Väikesed mõtisklused

Tere!

Juba neljas päev Fitlapides. Aeg läheb ikka kiirelt ja nii väga kui ma ka ei tahaks ei tunne ma ennast veel mitte kuidagi kergemana. Järgmise nädala teisel poolel kui tööle lähen otsustan ennast kaaluda. Vaatame, kas kiloke on minu taljelt kadunud, paigale jäänud vüi midagi on kardinaalselt nässu läinud ja kaalu on hoopis juurde tulnud. Tavaliselt kaalun enda jaoks ka kõige hullemad stsenaariumid igaks juhuks läbi 🙂  

Mind ootab ees nädalane puhkus. Loodan, et siis ei nõrke ja suudan erinevatele ahvatlustele vastu panna. Lisaks sellele tuleb mulle külaline. Juba praegu ma mõtlen, mida talle Fitlapi retseptide arsenalist valida ja pakkuda. Külaline tuleb Soomest ning teatas, et soovib praetud sealiha värske salatiga. Thank God see teeb valiku ikka tunduvalt lihtsamaks. Muidugi nädalavahetuseks paigutasin oma mõtetes ka patutoidukorra. Mis kõige naljakam on see, et mul on alati isu millegi söödava vastu. Nüüd kui nädalavahetus on põhimõtteliselt ukse ees ja patutoidukord veel täiesti kasutamata ei tea ma mida selleks puhuks valmistada. Võib-olla teen nii, et keegi valmistab mulle mingisuguse roa hoopiski. 

Eelmised korrad kui olen Fitlapi järginud pole ma väga seda patutoidukorda kasutanud. Nüüd olen aga aru saanud, et mida on võimaliku kasutada siis seda tuleb ka kasutada.

Hetkel mõlgutan samuti mõtteid, millega oma toitumiskava täita. Otsustasin vaikselt poe toidunimekirja vajalikuga valmis teha. Kui see saab mul kuidagi kokku pandud siis soojalt riidesse ja poe poole. Tänase vapustavalt ilusa ilma puhul tuleb see käik kindlasti jalgsi ette võtta. Mõnus- valge lumi, miinus kraadid ja päike. See on täpselt selline talveilm, mis aeg-ajalt silme ette kirgastub. Varsti juba märts ja Jaanipäevgi pole kaugel. Tuleb veel talvemõnudest viimast võtta. 

Uhhh kas võtta ja teha mõni salat, supp või hoopiski pitsa tortilla põhjal. Need on mõtted, mis iga päev mõttes on. Kaks päeva pole poes käinud ja külmkapp on ikka maru hõredaks muutunud. Iga toidu jurde lisan ma ikka tomatit, kurki ja paprikat. Ma ütlen ausalt mul on juba kõrimaani neist. Ka nendele peab mingi alternatiivi välja mõtlema 😀

Ilusat talveilma nautimist,

Laura


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse