137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Taas alustamas.


Täiesti imekspandav, kuidas ma ei suuda oma mõtteid ja toitumist uuesti reele saada. Olen muutunud väga laisaks ka toitu valmistades. Tahaks nii väga seda oma aega ja lihtsalt olla. Tundub, et teistel pereliikmetel on see oma aeg olemas. Mul on vaid kohustused. Toidu valmistamine on neist kõige nõmedam kohustus siis, kui mul on vaja kaalu jälgiga. Õigem oleks vist öelda, kui mul on vaja taas oma kehaga sõbraks saada. Uskumatu, et see võib nii raske olla. 

Igatahes üle pika aja esimene päev läks muidugi pekki. Õhtul tulime koju ja suurem laps oli pirukaid küpsetanud. Sõin siis neid päris mitu tükki. Hiljem muidugi kahetsesin. Rõõm oli suur, kui abikaasa hakkas süüa tegema. Ma muidugi ei söönud pärast enam seda toitu, kõht oli juba täis. Ja siis mitu tundi hiljem avastasin külmkapist naturaalse soole sees juustuviinerid. angry Närisin neid ja 3 kommi ka peale. Ise olin endas nii pettunud, aga midagi ette ka ei võtnud, et seda jama ära hoida. Püüan siis täna jälle uut algust üles leida. Tegelikult on ju ikka minul seda kõike vaja, mitte kellelgi teisel. Mul on päris mitu tuttavat kenasti kaalu langetanud ja miks mina hakkama ei saa… millal käib see minu klõps? Loodan väga, et saan tänasest jälle reele ja mul ei teki mingit tagasilööki.

Hommikusöök edenes kenasti, sink oli veidi vale valik rasvaprotsendi tõttu, aga täna püüan poodi jõuda ja kanasinki osta. Seda saab lihtsalt rohkem süüa. Toiduportsjonid on väga paigast läinud tänu puhkusele ja grillimisele. Selle pean ka paika loksutama. Lõunaks on kaasas salat kodujuustu, makra, kurgi, tomati, sibula ja hapukoorega. Puuvilja unustasin muidugi, aga eks söön hiljem. Peale eilset pattu võin muidugi ka ära jätta.

Mingi trennikava pean ka veidi hiljem paika panema, sest siis langeb kaal paremini. Ilma trennita langeb ka, aga siis peab olema toitumine ikak väga korras. Esialgu ma ei hakka oma keha topelt šokeerima ja kuna kaalu on palju ka, siis püüan toitumisega algust teha. Küll peale esimesi tulemusi jõuab edasi liikuda.

Selline mõtteavaldus siis üle pika aja. Igapäevaselt ma vist blogima ei hakka, aga aeg-ajalt oma mõtted panen kirja küll. 

Ilusat kaalulangust ja vastupidavust! heart

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Rõõmus Porgand
17468 lugemist / 2 fänni
Minust

Olen üks rõõmsa kehaga rõõmus naine. 1000 korda kaaluga võitlusesse astunud ja sama palju ka loobunud. Toogu see 1001 kord mulle edu!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on muutnud minu toidutegemise poole lihtsamaks ja kaalu juba nädalaga paar kilo kergemaks. Ja süüa saab palju, üleliigseid isusid ka eriti pole, sest kõike võib süüa! Olen väga rahul, et tee Fitlapini leidsin!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom