Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ma olen nii uhke enda üle

No nii, no nii, minu esimene püstitatud eesmärk 59 kg on siis täidetud. laupäeva hommikul näitas kaal 59,1

Väga stiilne riietus eks, minek siis sõbranna tüdrukuteõhtule ja kuna ilm ei olnud üldse meie poolt, siis olid kummikud riietuse loomulik osa. Et siis mitte kavast väga palju tihedas graafikus mööda panna, tegin kaasa suure vaagna lavashirulle ja omletirulle. Lisaks vabavarana redist ja kurki ja tomatit. Kõik sõid ja kiitsid. 

nüüd olen ka mina rahulolev stevia kasutaja ja saan süüa MAGUSAT arvasin juba ühel päeval et mul on võõrutusnähud, sest ainuke koht kuhu tibake suhkurt lubasin oli hommikukohv. Õnneks pole ma olnud suurem asi magusasõber kunagi, aga vahel ikka , nüüd oli konkreetne EI. Ja siis kui steviaga koju jõudsin tegin omale kohe kreppe ja oh sa püha müristus kui hea oli süüa midagi nii head ja magusat:-D 

esimene õhtu krepid mustsõstardega ja teine õhtu meloniga 

siis leidsin endale veel ühe lemmiku hirsipudru singiga, mmm

ja no paks külmsupp on minu kui makra armastajale parim.

Pühapäeva hommikul näitas mu kaal 58,9, nii et 59 kg oligi eesmärk täidetud. Yus eesmärk 58 kg. Eile ja täna vallutas minu menüü kana, kuna meil Rakveres on selline hea pood, kust saab soodushinnaga kana ja lihatooteid, no on ju lihakombinaat vaid mõne kilomeetri kaugusel, siis kanavarud kenasti täiendatud ja igast masti hakklihagi soetatud. 

Eile siis lõunaks tomatine kanapasta.

 ja õhtuks väheke nihu läinud kanakarri .

Eile olin tervest nädalavahetusest nii väsinud, et peale väikest kõndimist, lapsed ratastega tegid tempot, kukkusin koos lastega voodisee, nii et hilisõhtune söök jäigi söömata.

Aga hommikul kaal näitas kenasti , eks midagi kuskil jäi nüüd ikka puudu, kuna keha sai vaid 3 toidukorda, aga loodan et pole hullu. Täna olen jälle korralik, söön nii nagu peab. 

Aga pühapäeval oli meil kodukohvikute nädalavahetus ja olin ka ise ühes toimetamas, vot sellise ahvatlusega tuli mul terve päeva tegeleda.. Aga ma sain hakkama, viisin omale ühe tüki Brittatki koju, et siis õhtul patustan, kuna jooksmist oli päeval ikka päris palju, aga minust ta sinna kappi jäi ja eile viisin sõbrannale külakostiks. 

Ja riiete selga leidmisega läheb keeruliseks, enamus ikka suured. hea et on sõbranna, kes oma kapiuksed avab kui on vaja pidusse minna kuskile. 

Aga sügav kummardus Fitlapi meeskonna ees, uus eesmärk 58 kg ei ole enam kaugel.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse