137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Listen to your body …


Kaalunumber üllatas mind täna- 2,8 kg sellest ajast, kui liitusin Fitlapiga (10.04). Tuju läks kohe nii heaks, et tegin rõõmuga hommikuks putru ja kaalusin peale söömist veel ka. laugh Kodujuustu jätsin lõunaks, mine tea, kas siis viitsin miskit kiiret kokata. Plaan oli minna lapsega lasteaeda teatrietendust vaatama. Oli päris lõbus! Ja laps ka nautis sõprade seltskonda ja küsimusi, miks teda lasteaias pole ja kas ta sööma ei jäägi. Isegi kurb oli pärast ära tulla. Jalutasime veidi õues ka ja ostsime lillepoest pisikeste nartsissidega poti koju. Vähe rohkem kevadet, tulbid närtsisid juba mitu päeva tagasi ära. Vot siis selline hommik oli. 

Lõuna mööduski kiirelt, mitte küll ennem lasteaeda minekut, aga pärast. Kihutasin kodujuustu ja leiva koos tomatiga sisse, laps sai suppi. Tahtsin nimelt lapse magama suruda, et saaks ise rahulikult koristada. Nädalavahetusel olin nõks laisk. Lõpuks jäigi ta magama ja ma ise muidugi magasin ka juba vahepeal, aga siis kukkusin koristama ja lõpuks tõstsin suure toa nõks ringi ka ja sättisin mänguasjad kenasti. Arvake ära, kas mänguasjad on praegu samas kohas? laugh Ok, ok- ei oota vastust! Lapsevanemad teavad ilmselgelt, et mänguasjad ei seisa kunagi ühe koha peal. 

Aa, muidugi eile ostsin endale ühe ilusa pisikese panni. Eriti ma keraamilisi ei armasta, kuna olen need peaaegu kõik suutnud peesse keerata. Aga see oli lihtsalt niiiiiiiii nunnu ja täpilisekirju. Istus ja ootas, et ma ta endale koju viiksin. Seda ma tegin ka. wink Praegu praen endale ja suuremale lapsele kabatšoki pannikaid. Väiksem neid ei söö ja mees on komandeeringus. Mulle need hirmsal kombel maitsevad. Ainult kabatšoki riivimine ei meeldi. 

Hilisõhtuks vist ei luba endale midagi, sest sõin 1 kommi. devil No mis teha! Õnneks pole ma magusa armastaja- seega väike patt. Kui see muidugi näitab homme, et kaal jälle seisab v hoopistükis on tõusnud, siis olen ma ikka enda peale väga kuri. 

Üle pika aja lugesin taroskoopi:

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Tunned puudust energiast ja elurõõmust. Sa saad küll oma asjadega hakkama, oled kohusetundlik ja püüdlik, kuid sisemiselt tunned, et vajad puhkust ja vaheldust. Kuula oma keha, sea end julgelt esiplaanile ning võta endale teadlikult aega, et rutiinist välja murda.

Täiesti õige koht, et kuula oma keha. Seda ma ju teengi ja loodan, et edukalt. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Rõõmus Porgand
17296 lugemist / 2 fänni
Minust

Olen üks rõõmsa kehaga rõõmus naine. 1000 korda kaaluga võitlusesse astunud ja sama palju ka loobunud. Toogu see 1001 kord mulle edu!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on muutnud minu toidutegemise poole lihtsamaks ja kaalu juba nädalaga paar kilo kergemaks. Ja süüa saab palju, üleliigseid isusid ka eriti pole, sest kõike võib süüa! Olen väga rahul, et tee Fitlapini leidsin!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva