Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - May-Britt Koop

May-Britt Koop
33 a
Enne
112 kg
Pärast
92 kg
May-Britt on terve elu kaaluga võidelnud. Ta kaal on kõikunud üles-alla. Fitlapi toitumiskavaga alustades kaalus ta 112 kg, nüüd 3 kuud hiljem kaalub ta 92 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 10. septembril 2018. aastal, kaalusin siis 112 kg. Olen võidelnud terve elu kaaluga. Isegi pluss miinus 30 kg üles ja alla kõikuda ei ole mul probleem, samuti olen end näljutanud ning piitsutanud, et kaal langeks.

Olen täna 2 lapse ema ja pisem on veel rinnalaps. Mõlema rasedusega suutsin võtta juured ikka üle 20 kg. Tippkaal oma 177 cm pikkuse juures oli 120 kg- see oli hull, aga sain omal käel kaalu alla mõneks ajaks.

Minu teekond Fitlapis…

Mu vana klassiõde alustas Fitlapiga juba enne mind. Ta motiveeris mind Fitlapi toitumiskava proovima! Algus tundus toitumiskava veidi keeruline aga tegelikult mõne päevaga sai see nii selgeks. Nii hea, et toiduaineid vahetades võib hoopis uue toidu luua. Fitlapi juures kõige suurem pluss ongi meeletult suur valik, mida süüa teha. Näiteks patutoidukord on ka nii geniaalne, sest siis naudin vaid tõesti midagi sellist, mis mulle muidu väga meeldib ja maitseb aga on ebatervislik.

Fitlap.ee kodulehe tagasiside,May-Britt Koop
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, May-Britt Koop

Uskumatu, et kolm kuud tagasi olin 112 kg ja täna 92 kg, kadunud on 20 kg. Kuigi pikk tee on veel minna, siis tänu Fitlapile armastan ma kokkamist, sest kunagi pole muret, mida täna süüa teen. Kõik on uus ja huvitav, retsepte tuleb juurde ja ma kohe ootan toidukordi, et süüa. Esimene kuu ma valisin lemmikretseptid ja tegin neid aga juba teistel kuudel katsetasin nii palju uus toite, et toidukordi isegi jääb liiga väheseks, et kõiki neid maitsvaid toite teha ja süüa.

Kuigi kaalukaotus on hetkel poole peal ideaalsest ideaalist, siis juba need kaotatud 20 kg on mu enesehinnangut nii palju mõjutanud, et tunne on suurepärane.

Need 3 kuud pole ka alati lillelised olnud. On hetki, kus mõtlen, et ei suuda ja tahan süüa ebatervislikku toitu sellistel hetkedel, olen saanud tuge sõbrannalt, kes ka kasutab Fitlapi toitumiskava. Valinud toite nagu nt “Pitsa tortilla põhjal” või “Krõbedad juustuküpsised” ja samuti suur lemmik on “Banaani-toorjuustukook” või “Ricotta sõrnikud koos vaarika sorbetiga”.

Teistele kasutajatele soovitan: “Iga algus on raske, aga tulemused tulevad kiiresti ning see annab meeletult motivatsiooni juurde”.

Fitlap.ee kodulehe tagasiside,May-Britt Koop
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, May-Britt Koop
Maris Mäekivi
Enne
113 kg
Pärast
87 kg
Jagan teiega enda rõõmu. Piltidel vb ei paista suur erinevus, kuid esimesel pildil olin 113 kg ja tänaseks 87 kg. Seega tänu Fitlapile olen lahti saanud 26 lisakilost! :-) Lõppeesmärgis on 70 kg. Ümbermõõdud on juba kokku 60 cm võrra vähenenud. Mul jääb ainult üle meie toredat Fitlapi meeskonda nii laheda toitumiskava eest tänada.
Sulev Valdmaa
63 a
Enne
85.8 kg
Pärast
68.5 kg
Tunnen ennast väga hästi! Mina usun, et inimene ei lähe paksuks mitte selle tõttu, et ta liiga vähe rassib-rahmeldab, vaid et ta liiga palju õgib. Luban endale praktiliselt kõike, kuid mõistuse piires ja koguseid ning kaloreid jälgides.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod