Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - May-Britt Koop

May-Britt Koop
33 a
Enne
112 kg
Pärast
82 kg
May-Britt on terve elu kaaluga võidelnud. Ta kaal on kõikunud üles-alla. Fitlapi toitumiskavaga alustades kaalus ta 112 kg, nüüd 6 kuud hiljem kaalub ta 82 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 10. septembril 2018. aastal, kaalusin siis 112 kg. Olen võidelnud terve elu kaaluga. Olen täna 2 lapse ema. Alustades oli väiksem laps 4,5 kuune ning rasedusega juurde tulnud kilod ei tahtunud kuidagi kaduda.

Minu teekond Fitlapis…

Mu vana klassiõde alustas Fitlapiga juba enne mind. Ta motiveeris mind Fitlapi toitumiskava proovima! Algus tundus toitumiskava veidi keeruline aga tegelikult mõne päevaga sai see nii selgeks. Nii hea, et toiduaineid vahetades võib hoopis uue toidu luua. Alustades tekkisid kohe lemmiktoidud ja siis kohe uued ja uued.  Esimese kuuga kadus 6 kg ning see andis väga palju motivatsiooni juurde edasi pürgida.

Fitlap.ee kodulehe tagasiside,May-Britt Koop
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, May-Britt Koop (3 kuu pärast alustamist, -20 kg)

Uskumatu, et kolm kuud hiljem kaalusin juba 20 kg vähem. See tuli üsna lihtsalt aga edasi hakkas juba kaal palju raskemini langema. Mitmeid kordi pidasin enda võitluseid, et ahvatlustele ei öelda, sest neid on kõikjal. Õnneks on nädalas 1 patutoidukord, mis päästab mõnikord ikka väga palju. Parim enesetunne on mul siis kui olen olnud 100% kavas.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop (6 kuud pärast alustamist, -30 kg)

Minu teekonnale aitas väga palju kaasa ka liikumine. Olen märtsikuus teinud kohe 200 km vankriga kiirkõndi. Nüüd on minu teekonnast möödas 6 kuud ning kaunud on 30 kg. Enesetunne on super, kerge on olla. Olen väga rahul.

Teistele kasutajatele soovitan: “Iga algus on raske, aga tulemused tulevad kiiresti ning see annab meeletult motivatsiooni juurde. Ükski vabandus pole piisav, et mitte alustada kohe ja täna.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop (6 kuud hiljem, -30 kg)
Greete Hiiemäe
22 a
Enne
64.4 kg
Pärast
53 kg
Isegi libastudes tõuske püsti ja minge edasi! Ja ärge võtke seda kui dieeti, vaid kui uut elustiili ja siis on palju kergem. Kui ikka tahad patustada, siis tee seda, aga siis tee jälle õiget asja. Stress ei aita kaalulangetamisele kaasa ja alati ei ole oluline kaalunumber, vaid see kuidas aina end tunned ja näed.
Kaire Tagel
Enne
89 kg
Pärast
77 kg
Minu muutumine siis alates aprillist, kus alustasin 89 kg-ga. Cm on läinud 32,5 ja kaalu isegi rohkem kui 10 kg :-), aga jätkan edasi.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod