Kuid trenn oli mõnus ja väsitav. Hakkasin mõtlema, et ma ei mäleta kuna ma niii korralikult oleks higistanud. Kas mõjus see, et soe suveilm oli või miskit muud. Peale trenni olin korralikult väsinud. Järelikult oli õige trenn!

 

 

 

Sama päeva õhtul aga pidin minema personaaltreeneri juurde Arcticus. Nimelt on Arcticus täiesti esimene personaaltreeneri juures käimine tasuta. Kui läksin sinna, uuris treener mu enesetunde kohta, vastasin et suurepärane ning siis uuris, et kas ma jään veel trenni või olen juba ära teinud. Vastasin, et tegin kodus ja tal oli hea meel, et lisaks temale teeb veel keegi kodus trenni. 🙂 Me rääkisime eesmärkidest, vigastustest, toitumisest ja üldse hobidest. Ütlesin, et eesmärgiks oleks esialgu saada kasvõi 69,9 kaaluks ning suur unistus on saada ise jooksjaks ja siis ehk ka treeneriks. Uuris veel, et kas mul on olnud vigastusi, vastasin, et ei ole. See, et mul kunagi olid minestamise probleemid, ma julgen öelda, et ma olen sellest välja kasvanud. Enam ei ole see probleemiks kuid nõrganärviline olen ma ikka. Rääkisin treenerile ka SEB Tallinna poolmaratoni ideest ning et plaanin seda läbida intervallidega, siis ta oli selle poolt. Ta kiitis heaks selle, et ma võiks teha intervallidega. Rääkisin talle, et hetkel on põhieesmärk pulss korda saada, ehk siis kardiot ehk südametrenni teha. Tema soovitus oli, et kui ma teen nt 4 korda nädalas trenni, siis 3 sellest oleks kardio (jõusaalis kardio, ujumine, rattaga sõitmine, kõndimine, jooksmine) ning 1 oleks lihastrenn, näiteks bodypump, bodytoning või jõusaalis. Rääkisin talle, et ma olen rohkem rühmas treenija kui üksinda. Rühmatrennis ei saa nii kergelt alla anda kui jõusaalis üksinda trenni tehes. Rääkisin talle ka oma feilimistest ning mainisin, et hetkel on põhirõhk liikumisel ja vaikselt muudan toitumist, siis ta arvas, et see on ka hea idee. Et step by step. Uuris ka, et kas ma tean mida muuta. Ütlesin, et mu suurimad nuhtlused on krõpsud ja pirukad. Ja seda, et tihti tahan ma saada seda maitse suhu saamiseks, no nt, et söön veerand paki krõpsu ja siis aitab. Rääkisin talle ka lauamängu õhtutest. Sellepeale ütles, et kui ma tean, et täna on lauamänguõhtu, siis teen päeval trenni või järgmine päev. Sain tema juurest motivatsiooni juurde ja julgust, et need asjad, mis ma olen välja möelnud, on täitsa õiged. Just see intervalli teema ja liikumisele keskendumine. Igatahes ma olen väga õnnelik, et otsustasin tema juurde minna. Korduskülastamine, mis kestab pool tundi on ka tasuta. Kui tunnen, et vajan seda, saan minna tema juurde jälle.

 

Teisipäeval tegin jälle kodus trenni ning selle video järgi: https://www.youtube.com/watch?v=P921J1Fjoug Taaskord üks raske ja mõnus trenn.

 

 

 

Kolmapäeval oli tööpäev ning käisin rattaga sõitmas. Panen pildi alla poole. Väga mõnus on rattaga sõita! Mõtlesin juba, et varsti muutuvad ilmad külmemaks ning siis ei saa enam rattaga õues sõita. 🙁

 

 

 

Täna oli tööpäev ning otsustasin, et puhkan, kuid natukene jalutatud sai ikka. Mis juba nädala teine pool toob, seda tule lugema pühapäeval kus teen nädala teise poole kokkuvõtte!

 

Head ööd/tere hommikust 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Gerly Donald
10944 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 25 aastane Tallinna naine, kes käib tööl ja koolis. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen tüdruk, kes on kasutanud väga paljusid toitumiskavasid.. Ikka otsimas seda kõige õigemat. Fitlapi teeb eriliseks see, et siin on väga palju retsepte. Siin on ette antud 350 retsepti kuid nendest omakorda võin ma moodustada väga erinevaid retsepte. Meeldibki just selline lai valik ja näiteks saab süüa kartulit ja liha.. Sest olgem ausad.. väga paljud ju väidavad, et kartul ja liha ei ole seedimisele hea vms. Kui nt kala ei maitse, siis ei ole sellest katki ka midagi.. saab asendada teise toiduga või näiteks kui lõhe ei meeldi, saab asendada selle millegi muuda. Saab süüa ka väga tavalisi koduseid toite nagu makaronid hakklihaga, kartulipuder hakklihakastmega kui asendust kasutada. Just see asendus on ka väga hea. Kui mul pole tuju süüa kartulit, siis saan asendada selle riisiga või tatraga või üldse millegi muuga. Ei saa ka mainimata jätta FBi salajast gruppi, kus saab vajadusel väga head toetust nii treeneritelt kui ka kaasvõitlejatelt endal.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva