Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Ruth Rehme

Ruth Rehme
21 a
Enne
74 kg
Pärast
67 kg
Kaotasin Fitlapi abiga 7 kg, seda ainult tervisliku toitumisega. Ma pole veel jõudnud enda lõpptulemuseni, kuid juba tunnen end järjest paremini!

Kui alustasin toitumiskava jälgimist, siis oli minu kaalunumber 74 kg, nüüd kolm kuud hiljem kaalun 67 kg. Olen siiani kaotanud 7 üleliigset kilogrammi. Toitumiskava olen jälginud juuli keskpaigast saadik, palju on olnud tagasilööke ning ka otsast alustamist.

Kõige rohkem meeldib see kava juures, et on väga palju selliseid lihtsamaid variante, mida süüa kui on kiire või kui ei ole parasjagu kodus, kus saaks kokata. Meeldib samuti fitlapi kavasolijate toetusgrupp, kus saan kõigile küsimustele vastused (olgugi, et grupis olen üks vaiksemaid tegelasi, saan otsingutest leida alati enda vastused kõigile küsimustele, mis mind piinavad).

Tulemus on tulnud ainult toitumisega…

Pole küll veel see päris, mida ma lõpptulemusena sooviks, kuid tunnen end palju paremini enda kahanevas kehas. Ja nüüd olen ka ise saanud kinnitust, et ma ei pea elama tervislikku elu mitte ühtegi dieeti tehes. Mainiks ka siinjuures selle ära, et trenni kui sellist ma juurde järjepidevalt ei tee. Kõik on ainult toitudes muutunud.

Motivatsiooni kavas püsimiseks leian, kui lähen fitlapi lehele, vaatan tublimate tagasisidet näiteks või siis otsin enda vanad pildid panen kõrvuti ja imetlen enda tublidust ja mõtisklen endamisi, et kui ma nii kaugel juba olen, siis saab siit ainult paremaks minna. Ja just nii ma olengi leidnud ikka ja alati jälle tee Fitlapini.

Minu soovitused teistele kava jälgijatele ning neile, kes plaanivad alustada: järjekindlus on see, mis viib sihile! Esimesed kaks nädalat on raskeim aeg kus kavas püsida kuid kui see saab tehtud ilma suurema vaevata, siis edasine läheb juba lihtsamalt. Tuleks kindlat meelt hoida ja mitte alla anda!

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Kristina Turi
24 a
Enne
81 kg
Pärast
71 kg
Kristina on Fitlapi abil kaotanud 3 kuuga 10 kg. Kaalukaotus on andnud talle enesekindlust ning tema vererõhk, mis oli varem kõrge, on normaliseerunud.
Kätlin Jakson
26 a
Enne
95 kg
Pärast
72 kg
Kätlin alustas kaalulangetus teekonda 2017. aasta märtsis, kaaludes siis 95 kg. Nüüd 2018. septembris kaalub ta 72 kg ning kaotas kehalt 23 ülekilo.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod