Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Riina Ojassoo

Riina Ojassoo
Enne
61 kg
Pärast
54.8 kg
Minul täitus nüüd siis 2 kuud Fitlapiga. Alustasin 61 kilo pealt, täna siis kaal 54,8 kg. Kadunud on tervelt 24 cm. Olid tõusud ja mõõnad, vahest kaal seisis nädalakese ja siis kukkus jälle kolinal. Just täna siis oligi see päev, kus pidin täitma oma vahe-eesmärgi ja see õnnestus. Nüüd siis hakkan kaalu säilitama. Nii mõnus...aitähh Fitlapi treenerid ja toitumisspetsalistid!!

Minul täitus nüüd siis 2 kuud Fitlapiga. Alustasin 61 kilo pealt, täna siis kaal 54,8 kg. Kadunud on tervelt 24 cm. Olid tõusud ja mõõnad, vahest kaal seisis nädalakese ja siis kukkus jälle kolinal. Just täna siis oligi see päev, kus pidin täitma oma vahe-eesmärgi ja see õnnestus. Nüüd siis hakkan kaalu säilitama. Nii mõnus…aitähh Fitlapi treenerid ja toitumisspetsalistid!!

Sandra Tõnisson
Vahe on 2 kuud, kadunud 14 kg ja palju sentimeetreid :-). Sügav kummardus teile :-)! Nii kaua, kui mäletan, olen alati suur olnud. Lahingus kaalu vähendamises olen varem alati alla jäänud.
Lovisa Tamme
25 a
Enne
71 kg
Pärast
56.9 kg
Võtsin ennast kätte 02.jaanuar 2017, kuna see pilt,mis peeglist vastu vaatas, oli lihtsalt õudne ja oli vaja muudatusi teha. Võtsin ennast kätte ja alustasin Fitlapiga oma teekonda ja olen kaotanud 14 suhkrukoti jagu rasva ja kuna minna on veel natuke, siis kaalu hakkan hoidma ka Fitlapi abiga. Nii trenni kui süüa teen kahe lapse kõrvalt. Endale teen süüa Fitlapi järgi, ülejäänud pere saab tavatoite kui ka fitlapi toite.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod