Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Endiselt tubli

Tere taas!

Ma olen vist juba harjunud taasalustatud kavaga. Igatahes täna ma ka ei murdunud ja selle üle on mul siiralt hea meel! Tegelikult saan ma ju süüa kõike, ainult veidi planeerimist on vaja. Poest enam naljalt saiakest hambusse ei haara! Täna tegin oma toimetusi ja jõudsin planeeritust hiljem koju. Lõuna jäi niiöelda vahele ja see muutus hiliseks pärastlõunaks. Ma olin siiralt üllatunud, et näljaga ei toppinud ma endale esimest ettejuhtuvat asja suhu, vaid tegin oma selged valikud. Kui ma algselt otsustasin oodata, millal supp valmib, siis lõpuks näris ikka nälg tagumikust ja valisin õhtuks singivõileiva. Kui supp sai valmis, siis pere matsutas, aga mina sõin seda veidi hiljem. Vahelduseks praadisin veel värskest hakklihast kotlette, siis ei pea homme kokkama. Üle pika aja käisin kohalikus lihapoes, kuidas ma küll olen selle poe unarusse jätnud! Seal on nii head ja maitsvat liha, et ükski poe pakendatud praad ei kaalu seda üles. Pean end tihedamalt sinna poodi sättima. 

No sellest ma juba rääkisin, et sõin lõunaks singivõileiba ja õhtusöögiks suppi. Hommikusöögiks olid ka traditsiooniliselt singivõikud. Kohv piimaga ja voilaa. Mega maitsev ja kõht on täis! Pean tunnistama, et piima pole ma küll kuskilt mujalt toidust kunagi võtnud ja loodan, et kaal sellest nüüd seisma ei hakka. 

Ei teagi, millest veel kirjutada!? Olen hetkel lapsega kodus, kuna ta otsustas jälle haigeks jääda. Toidu poole pealt on mul tööl lihtsam jälgida, sest seal pole mul külmikus varusid. Sahtlis on küll mõned pakid tassisuppe ootamatu nälja vastu. Osad olid juba aegunud ja viskasin minema. 

Картинки по запросу feeling good

Täna jõudsin arusaamani, et tähtis on aru saada, kas on nälg või tahaks lihtsalt midagi head/näksida vms. Noh, igavusest näiteks või siis ajatäiteks. Ootad kedagi, jood kohvi ja siis võtad midagi ka kohvi kõrvale. Püüan müüd teadlikult oma valikuid suunata. Täna oleks ma peaaegu patustanud, ikka teadlikult muidugi. Sisimas tundsin, et ma ei taha seda pattu teha. Jutt on nimelt pubis söömisest ja ühes kohtumisest. Kohtumine toimus küll kiirkorras ja mitte toidukohas. Nimelt käisin hambaarsti juures ja kuna ta pani mingit hambaid kaitsvat mögla mulle lõpus suhu, siis teavitas, et nüüd peaks tunnikese ilma söömata olema. Fain! Näed, küsi ja sulel antakse, mind hoiti eemale patustamisest! Nii lihtsalt see käiski ja ohvreid tooma ei pidanud. 

Kahju kohe, et kell veel nii vähe on, tahaks juba magama minna. Õnneks varsti-varsti!

Kena õhtut ja hoidkem segavad isud vaka all! 🙂

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod