Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Raili Pärsim

Raili Pärsim
35 a
Enne
90 kg
Pärast
75 kg
Raili on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 15 kg ning kogu kehalt 41 cm. Tema riidesuurus on kahanenud suuruselt 44 suurusele 38. Super!

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 13. aprillil 2018. Kaalusin tollel hetkel 90,3 kg. Nüüdseks on  kaalunumber kahanenud 75,2 kilole. Seega olen kaotanud 15,1 üleliigset kilo. Lisaks on kehalt kadunud ka 41 cm.

Riidesuurus on kahanenud 44-lt 38-le

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et ei pea hakkama ise jalgratast leiutama, vaid kõik on väga lihtsaks tehtud. Seoses kaalukaotusega läheb enesetunne iga päevaga aina kergemaks. Ning millisele naisele ei meeldiks, kui riidesuurus on kahanenud 44-lt suurusele 38.

Motivatsiooni annab mulle kõige enam just enda reaalse muutuse nägemine. Seega soovitan kõigil teha endast aeg-ajalt pilte.

Kava kasutamise osas võib alles alustajatele esmapilgul tunduda, et kõik on nii keeruline. Kuid see lihtsalt vajab harjumist. Seega, varuge natuke kannatust ning kõik lähebki soovitud suunas.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Raili Pärsim

 

Vaata ka teisi vapustavaid tagasisidesid!

Kersti Sillandi
31 a
Enne
75.2 kg
Pärast
61.9 kg
Algkaal 75.2 kg. Kaal hetkel 61.9 kg. Tänan kõiki Fitlapi tiimist! Te olete väljamõelnud suurepärase programmi, mis tõesti töötab!
Cätlyn Väälmann
Mul oli meeletult tore nädalavahetus. Käisime Tartus sugulaste juures ja ma sain nii palju imetlemist ja kiitmist, et see oli super :-)! Kuna ma olen enda FB sõpru enda konto alt vahepeal kursis hoidnud, et kuidas mul on läinud jne, siis on mul päris palju kaasaelajaid sõbrannade hulgas.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod