Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - May-Britt Koop

May-Britt Koop
33 a
Enne
112 kg
Pärast
82 kg
May-Britt on terve elu kaaluga võidelnud. Ta kaal on kõikunud üles-alla. Fitlapi toitumiskavaga alustades kaalus ta 112 kg, nüüd 6 kuud hiljem kaalub ta 82 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 10. septembril 2018. aastal, kaalusin siis 112 kg. Olen võidelnud terve elu kaaluga. Olen täna 2 lapse ema. Alustades oli väiksem laps 4,5 kuune ning rasedusega juurde tulnud kilod ei tahtunud kuidagi kaduda.

Minu teekond Fitlapis…

Mu vana klassiõde alustas Fitlapiga juba enne mind. Ta motiveeris mind Fitlapi toitumiskava proovima! Algus tundus toitumiskava veidi keeruline aga tegelikult mõne päevaga sai see nii selgeks. Nii hea, et toiduaineid vahetades võib hoopis uue toidu luua. Alustades tekkisid kohe lemmiktoidud ja siis kohe uued ja uued.  Esimese kuuga kadus 6 kg ning see andis väga palju motivatsiooni juurde edasi pürgida.

Fitlap.ee kodulehe tagasiside,May-Britt Koop
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, May-Britt Koop (3 kuu pärast alustamist, -20 kg)

Uskumatu, et kolm kuud hiljem kaalusin juba 20 kg vähem. See tuli üsna lihtsalt aga edasi hakkas juba kaal palju raskemini langema. Mitmeid kordi pidasin enda võitluseid, et ahvatlustele ei öelda, sest neid on kõikjal. Õnneks on nädalas 1 patutoidukord, mis päästab mõnikord ikka väga palju. Parim enesetunne on mul siis kui olen olnud 100% kavas.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop (6 kuud pärast alustamist, -30 kg)

Minu teekonnale aitas väga palju kaasa ka liikumine. Olen märtsikuus teinud kohe 200 km vankriga kiirkõndi. Nüüd on minu teekonnast möödas 6 kuud ning kaunud on 30 kg. Enesetunne on super, kerge on olla. Olen väga rahul.

Teistele kasutajatele soovitan: “Iga algus on raske, aga tulemused tulevad kiiresti ning see annab meeletult motivatsiooni juurde. Ükski vabandus pole piisav, et mitte alustada kohe ja täna.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, May-Britt Koop (6 kuud hiljem, -30 kg)
Jane-Liis Raudsepp
Enne
82 kg
Pärast
62 kg
Siis, kui ma selle imelise grupiga ja toitumiskavaga alustasin. Siis esimesed päevad käisid mul mõttest läbi, et misasja?!! Mina hakkan trenni tegema ja normaalselt toituma?!!?! Siis tundus see nii naljakas/harjumatu, aga kaal näitas 82, see polnud enam naljakas.. Liitusin teiega ja aeg on näidanud et kõike saab, kui tahtejõudu piisavalt. Esimesel pildil 82 teisel 62 kg. Jõudu ja motivatsiooni kõigile ja aitähh Fitlap!
Reili Hoff
Enne
65.7 kg
Pärast
61.5 kg
Toitun Fitlapi retseptide järgi. Lemmikuteks on kanawrapid ning apelsini-spinatismuuti :-). Usun, et õige ja tervislik toitumine on kõige alus. Mai keskel alustasin ka Fitlapi koduse treeningkavaga. See oli ikka paras katsumus minu jaoks! Tänaseks on see trennipisik minus võimust võtnud ning võtan osa ka rühmatreeningutest ja käin ka jõukas. Kokkuvõtvalt võib öelda, et naudin seda kõike. Need imelised retseptid annavad nii palju energiat ning võimsalt värske enesetunde. Soovin kõigile palju edu ning sihikindlust. Ma ei ole veel seal, kus sooviksin olla, kuid liigun sinna suunda. Just keep going! :-)

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod