Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Raili Pärsim

Raili Pärsim
35 a
Enne
90 kg
Pärast
75 kg
Raili on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 15 kg ning kogu kehalt 41 cm. Tema riidesuurus on kahanenud suuruselt 44 suurusele 38. Super!

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 13. aprillil 2018. Kaalusin tollel hetkel 90,3 kg. Nüüdseks on  kaalunumber kahanenud 75,2 kilole. Seega olen kaotanud 15,1 üleliigset kilo. Lisaks on kehalt kadunud ka 41 cm.

Riidesuurus on kahanenud 44-lt 38-le

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et ei pea hakkama ise jalgratast leiutama, vaid kõik on väga lihtsaks tehtud. Seoses kaalukaotusega läheb enesetunne iga päevaga aina kergemaks. Ning millisele naisele ei meeldiks, kui riidesuurus on kahanenud 44-lt suurusele 38.

Motivatsiooni annab mulle kõige enam just enda reaalse muutuse nägemine. Seega soovitan kõigil teha endast aeg-ajalt pilte.

Kava kasutamise osas võib alles alustajatele esmapilgul tunduda, et kõik on nii keeruline. Kuid see lihtsalt vajab harjumist. Seega, varuge natuke kannatust ning kõik lähebki soovitud suunas.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim

 

Vaata ka teisi vapustavaid tagasisidesid!

Erle Pulst
Enne
95.5 kg
Pärast
76.3 kg
2aastat võitlust iseenda ja oma pahedega. Teekond on olnud pikk ja vaevaline, täis tõusisid ja mõõnasid. Kõige hullemad on nädalavahetused ja pühad. Tahtejõud on nii nõrk aga ma tahan saada paremaks ja tervemaks. Algkaal 95,5kg ja nüüd 76,3kg. Väike samm veel minna ideaalini aga aina raskemaks see läheb enam ei lange kaal nii kergelt, aga vaev on seda väärt
Liisi Kontkar
Enne
74 kg
Pärast
65 kg
Liisi teadis, et peab saavutama pulmadeks enda eesmärgi- pulmakleit tuleb selga saada. Aplaus! Liisi tegigi seda.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod