Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Tiina Maran

Tiina Maran
27 a
Fitlap toimib! Ole ise ainult mees ja hakka kava järgi sööma, ilma vabandusteta. Olen kaotanud 8 kuuga 21.4 kg ja 71 cm. Super. Aitäh!

Kuna aastalõpp on kokkuvõtete tegemise aeg ja muud mul ette näidata pole, siis teatan rõõmu ja uhkusega, et millegagi olen vähemalt hakkama saanud!

Kuna paljude jaoks on just 1. jaanuar see “New year, new me”, siis ehk saab siit nii mõnigi ka natuke motivatsiooni. See oli kergem, kui arvasin ning kindlasti pole ma veel oma teekonna lõpus. Olen kaotanud 8 kuuga 21.4 kg ja 71 cm. Super. Aitäh! Algselt liitusin filtapiga, et oleks lihtne otsustada, mida süüa teha.

Ei jälginud toodetel rasva % ega muud. Kuid nagu öeldakse- annad sõrme, võtab terve käe! Kiirelt mu mõtteviis muutus. Nüüdseks olen paadunud Filtapi fänn ja ma isegi ei plaani veel siit perest lahkuda. See on muutunud elustiiliks. Ma pole kunagi varem söönud nii palju ega nii mitmekesiselt.

Fitlap toimib! Ole ise ainult mees ja hakka kava järgi sööma, ilma vabandusteta.

Kaunist vana-aasta lõppu ja EDUKAT, SÄRAVAT JA KINDLAMEELSET UUT AASTAT meile! Et kõik meie soovid täituksid!

Tiina Maran

Eveli Truia
44 a
Enne
83 kg
Pärast
75 kg
Eveli on toitumiskava abil kaotanud enda kehakaalust 8 üleliigset kilo.
Evelin Org
58 a
Enne
87 kg
Pärast
77 kg
Tänaseks olen olnud Fitlapis 15,5 kuud. Ma ei ole kogu aeg kava jälginud, tihti olen söönud, kuidas isu tuleb, eriti õhtuti peale trenni. Sellegipoolest olen kaotanud 10 kilo, kõhuümbermõõt on vähenenud 26 cm, rinnaümbermõõt 10 cm, puusaümbermõõt 12 cm, kõik kokku - 57 cm. Treenin ennast 4-5 korda nädalas spordiklubis, põhitrennid, kus ma olen käinud viimane aasta, on bodypump, sõudespinning, jõusaal, sekka vahest bassein, body.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod