Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Ruth Rehme

Ruth Rehme
21 a
Enne
74 kg
Pärast
67 kg
Kaotasin Fitlapi abiga 7 kg, seda ainult tervisliku toitumisega. Ma pole veel jõudnud enda lõpptulemuseni, kuid juba tunnen end järjest paremini!

Kui alustasin toitumiskava jälgimist, siis oli minu kaalunumber 74 kg, nüüd kolm kuud hiljem kaalun 67 kg. Olen siiani kaotanud 7 üleliigset kilogrammi. Toitumiskava olen jälginud juuli keskpaigast saadik, palju on olnud tagasilööke ning ka otsast alustamist.

Kõige rohkem meeldib see kava juures, et on väga palju selliseid lihtsamaid variante, mida süüa kui on kiire või kui ei ole parasjagu kodus, kus saaks kokata. Meeldib samuti fitlapi kavasolijate toetusgrupp, kus saan kõigile küsimustele vastused (olgugi, et grupis olen üks vaiksemaid tegelasi, saan otsingutest leida alati enda vastused kõigile küsimustele, mis mind piinavad).

Tulemus on tulnud ainult toitumisega…

Pole küll veel see päris, mida ma lõpptulemusena sooviks, kuid tunnen end palju paremini enda kahanevas kehas. Ja nüüd olen ka ise saanud kinnitust, et ma ei pea elama tervislikku elu mitte ühtegi dieeti tehes. Mainiks ka siinjuures selle ära, et trenni kui sellist ma juurde järjepidevalt ei tee. Kõik on ainult toitudes muutunud.

Motivatsiooni kavas püsimiseks leian, kui lähen fitlapi lehele, vaatan tublimate tagasisidet näiteks või siis otsin enda vanad pildid panen kõrvuti ja imetlen enda tublidust ja mõtisklen endamisi, et kui ma nii kaugel juba olen, siis saab siit ainult paremaks minna. Ja just nii ma olengi leidnud ikka ja alati jälle tee Fitlapini.

Minu soovitused teistele kava jälgijatele ning neile, kes plaanivad alustada: järjekindlus on see, mis viib sihile! Esimesed kaks nädalat on raskeim aeg kus kavas püsida kuid kui see saab tehtud ilma suurema vaevata, siis edasine läheb juba lihtsamalt. Tuleks kindlat meelt hoida ja mitte alla anda!

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Tea Teder
Minul täitus kavade kasutamise algusest 8 kuud. Omal käel alustasin aasta tagasi. Alustasin Kaalustalla.ee programmiga ja kevadel kolisin üle Fitlap.ee teenusesse, sest võitsin viie aastase kasutusõiguse. Tänud tegijatele :-).
Helena Kõivsaar
Enne
92 kg
Pärast
82 kg
Alustasin kaalu langetamist hetkel, kui kaalule tuli ette nr 92. See pani mulle hetkega mõistuse pähe ja hakkasin enda parema keha nimel vaeva nägema. Alustasin iseseisvalt ja esimesed 10 kg kadusid lihtsalt. Siis aga kadus motivatsioon ja paar kilo tuli tagasi.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod