Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Signe Ruben

Signe Ruben
38 a
Enne
87 kg
Pärast
78 kg
Signe kaotas 3 kuuga enda kehakaalust 9 kg! Enne alustamist otsustas ta võtta asja rahulikult ning mitte üle muretseda.

Alustasin toitumiskava jälgimist aprillis 2019, kaalusin siis 87 kg. Nüüd kolm kuud hiljem olen 9 kg kergem! Juba varasemast kasutamisest mäletasin enda lemmikretsepte, mida hakkasin kohe alguses kasutama. Otsustasin, et sel korral võtan enda teekonda rahulikult ning ei võta endale mingit kinnisideed ning ei muretse üle.

Minu teekond…

Mulle meeldib, et toitude valik on suur. Usun, et igaüks leiab toitumiskavast omale kindlad lemmikud. Lisaks on magusasõpradele palju valikut. Ja muidugi meeldib, et saab kasutada asendusi. Nende abil saab igast toidust teha mitu erinevat toitu ja ka kodust väljaspool on võimalus kavas püsida.

Kaalu langetamine on minu elu väga palju muutnud. Mu enesetunne on parem kui varem, mul on palju kergem olla ja liikuda. Ei saa ka mainimata jätta, et enesehinnang järjest tõuseb.

Muidugi on mul ka selliseid päevi, kus motivatsioon tahab kaduda, siis vaatan oma vanu pilte, milline enam olla ei tahaks. Kuid ikka midagi väga tahan, siis selle ma ka endale luban ja olen järgmine toidukord jälle kenasti kavas.

Minu soovitus teistele: “Soovitan paljudele Fitlapi kasutada, sest see toidu valik on tohutult suur ja iga inimene leidub midagi, mis meeldib. Kaalu saab langetada nii,et millestki ei pea loobuma.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Signe Ruben
Anneli Röand
Enne
81 kg
Pärast
69 kg
Esimesel pildil siis olen 81kg ja teisel pildil 69. Super hea enesetunne ja maitsvad toidud. Tänud teile Fitlap.ee
Riina Roo
Enne
101 kg
Pärast
89 kg
Täna täitus minu ammune unistus, ehk kaalule tuli oodatud 8 ette. Viimati kaalusin 89 kg 10 a tagasi oma teist last ootama jäädes. Alustasin kaaluga 101,2 kg ja tänaseks kaaluks 89.0 kg. Peale selle on mul nii kahju, et alustades pilti ei teinud, aga midagi õnnestus leida :-). Esimesel pildil siis ongi 101 kg millegiga, teisel 89,7 kg.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod