Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - May-Britt Koop

May-Britt Koop
33 a
Enne
112 kg
Pärast
82 kg
May-Britt on terve elu kaaluga võidelnud. Ta kaal on kõikunud üles-alla. Fitlapi toitumiskavaga alustades kaalus ta 112 kg, nüüd 6 kuud hiljem kaalub ta 82 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 10. septembril 2018. aastal, kaalusin siis 112 kg. Olen võidelnud terve elu kaaluga. Olen täna 2 lapse ema. Alustades oli väiksem laps 4,5 kuune ning rasedusega juurde tulnud kilod ei tahtunud kuidagi kaduda.

Minu teekond Fitlapis…

Mu vana klassiõde alustas Fitlapiga juba enne mind. Ta motiveeris mind Fitlapi toitumiskava proovima! Algus tundus toitumiskava veidi keeruline aga tegelikult mõne päevaga sai see nii selgeks. Nii hea, et toiduaineid vahetades võib hoopis uue toidu luua. Alustades tekkisid kohe lemmiktoidud ja siis kohe uued ja uued.  Esimese kuuga kadus 6 kg ning see andis väga palju motivatsiooni juurde edasi pürgida.

Fitlap.ee kodulehe tagasiside,May-Britt Koop
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, May-Britt Koop (3 kuu pärast alustamist, -20 kg)

Uskumatu, et kolm kuud hiljem kaalusin juba 20 kg vähem. See tuli üsna lihtsalt aga edasi hakkas juba kaal palju raskemini langema. Mitmeid kordi pidasin enda võitluseid, et ahvatlustele ei öelda, sest neid on kõikjal. Õnneks on nädalas 1 patutoidukord, mis päästab mõnikord ikka väga palju. Parim enesetunne on mul siis kui olen olnud 100% kavas.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop (6 kuud pärast alustamist, -30 kg)

Minu teekonnale aitas väga palju kaasa ka liikumine. Olen märtsikuus teinud kohe 200 km vankriga kiirkõndi. Nüüd on minu teekonnast möödas 6 kuud ning kaunud on 30 kg. Enesetunne on super, kerge on olla. Olen väga rahul.

Teistele kasutajatele soovitan: “Iga algus on raske, aga tulemused tulevad kiiresti ning see annab meeletult motivatsiooni juurde. Ükski vabandus pole piisav, et mitte alustada kohe ja täna.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop (6 kuud hiljem, -30 kg)
Sirje Roo
Enne
74 kg
Pärast
66 kg
Alustasin 9. jaanuaril 74 kg. Tänaseks on sellest saanud 66 kg. Kokku on minu kehalt kadunud 43 cm :-). Veel 6 cm, siis on ilus ümmargune number käes! :-)
Triin Tedrekull
Enne
70.2 kg
Pärast
60.2 kg
Tänaseks on minu kaalulangetuse tee algusest möödunud 3 kuud. Alustasin kaalulangetamist 21.01.2015, algkaal oli 70,2 kg. Kehakaal on selle ajaga langenud 9,9 kg ja sentimeetreid kokku kadunud 46.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod