Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Ruth Rehme

Ruth Rehme
21 a
Enne
74 kg
Pärast
67 kg
Kaotasin Fitlapi abiga 7 kg, seda ainult tervisliku toitumisega. Ma pole veel jõudnud enda lõpptulemuseni, kuid juba tunnen end järjest paremini!

Kui alustasin toitumiskava jälgimist, siis oli minu kaalunumber 74 kg, nüüd kolm kuud hiljem kaalun 67 kg. Olen siiani kaotanud 7 üleliigset kilogrammi. Toitumiskava olen jälginud juuli keskpaigast saadik, palju on olnud tagasilööke ning ka otsast alustamist.

Kõige rohkem meeldib see kava juures, et on väga palju selliseid lihtsamaid variante, mida süüa kui on kiire või kui ei ole parasjagu kodus, kus saaks kokata. Meeldib samuti fitlapi kavasolijate toetusgrupp, kus saan kõigile küsimustele vastused (olgugi, et grupis olen üks vaiksemaid tegelasi, saan otsingutest leida alati enda vastused kõigile küsimustele, mis mind piinavad).

Tulemus on tulnud ainult toitumisega…

Pole küll veel see päris, mida ma lõpptulemusena sooviks, kuid tunnen end palju paremini enda kahanevas kehas. Ja nüüd olen ka ise saanud kinnitust, et ma ei pea elama tervislikku elu mitte ühtegi dieeti tehes. Mainiks ka siinjuures selle ära, et trenni kui sellist ma juurde järjepidevalt ei tee. Kõik on ainult toitudes muutunud.

Motivatsiooni kavas püsimiseks leian, kui lähen fitlapi lehele, vaatan tublimate tagasisidet näiteks või siis otsin enda vanad pildid panen kõrvuti ja imetlen enda tublidust ja mõtisklen endamisi, et kui ma nii kaugel juba olen, siis saab siit ainult paremaks minna. Ja just nii ma olengi leidnud ikka ja alati jälle tee Fitlapini.

Minu soovitused teistele kava jälgijatele ning neile, kes plaanivad alustada: järjekindlus on see, mis viib sihile! Esimesed kaks nädalat on raskeim aeg kus kavas püsida kuid kui see saab tehtud ilma suurema vaevata, siis edasine läheb juba lihtsamalt. Tuleks kindlat meelt hoida ja mitte alla anda!

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Pirje Tamberg
Enne
93 kg
Pärast
77.1 kg
Nüüd mul nädal alla kahe kuu möödas, algkaal oli 93kg, praeguseks on 77,1 kg. Kavatsen kindlalt edasi jätkata, väga tõhus on Fitlap, millest mul on ka kasu olnud. Peagi lisan abikaasa pildi ka, kuna käime koos seda rada. Ta mul ka väga tubli.
Raili Pärsim
35 a
Enne
90 kg
Pärast
75 kg
Raili on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 15 kg ning kogu kehalt 41 cm. Tema riidesuurus on kahanenud suuruselt 44 suurusele 38. Super!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod