Fitlap toitumiskava tagasiside - Raili Pärsim

Raili Pärsim
35 a
Enne
90 kg
Pärast
75 kg
Raili on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 15 kg ning kogu kehalt 41 cm. Tema riidesuurus on kahanenud suuruselt 44 suurusele 38. Super!

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 13. aprillil 2018. Kaalusin tollel hetkel 90,3 kg. Nüüdseks on  kaalunumber kahanenud 75,2 kilole. Seega olen kaotanud 15,1 üleliigset kilo. Lisaks on kehalt kadunud ka 41 cm.

Riidesuurus on kahanenud 44-lt 38-le

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et ei pea hakkama ise jalgratast leiutama, vaid kõik on väga lihtsaks tehtud. Seoses kaalukaotusega läheb enesetunne iga päevaga aina kergemaks. Ning millisele naisele ei meeldiks, kui riidesuurus on kahanenud 44-lt suurusele 38.

Motivatsiooni annab mulle kõige enam just enda reaalse muutuse nägemine. Seega soovitan kõigil teha endast aeg-ajalt pilte.

Kava kasutamise osas võib alles alustajatele esmapilgul tunduda, et kõik on nii keeruline. Kuid see lihtsalt vajab harjumist. Seega, varuge natuke kannatust ning kõik lähebki soovitud suunas.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim

 

Vaata ka teisi vapustavaid tagasisidesid!

Kerta Udso
Vasak pilt tehtud 4, jaan 2016 ehk esimesel päeval Fitlap´iga ja parempoolne pilt on tehtud täna, 11. aprill 2016. 3 kuu ja 7 päeva tulemus on -11 kg ja -35 cm. Lähen veel edasi, sest eesmärk pole veel täidetud ☺. Suur kummardus ja kniks FitLap meeskonnale
Mari Laanemets
Enne
117 kg
Pärast
68 kg
Tere, ma olen Mari. Mulle meeldib süüa ja süüa teha. Esimesel pildil olen 117 ja teisel 68, aga hetkel 74 kg enda lollusega. Tean, et selle menüüga saan 62 kg aasta lõpuks kätte, nagu soovin.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod