Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Trenn trenn trenn

Esmaspäevadest on saanud vist minu nädala tipphetked. Teate miks? Esmaspäeval saab EMSi trenni minna. Ma olen ilmselt juba blogis maininud, et trenn on just see, mis annab mulle selle motivatsioonipaugu. Seega on nii mõnus alustada nädalat trenniga, annab kohe nädalale uue hingamise. Leppisimegi Enelyga kokku, et hakkangi esmaspäeviti EMSis käima ning kolmap-neljap vaheldumisi jumpingus.

 

Esmaspäeval oli mul trenn Mai-Liisiga taaskord ja läksin jälle trenni lapsega, sest Keio tööpäev sai 16 ajal läbi, aga mul trenn algas 16, tal läheb ju veidi aega ka, et linna jõuda. : D Vend oli mul nii armas, et andis mulle ilusti auto, et saaksin ikka esmaspäeval trenni minna. : D 

Aga tagasi Cecilia juurde. Tavaliselt on ta väga rahulik laps, naeratab põhimõtteliselt kõigile ja nutab ainult viimases hädas. : D Aga noh, tegemist on siiski pisikese naisterahvaga, kellel tuli üks suuuuur draama järsku peale, kui emme trenni tegi. Mõtlesin juba, et teeme siis korra pausi, et ta ei nutaks, aga siis tuli hoopis baby whisperer Enely, kes võttis lapse ja varsti oligi laps  maha rahunenud. : D Nagu ka Enely ütles, siis vahepeal peavadki lapsed oma emotsioonid välja laskma ja siis läheb elu ilusti edasi. 😊 Aga sel hetkel ma jälle mõtlesin, et see treeningstuudio on lihtsalt imeline. Kujutate ette – lähete lapsega trenni, laps hakkab nutma ja tuleb treener, kes kohe lapsega tegeleb, et saaksid ise trenni lõpuni teha. See on lihtsalt imeline tunne. 😊

Sel nädalal käisin jumpingus kolmapäeval ehk hüppasin Enelyga. Enely trenn on selles osas väga huvitav. Seal on hüppamist, “poksimist”, tantsulisi elemente, jõutrenni, spirituaalseid nüansse jms. Aga noh, see tantsuline osa, appi. Kõik teevad ilusaid ja sensuaalseid liigutusi ja siis olen mina – nagu lehm libedal jääl. Tõesti, ma poleks nagu kunagi tantsinud, nagu viimased tantsuliigutused oleksin teinud 70ndatel. 😂😂 Vaatasin peeglisse ja lihtsalt naersin omaette selle naljaka vaatepildi pärast, aga noh, selleks ma seal olen, et õppida ja areneda. Seekord oli trenn minu jaoks kuidagi raske ka, ma isegi ei tea miks. Mitmel hetkel tuli selline tunne, et ma enam ei jaksa, ma annan alla, isegi esimene trenn oli kergem. Olin vist füüsiliselt väsinud lihtsalt, sest tegelikult polnud üldse nii hull trenn. Vahel lihtsalt on nii, et keha on väsinud. Aga trenni lõpus teeb alati Enely sellise lõdvestuse, kus saad batuudil lebada, silmad kinni ning Enely maheda häälega räägib ja annab kuidagi uue hingamise mulle.

Neljapäeval tuli mul geniaalne mõte jalutada mööda kõrvalteid kodust Elvasse poodi. Maantee kaudu minna on sinna umbes 7km, aga “ringiga” minnes tuli kokku peaagu 20km. Tiirutasin kodu juures veidi, et saaks ikka 20 täis. 😂 Poodi läksin ainult selleks, et broilerifilee hakkliha ja ananassi osta, meeletud ostud eks. Valisin muidugi ideaalse ilma, nii suur tuul oli, vahepeal olid hambad reaalselt ristis, kui lõpmatuna tunduvast tõusust üles kõndisime. But I did it!

Tänast hommikut alustasime väikeste jõuharjutustega, nimetame seda hommikuvõimlemiseks. Võite mu instas storysid vaadata, milliseid harjutusi täna tegime, saate kodus oma beebsudega proovida.

Täna veel plaanis 5km jalutada ja HOMME. Kas Sa tead, mis on homme?

HOMME TOIMUB EESTI ESIMENE HEATEGEVUSLIK JUMPING PARTY!

Toimub see Lõunakeskuses Astri arenal. Kavas on jumpingu ringtreeningud, mis toimuvad 11.00-15.00. Muusikalisi vahepalasid pakub päevajuht Gerli Padar. Lisaks toimuvad päeva jooksul erinevad üllatusloosimised.

Pileti ostuga annad suisa kahekordse panuse! Esiteks aitame üheskoos algatust Minu Unistuste Päev, kes aitab täide viia raskelt vôi krooniliselt haigete laste unistusi, et nad saaksid veeta ühe tõeliselt toreda päeva. Teiseks aga toetad 11-aastase Jarmo treeninguid, kellel on Duchenne’i lihasdüstroofia.

Lisainfot leiad HAF Tartu Facebooki lehelt. 😊 

Mina olen kohal. Kas ka Sina? 😊

 

xoxo 

Cärol

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod