Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Algus

1, 2, 3 ja läks!!! Iga algus on raske Nii ka see blogimise alustamine. Mul juba mitmes algus. Kirjutasin pika jutu valmis ja …. läinud. Paistab, et ei salvestunud ja ma ei oska seda ka kuskilt otsida. Seega tuleb uuesti otsast alata. Ei tea, mis selline algus tähendab, millest märku annab? Aga eks ma panen siis uuesti oma tänased mõtted kirja. Veidi segased ja sassi löödud nad nüüd ju on aga ..

1, 2,3 ja läks!!! Uus katsetus. Proovin, kas saan oma jutu salvestada ja siis edasi kirjutada. Kohe nagu avaldama ei kipu. Tahaksin veel mõned read lisada. 

Hurrrraaaa!!! Õnnestus. Jutt on alles ja saan edasi kirjutada. Sain ka arvatavasti oma veast teadlikuks. Vea tegin kohe alguses. Asusin kiiresti kirja kirjutamise kallale ja jätsin kirjale, postitusele pealkirja panemata  Alati pange oma postitusele kõigepealt pealkiri. Ilma selleta postituse mustand arvatavasi ei salvestu ning ongi jutt läinud. Tuleb alustada uuesti. 

Sama on ka kaalulangetamisega. Kui korraks jätad jälgimata, mida suhu paned, siis tulebki uuesti otsast alustada. Aga eks ma siis proovin ka siin uuesti alustada. Nüüd siis Fitlap programmi kaasabil. Esimesed sammud on tehtud ning konto Fitlap programmis loodud. Ka eesmärgid olen püstitanud ja programmi kirja pannud. Soovisin alustada 1. märtsil, kuid pean tunnistama, jällegi ebaõnnestunult. Nimelt polnud ma viimased päevad kodus ning toiduvalmistamise peale ei saanud mõeldagi, veel vähem midagi ise keeta, küpsetada või grillida. Jälgisin küll, mida suhu panen, kuid kasutasin siiski valmistoite, külastasin kohvikuid, baare, sööklaid.  Valikud, otsustamised olid kah juba minu eest ära tehtud. Ka nii pole väga viga. Sain küll hoiduda näksimistest. Näksimine ongi üks halb harjumus. Kõht veidi tühi ning siis kipud näksima natuke siit või sealt. 

Vaatame, kuidas nüüd edasi läheb. Kuigi praegu pole ma veel ühtegi Fitlapi retsepti kasutanud, arvan, et leian siit enda jaoks päris palju põnevat, mida tahaksin katsetada. Kindlasti ei jõua ma 4 söögikorda igal päeval siinsete rerseptide järgi valmistada, aga hommikusöögi ja hilise õhtusöögi arvatavasti saan ikka tehtud. Ja kindlasti võtan vastu ka liikumisväljakutse. Usun, et tulemused on siis kiiremad tulema ning jäävad ka paremini püsima. Mul on enda jaoks püstitatud väga kindel eesmärk ning soovin selle kindlasti enne jaanipäeva ellu viia. Aga sellest juba edaspidi…Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod