Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Päev nr 4 – läbitud.

Niisiis.

Lubasin küll endale, et iga päev võiks postitada, aga eile koju jõudes sõin oma vajalikud toidukogused ja jäin seal samas diivanil magama. Mega väsitav päev oli. 

Õpin massööri ametit ning sel päeval oli mul praktika päev, kus kokku oli 6 klienti. 4x 1h ja 2 x 1,5h. Terve päeva jalgel. Võtab läbi. Õhtu lõpuks õnneks ootas tubli mees kodus, kes oli mulle juba söögi valmis teinud (õigemini üles soojendanud).

Tänane päev oli kodusem. Vähemalt esimene pool sellest. Seekord hommikusöök muna singiga. Lapsed ei soovinud ja tahtsid seekord krõbinaid. Tegin vaid endale, mehele ja kõige väiksemale (1,5 a). Uskumatu, et ta kõik oma portsu ära sõi. Eriti praegu, kus tal 2 hammast korraga tulemas. Ta on niisamagi kehva isuga aga praegu tal see kohe tavapärasest veel kehvem.

Päev läks mööda õues. Ehitame parasjagu kasvuhoonet. Ning see võtab ikka päris korraliku aja. Lõunaks tegin endale kiirelt singivõileiva, kuna aega palju enam polnud ja pidme hakkama teatri poole sättima.

Tegemist oli vabaõhu etendusega… Ütleme nii et tänane ilm seda ei soosinud. Etendus kestis 3 h ja kogu selle aja saime vihmavees liguneda. Isegi  vihmakeebist polnid suurt  kasu. Jalad oli lõpuks päris ära külmunud. Etendus ise oli väga meeldiv ning meeldivalt mängiti sisse ka tänane ilm.

Koju jõudsime alles kell 23. Seega õhtusöögiks sai kiirelt tsirklis käidud (jälle võileib) ning hilisõhtuseks magustoiduks kama. Täna tundsin kuidas see fitlapi kava on tänu ostetavatele ja kohe valmis söömiseks toitudele oluliselt mugavamaka muutunud. Võimalik  ka sellisel kiirel päeval midagi sobivat leida, kuigi ega vist kokkuvõttes väga teevislikuks päevaks seda pidada ei saa.

Loodan, et homseks nüüd nohu ei saanud. Tuleb veel väike turgutus kuur teha enne magama minekut. Ehk siis palju teed, kuum jalavann ja hanerasva talla alla. Viimaks veel vanaema kootud villased sokid ja uni võib tulla. 

Homme on plaanis proovida jäätist teha. Ma esimest korda kuulsin nendest  kakao nipsidest, kuid kahjuks olid need poest otsas. Aga nagu ma aru saan saab need tervetest kakoubadest ka ise valmis tükeldada. Eks näis, mis siis homme välja tuleb.

Head ööd kõigile.

Tsau.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod