Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Marion Päärson

Marion Päärson
32 a
Enne
101 kg
Pärast
81 kg
Fitlap on muutnud minu elu! Olen siiani kaotanud 20 üleliigset kilo!

Minu esialgne kaal oli 101 kg, alustasin kava jälgimist teist korda 15. augustil, nüüd detsembri keskpaigaks olen saavutanud kaalu 81 kg, kaotasin selle ajaga 20 kg. Mulle meeldib Fitlapi juures see, et ei pea väga kokkamisega tegelema, saab teha lihtsamaid toite, millega kaal langeb ning kõht on ka täis.

Fitlapi toitumiskava muutis mu elu…

Kaalulangus on mu elu totaalselt muutnud- riided suured, tervis on palju parem ja ennem ei tahtnud pilte teha peegli ees, aga nüüd juba tahan. Kui varem kandsin riideid suuruses 46, siis nüüd kannan riideid suuruses 42! Olen rahul, et võtsin selle teekonnda ette. Tervis on palju parem ning peegel on taas minu sõber!

Motivatsiooni annab see, et kaal langeb. Kui tuleb ette raskuseid, siis sisendan endale, et mul on vaja see eesmärk täita.

Teistele kasutajatele soovitan: “Tuleb jääda iseendaks, mitte alluda isudele. Kindlasti ei tohi alla anda. Kui kava hakkate jälgima, siis mõelge sellele, et Teie tahate alla võtta mitte keegi teine. Veel on hea, kui teil on lähedasi, kes Teid sel teekonnal toetavad.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Marion Päärson
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Marion Päärson

 

 

 

Angelika Leichter
Enne
75.5 kg
Pärast
62 kg
Hetkel kaaluks siis 62.0! (-13.5kg) Arvasin kusjuures, et sellised numbrid on võimatud, kuna aastaid kaalusin 67 kg ja alla ei võtnud, kuigi tegin trenni. Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!
Riina Roo
Enne
101 kg
Pärast
89 kg
Täna täitus minu ammune unistus, ehk kaalule tuli oodatud 8 ette. Viimati kaalusin 89 kg 10 a tagasi oma teist last ootama jäädes. Alustasin kaaluga 101,2 kg ja tänaseks kaaluks 89.0 kg. Peale selle on mul nii kahju, et alustades pilti ei teinud, aga midagi õnnestus leida :-). Esimesel pildil siis ongi 101 kg millegiga, teisel 89,7 kg.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod