Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Ruth Rehme

Ruth Rehme
21 a
Enne
74 kg
Pärast
67 kg
Kaotasin Fitlapi abiga 7 kg, seda ainult tervisliku toitumisega. Ma pole veel jõudnud enda lõpptulemuseni, kuid juba tunnen end järjest paremini!

Kui alustasin toitumiskava jälgimist, siis oli minu kaalunumber 74 kg, nüüd kolm kuud hiljem kaalun 67 kg. Olen siiani kaotanud 7 üleliigset kilogrammi. Toitumiskava olen jälginud juuli keskpaigast saadik, palju on olnud tagasilööke ning ka otsast alustamist.

Kõige rohkem meeldib see kava juures, et on väga palju selliseid lihtsamaid variante, mida süüa kui on kiire või kui ei ole parasjagu kodus, kus saaks kokata. Meeldib samuti fitlapi kavasolijate toetusgrupp, kus saan kõigile küsimustele vastused (olgugi, et grupis olen üks vaiksemaid tegelasi, saan otsingutest leida alati enda vastused kõigile küsimustele, mis mind piinavad).

Tulemus on tulnud ainult toitumisega…

Pole küll veel see päris, mida ma lõpptulemusena sooviks, kuid tunnen end palju paremini enda kahanevas kehas. Ja nüüd olen ka ise saanud kinnitust, et ma ei pea elama tervislikku elu mitte ühtegi dieeti tehes. Mainiks ka siinjuures selle ära, et trenni kui sellist ma juurde järjepidevalt ei tee. Kõik on ainult toitudes muutunud.

Motivatsiooni kavas püsimiseks leian, kui lähen fitlapi lehele, vaatan tublimate tagasisidet näiteks või siis otsin enda vanad pildid panen kõrvuti ja imetlen enda tublidust ja mõtisklen endamisi, et kui ma nii kaugel juba olen, siis saab siit ainult paremaks minna. Ja just nii ma olengi leidnud ikka ja alati jälle tee Fitlapini.

Minu soovitused teistele kava jälgijatele ning neile, kes plaanivad alustada: järjekindlus on see, mis viib sihile! Esimesed kaks nädalat on raskeim aeg kus kavas püsida kuid kui see saab tehtud ilma suurema vaevata, siis edasine läheb juba lihtsamalt. Tuleks kindlat meelt hoida ja mitte alla anda!

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Ruth Rehme

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Marju Saar
33 a
Enne
75 kg
Pärast
60 kg
Kui motivatsioon on maas, siis võtan välja oma rasedusjärgsed pildid, ja kui päris õigesti ei toitu, siis üritan rohkem trenni teha!
Eliise Aasa
Hurrrraaaa! Minu järgmised - 10kg on kadunud! Ehk kokku olen kaotanud 20 kilo!!!!!! Esimesed läksid siis Kaalustalla.ee kavaga "60 minutiga nädalas vormi", siis oli väike paus ja siis teised kümme läksid Fitlapiga!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod