Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Signe Ruben

Signe Ruben
38 a
Enne
87 kg
Pärast
78 kg
Signe kaotas 3 kuuga enda kehakaalust 9 kg! Enne alustamist otsustas ta võtta asja rahulikult ning mitte üle muretseda.

Alustasin toitumiskava jälgimist aprillis 2019, kaalusin siis 87 kg. Nüüd kolm kuud hiljem olen 9 kg kergem! Juba varasemast kasutamisest mäletasin enda lemmikretsepte, mida hakkasin kohe alguses kasutama. Otsustasin, et sel korral võtan enda teekonda rahulikult ning ei võta endale mingit kinnisideed ning ei muretse üle.

Minu teekond…

Mulle meeldib, et toitude valik on suur. Usun, et igaüks leiab toitumiskavast omale kindlad lemmikud. Lisaks on magusasõpradele palju valikut. Ja muidugi meeldib, et saab kasutada asendusi. Nende abil saab igast toidust teha mitu erinevat toitu ja ka kodust väljaspool on võimalus kavas püsida.

Kaalu langetamine on minu elu väga palju muutnud. Mu enesetunne on parem kui varem, mul on palju kergem olla ja liikuda. Ei saa ka mainimata jätta, et enesehinnang järjest tõuseb.

Muidugi on mul ka selliseid päevi, kus motivatsioon tahab kaduda, siis vaatan oma vanu pilte, milline enam olla ei tahaks. Kuid ikka midagi väga tahan, siis selle ma ka endale luban ja olen järgmine toidukord jälle kenasti kavas.

Minu soovitus teistele: “Soovitan paljudele Fitlapi kasutada, sest see toidu valik on tohutult suur ja iga inimene leidub midagi, mis meeldib. Kaalu saab langetada nii,et millestki ei pea loobuma.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Signe Ruben
Ingliina Aava
Enne
72 kg
Pärast
60 kg
Otsustasin jagada teiega enda edusamme piltide näol.Liitusin Fitlapiga eelmine aasta ,aga tervislikel ja ka muudel põhjustel haarasin härjal sarvist 1.jaanuar 2016....alustasin algkaaluga 72 kg ja nüüd vaatab kaalult vastu 60 kg...seega palju üleliigset on läinud.Tagasi on tulnud austus oma keha vastu ja minna edasi terve ja ilusana!!! Tänud Heikkile ja Renele kavade koostamise eest,toetuse ja kindlasti soovin edu kõikidele,kellega käime sama rada...peamine on järjepidevus ja tahe!☺
Egne Aun
38 a
Enne
69 kg
Pärast
51 kg
Egne kaotas toitumiskava abil 18 kg enda kehakaalust. Tänu sellele vähenesid tal seljavalud ning ta jõuab tempokamalt liikuda.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod