Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Paula Feldmann

Paula Feldmann
30 a
Enne
76 kg
Pärast
54 kg
Alustasin Fitlapiga 21.01.2018. Minu algkaal oli 76 kg ning hetkel on kaal 54 kg. 6 kuuga on kadunud 22 kg ja 62,5 cmi!

Alustasin Fitlapiga 21.01.21018 umbes kaks kuud peale kolmanda lapse sündi. Minu algkaal näitas 76 kg ning kaal hetkel on 54 kg, kadunud on lausa 62,5 cm. 

Fitlapi juures mulle meeldib kõige enam selle lihtsus, kui ma ei viitsi süüa teha siis saan aega säästa ja süüa näiteks kama. Samuti meeldib ka see, kui olen laisk või pole aega saab haarata ka Maksiköögist valmistoitu või nüüd ka Circkel K teenindusjaamast- need on super lahendused.

Kaalukaotus esmalt on andnud mulle vastupidavuse ja suurema liikumise ilma valudeta. Kui alustasin, siis ma polnud võimeline pea üldse liikuma, peale sünnitust olid selg ja vaagnapõhi väga hellad ja valusad. Algselt pidin ainult toitumisega alla võtma, kui kaotasin kolme kuuga 10 kg, tekkis ka võimalus liigutada. Nüüd olen võimeline ka sörkima ja alla 10 km ma ei käi. Ma lendan üles viiendale korrusele isegi 7 kuust titat süles hoides. Mu nahk on klaarim, mu küüned tervemad. Mul on energiat ja olen rõõmsam ja isegi spontaansem.

Mind motiveerib see, et leian nüüd kerge vaevaga riideid, ma ei pea end häbenema. Kõige parem on see tunne, et jaksan lastega olla ja joosta nii et miski ei takista. Ma tuletan endale meelde, mis oli enne ja mis on nüüd, see hoiab ära mind libastumast. Mõtlen ka sellele, kas ma tahan endale seda teha, et enda vastu töötan.

Teistele kasutajatele soovitan, et võtke see aeg Fitlapiga sõbraks saada, võtke see aeg harjuda oma uue sõbraga. Alustage lihtsamate toitudega, mida kiire teha. Hellitage end nädalas korra mõne oma lemmiktoiduga ja ei mingeid süümekaid. Kuulake keha ja nautige teekonda. Teie keha tänab teid õige pea! Ja te ei oskagi siis teisiti enam elada.

 

Paula Feldmann tagasiside
Paula Feldmann tagasiside
Grete Merelaid
Julgen tunnistada, et ma ei ole kava jälginud 100% (vitsa mulle), aga sellegipoolest on Fitlap.ee väga hästi mõjunud! Ja nüüd saan ma aru, miks öeldakse, et kaalu langetamine saab alguse köögist ja toitumise muutmisest. On olnud perioode, kus ma olen tõeliselt vähe trenni teinud, kuid samas kaal on sellegipoolest langenud.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod