Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Sandra Palu

Sandra Palu
22 a
Enne
72 kg
Pärast
66 kg
Sandra kaotas 6 üleliigset kilo enda kehakaalust. Tänu kaalulangusele on Sandra elu muutnud. Ta ei tunne end nii väsinuna ning tunneb end enda kehas paremini.

Alustasin toitumiskava kasutamist 2019. aasta juuli lõpus. Kõigest ühe kuuga kaotasin enda keha kaalust 6 kg. Alustades kaalusin 72 kg ning kuu hiljem juba 66 kg. Minu eesmärgiks on saavutada 57 kg.

Toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem see, et toidud on lihtsad. Kui olen mõni päev laisk ja tunnen, et ei ole tahtmist poodi minna, siis leian alati kapist mõne toiduaine, mille saan kenasti toitumiskavaga sobitada.

Tänu kaalu langusele on mu enesehinnang tõusnud. Samuti saan ka komplimente pereliikmetelt. Üks positiivne asi on ka see, et ma ei tunne end enam nii väsinuna kui varem.

Motivatsiooni saan alati teiste tulemustest. Kuid  ka mul on olnud tõuse ja mõõnasid, kus olen patustanud ja end veidi halvasti sellepärast tundnud.

Minu 5 nippi teistele:

  1. Tuleb endasse uskuda ja imetleda enda muutusi.
  2. Kava annab palju energiat kehale ehk ei tunne ennast väsinuna.
  3. Enese kaalumine igapäev hommikuti.
  4. Kui tulevad langused, siis vaadata teiste muutusi.
  5. Tuleb hoida pea püsti.

Liina Andreas
32 a
Enne
72 kg
Pärast
62.5 kg
Kui suudad mõelda Fitlapist kui mõnusast ja tervislikust eluviisist, siis hoia seda tunnet ja tegutse, mitte ära virise ja otsi vabandusi.
Kaire Tagel
Enne
91.3 kg
Pärast
78 kg
Lisan siia ühe parema võrdluse: enne ja pärast pildid. Vahe piltidel 13 kg, hetkel, aga kindlasti on soov veel 5 kg vähemaks saada. Hetke kaal 78 ja alustasin 91,3 kg pealt rada

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod