136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ma olen nii uhke enda üle


No nii, no nii, minu esimene püstitatud eesmärk 59 kg on siis täidetud. laupäeva hommikul näitas kaal 59,1

Väga stiilne riietus eks, minek siis sõbranna tüdrukuteõhtule ja kuna ilm ei olnud üldse meie poolt, siis olid kummikud riietuse loomulik osa. Et siis mitte kavast väga palju tihedas graafikus mööda panna, tegin kaasa suure vaagna lavashirulle ja omletirulle. Lisaks vabavarana redist ja kurki ja tomatit. Kõik sõid ja kiitsid. 

nüüd olen ka mina rahulolev stevia kasutaja ja saan süüa MAGUSAT arvasin juba ühel päeval et mul on võõrutusnähud, sest ainuke koht kuhu tibake suhkurt lubasin oli hommikukohv. Õnneks pole ma olnud suurem asi magusasõber kunagi, aga vahel ikka , nüüd oli konkreetne EI. Ja siis kui steviaga koju jõudsin tegin omale kohe kreppe ja oh sa püha müristus kui hea oli süüa midagi nii head ja magusat:-D 

esimene õhtu krepid mustsõstardega ja teine õhtu meloniga 

siis leidsin endale veel ühe lemmiku hirsipudru singiga, mmm

ja no paks külmsupp on minu kui makra armastajale parim.

Pühapäeva hommikul näitas mu kaal 58,9, nii et 59 kg oligi eesmärk täidetud. Yus eesmärk 58 kg. Eile ja täna vallutas minu menüü kana, kuna meil Rakveres on selline hea pood, kust saab soodushinnaga kana ja lihatooteid, no on ju lihakombinaat vaid mõne kilomeetri kaugusel, siis kanavarud kenasti täiendatud ja igast masti hakklihagi soetatud. 

Eile siis lõunaks tomatine kanapasta.

 ja õhtuks väheke nihu läinud kanakarri .

Eile olin tervest nädalavahetusest nii väsinud, et peale väikest kõndimist, lapsed ratastega tegid tempot, kukkusin koos lastega voodisee, nii et hilisõhtune söök jäigi söömata.

Aga hommikul kaal näitas kenasti , eks midagi kuskil jäi nüüd ikka puudu, kuna keha sai vaid 3 toidukorda, aga loodan et pole hullu. Täna olen jälle korralik, söön nii nagu peab. 

Aga pühapäeval oli meil kodukohvikute nädalavahetus ja olin ka ise ühes toimetamas, vot sellise ahvatlusega tuli mul terve päeva tegeleda.. Aga ma sain hakkama, viisin omale ühe tüki Brittatki koju, et siis õhtul patustan, kuna jooksmist oli päeval ikka päris palju, aga minust ta sinna kappi jäi ja eile viisin sõbrannale külakostiks. 

Ja riiete selga leidmisega läheb keeruliseks, enamus ikka suured. hea et on sõbranna, kes oma kapiuksed avab kui on vaja pidusse minna kuskile. 

Aga sügav kummardus Fitlapi meeskonna ees, uus eesmärk 58 kg ei ole enam kaugel.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Diana Tiiter
4391 lugemist / 2 fänni
Minust

Hei! Mina olen Diana, 41 aastane ja 5 imelise tütre ema. Sõbranna eeskujul liitusin fitlap.ee ga ja teen nüüd proovi. Ja tean et fitlap.ee on mulle selles suureks abiks.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap.ee on lihtne ja nauditav. Kus saab veel nii palju onlines ideid , retsepte ja mis põhiline- need on maitsvad ja mittevähem oluline on, et need aitavad ka kaalu langetada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva