Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Raili Pärsim

Raili Pärsim
35 a
Enne
90 kg
Pärast
75 kg
Raili on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 15 kg ning kogu kehalt 41 cm. Tema riidesuurus on kahanenud suuruselt 44 suurusele 38. Super!

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 13. aprillil 2018. Kaalusin tollel hetkel 90,3 kg. Nüüdseks on  kaalunumber kahanenud 75,2 kilole. Seega olen kaotanud 15,1 üleliigset kilo. Lisaks on kehalt kadunud ka 41 cm.

Riidesuurus on kahanenud 44-lt 38-le

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et ei pea hakkama ise jalgratast leiutama, vaid kõik on väga lihtsaks tehtud. Seoses kaalukaotusega läheb enesetunne iga päevaga aina kergemaks. Ning millisele naisele ei meeldiks, kui riidesuurus on kahanenud 44-lt suurusele 38.

Motivatsiooni annab mulle kõige enam just enda reaalse muutuse nägemine. Seega soovitan kõigil teha endast aeg-ajalt pilte.

Kava kasutamise osas võib alles alustajatele esmapilgul tunduda, et kõik on nii keeruline. Kuid see lihtsalt vajab harjumist. Seega, varuge natuke kannatust ning kõik lähebki soovitud suunas.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim

 

Vaata ka teisi vapustavaid tagasisidesid!

Helena Kõivsaar
Enne
92 kg
Pärast
82 kg
Alustasin kaalu langetamist hetkel, kui kaalule tuli ette nr 92. See pani mulle hetkega mõistuse pähe ja hakkasin enda parema keha nimel vaeva nägema. Alustasin iseseisvalt ja esimesed 10 kg kadusid lihtsalt. Siis aga kadus motivatsioon ja paar kilo tuli tagasi.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod