Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Sirle Lepanurm

Sirle Lepanurm
24 a
Enne
109 kg
Pärast
88 kg
Ma olin juba väsinud sellest, et midagi selga ei mahu. Alguses olin skeptiline, et kuidas on võimalik nii palju süües üldse alla saada, aga see tõesti toimib.

Alustasin Fitlapi toitumiskavaga 16. märtsil 2018. Ühe teise programmiga suutsin 3 a tagasi 17 kg maha võtta, kuid siis libastusin, sest tahtsin normaalselt süüa saada. Neid uuesti üritamisi on olnud väga palju, kuid olen kiiresti alla andnud. Lõpuks pärast viimast rasedust, kui kaal tõusis 109 kiloni, suutsin leida tahtejõu ja motivatsiooni, et uuesti alustada. Praeguseks on kaal 88 kg, seega olen suutnud maha raputada 21 kg.  Ma olin juba väsinud dressides käimisest ja sellest tundest, et midagi selga ei mahu. Alguses olin skeptiline, et kuidas on võimalik nii palju süües üldse alla võtta, aga see tõesti toimib. Kuid ma poleks suutnud nii kaugele jõuda, kui mul poleks kahte suurt motiveerijat: Jane Kleeni ja Hegle Lepanurme. Nad on tõesti kiitmist väärt oma püüdlikuse ja toetuse eest. Lisaks annavad innustust ka paljude teise edulood.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle see, et ma ei pea loobuma tavapärastest toitudest. Seda enam on kergem kavas püsida. Toitude valmistamine ei võta palju aega ja ei ole rahakotile kulukas. Arvestades just seda, kui palju raha tegelikult kulus, kui poest igasugu maiustusi ja karastusjooke sai ostetud. Kindlasti on väga positiivne see, et inimene ei ole selles kavas üksi. Fitlapi toetajaskond on suur ja kindlasti leiab igaüks enda jaoks midagi, millest kinni haarata ja vajadusel saab tekkinud küsimustele ning muredele lahendused.

Praegune kaalukaotus on veel nii öelda poisike. Minna on veel omajagu, kuid juba tunnen end paremini. Suudan liikuda hingeldamata ja peamine on see, et ma ise tahan rohkem erinevaid asju teha. Varem jäi alati miski puudu ning ei olnud tahtmist ja jõudu kusagile minna. See pilt, mis peeglist vastu vaatab, meeldib juba rohkem ja ise tunnen sisimas, et olen palju enesekindlam.

Eks tagasilangusi ole nüüd ka omajagu olnud. Põhjuseid on erinevaid. Küll kaal seisab pikka aega ja siis pendeldab 100 g kaupa üles ja alla. Muidugi tõmbab see motivatsiooni alla, kuid mul on väga toetav abikaasa kõrval, kes süstib minusse positiivsust ning tahet olla tugev ja mitte alla anda. Iga kaotatud gramm on suurepärane saavutus. Suvisel ajal on eriti palju ahvatlusi: sünnipäevad ja grillpeod. Kuid kui olengi söönud koogitüki ära või lihaga liialdanud, siis olen järgmisel päeval jälle 100% kavas tagasi ning teekond läheb edasi. Olen olnud ka murdepunktis, kus tahtsin käega lüüa, kuid kuuldes teistelt, kui vaimustuses ollakse, et ma Fitlapi kava jälgin ja kui palju juba saavutanud olen, mõjub motivatsioonile hästi. Kõik need innustavad sõnad lähedaste poolt annavad jõudu mitte alla anda ja lõpuks oma püstitatud eesmärgini jõuda.

Teistele Fitlapi toitumiskavaga alustajatele tahaksin öelda, et iga algus on raske. Tean seda omast käest. Aastaid olen alustanud, aga mitte kordagi alustatu lõpuni viinud. Endas tahtejõu leidmine on kohati keeruline, kuid kui selle lõpuks üles leida, on asi palju lihtsam. Tuleb endalt küsida:”Miks ma tahan kaalu kaotada?”. See, kui teised ütlevad, et oleks aeg midagi muuta, ei anna soovitud tulemust. Inimene ise peab sisimas seda soovima ja kui ennast ei peta, aitab Fitlap toetavalt eesmärgini jõuda.

Aitäh fitlapi meeskond, et olete loonud sellise suurepärase toitumiskava. Jõudu ja motivatsiooni ka teistele kaalulangetajatele.
Võiduka lõpuni!

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Sirle Lepanurm
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Sirle Lepanurm
Eveli Truia
44 a
Enne
83 kg
Pärast
75 kg
Eveli on toitumiskava abil kaotanud enda kehakaalust 8 üleliigset kilo.
Angelika Leichter
Enne
75.5 kg
Pärast
62 kg
Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod