Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Shokk

Tere taas!

Pole ammu kirjutanud, aga šokilugu tahab jagamist.  Ma ei kirjutanud võistluse pärast. 

Millest tuleb jutt?  Kaalust.  Ikka kaalust,  see on ju meie elus nii tähtsaks muutunud.  Ennem nagu ei hoolinudki, palju ma kaalun. 

Mul on üks äpu kaal, mis on mind juba poolteist aastat  teeninud. Rahul ma temaga ei ole.  Sest ta teeb trikke.  Ta suudab ühel ja samal hommikul mitu erinevat näitu fikseerida.  Mida siis uskuda? 

Mõtlesin,  et las ta olla, küll ma niikuinii varsti fitlappimise lõpetan.  Et pole mul uut kaalu vajagi. 

Aga nüüd tuli mulle uus tuhin peale. Tahaksin ikka normaalkaaluni jõuda.  See on minu puhul 63,2 kg.  66 kg sobis mulle küll ja vahepeal isegi oli 65 kg. Aga nüüd millegipärast enam see kaalunumber mulle ei meeldi. 11 kuud olen küll säilitada suutnud.  Aga toredam oleks ikka normaalkaalu säilitamisega tegeleda.  Ja nüüd  otsustasingi,  et mis see 3 kilo siis alla saada on. Teeme ära!  Et eks see ole ainult ettevõtmise asi.  Aga selgus, et see polgi nii lihtne.  Probleeme kui palju. Üks probleem oli see, et kogused olid vahepeal suure hüppe teinud. Mina hüppasin kaalugraafikul allapoole, aga kogused hüppasid ülespoole. Sellele ma alles otsin lahendust, aga küll ma mingi lahenduse ikka leian. 

Kui siin oli väike omavaheline võistlus, mis lõppes jaanuaris,  siis ma ka ju osalesin ja tegin pilti oma tulemusest neljanda jaanuari hommikul (2018).  Siin see on kaalu  peal.  Siin  on mul ka fotokas käes, mis kaalub umbes 100 g.  Seega ma kaalusin  siin 64,9 kg . wink

 

 

Teine probleem. Täna ma kaalusin millegipärast juba  66,5 kg . Ma ei jõudnud  eriti praktiseeridagi mulle määratud suurti koguseid, kui  kaal juba lahkesti tõusma hakkas .  Olen kuulnud, et stress on ka hea kaalu tõstja. Ju siis!

Kolmas probleem.  Otsustasin osta  ka uue kaalu. Kujuta pilti, 14 kg langetuse aja jooksul sain ühe kaaluga kaalutud, ja nüüd milline pühendumine viimase kolme kilo auks! 

Ostsin uue kaalu. Panin nad kõrvuti. Ja siin tuleb see šokk! Uus kaal näitab pidevalt 2 kg rohkem!! sad  Kumba uskuda?  Vana kaal oli probleemne.  Aga paistab, et uus ka. 

Üritasin seda  imeasja ka fotole jäädvustada, et ka teie näeksite, et see pole pluff. 

Uus kaal hoiab oma fikseeritud kaalu kauem ees, kui vana. Astusin kõigepealt  uuele kaalule ja siis kohe vanale kaalule. Ja klõps!  Ma natuke kärpisin seda pilti, sest  mu inetud varbad olid ka peale jäänud. Lõikasin need pildi pealt  ära. 

Mida nüüd teha?  Kas vana kaal oli mulle valetanud?  Kas ma olengi  tegelikult kogu aeg 2 kilogrammi raskem olnud?  Kas peaksin võtma kahe kaalu keskmise?  Naera puruks?

Selle asemel, et 3 kilogrammi nimel veel pingutada, tuleb vist viis kilogrammi ette võtta?

(Pildi panemine on siin ka suur ooper. Olin juba kõik nipid ära unustanud.)

Olgu kuidas selle kaalumisega on, aga  kõige tähtsam on ikka enesetunne.  Kui sa pole endaga rahul, astu võitlusesse!  Ja nii ongi, seda ma räägingi Aili-Mallele. 

Kõike head!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod