Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Taas alustamas.

Täiesti imekspandav, kuidas ma ei suuda oma mõtteid ja toitumist uuesti reele saada. Olen muutunud väga laisaks ka toitu valmistades. Tahaks nii väga seda oma aega ja lihtsalt olla. Tundub, et teistel pereliikmetel on see oma aeg olemas. Mul on vaid kohustused. Toidu valmistamine on neist kõige nõmedam kohustus siis, kui mul on vaja kaalu jälgiga. Õigem oleks vist öelda, kui mul on vaja taas oma kehaga sõbraks saada. Uskumatu, et see võib nii raske olla. 

Igatahes üle pika aja esimene päev läks muidugi pekki. Õhtul tulime koju ja suurem laps oli pirukaid küpsetanud. Sõin siis neid päris mitu tükki. Hiljem muidugi kahetsesin. Rõõm oli suur, kui abikaasa hakkas süüa tegema. Ma muidugi ei söönud pärast enam seda toitu, kõht oli juba täis. Ja siis mitu tundi hiljem avastasin külmkapist naturaalse soole sees juustuviinerid. angry Närisin neid ja 3 kommi ka peale. Ise olin endas nii pettunud, aga midagi ette ka ei võtnud, et seda jama ära hoida. Püüan siis täna jälle uut algust üles leida. Tegelikult on ju ikka minul seda kõike vaja, mitte kellelgi teisel. Mul on päris mitu tuttavat kenasti kaalu langetanud ja miks mina hakkama ei saa… millal käib see minu klõps? Loodan väga, et saan tänasest jälle reele ja mul ei teki mingit tagasilööki.

Hommikusöök edenes kenasti, sink oli veidi vale valik rasvaprotsendi tõttu, aga täna püüan poodi jõuda ja kanasinki osta. Seda saab lihtsalt rohkem süüa. Toiduportsjonid on väga paigast läinud tänu puhkusele ja grillimisele. Selle pean ka paika loksutama. Lõunaks on kaasas salat kodujuustu, makra, kurgi, tomati, sibula ja hapukoorega. Puuvilja unustasin muidugi, aga eks söön hiljem. Peale eilset pattu võin muidugi ka ära jätta.

Mingi trennikava pean ka veidi hiljem paika panema, sest siis langeb kaal paremini. Ilma trennita langeb ka, aga siis peab olema toitumine ikak väga korras. Esialgu ma ei hakka oma keha topelt šokeerima ja kuna kaalu on palju ka, siis püüan toitumisega algust teha. Küll peale esimesi tulemusi jõuab edasi liikuda.

Selline mõtteavaldus siis üle pika aja. Igapäevaselt ma vist blogima ei hakka, aga aeg-ajalt oma mõtted panen kirja küll. 

Ilusat kaalulangust ja vastupidavust! heart

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse