Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Marion Päärson

Marion Päärson
32 a
Enne
101 kg
Pärast
81 kg
Fitlap on muutnud minu elu! Olen siiani kaotanud 20 üleliigset kilo!

Minu esialgne kaal oli 101 kg, alustasin kava jälgimist teist korda 15. augustil, nüüd detsembri keskpaigaks olen saavutanud kaalu 81 kg, kaotasin selle ajaga 20 kg. Mulle meeldib Fitlapi juures see, et ei pea väga kokkamisega tegelema, saab teha lihtsamaid toite, millega kaal langeb ning kõht on ka täis.

Fitlapi toitumiskava muutis mu elu…

Kaalulangus on mu elu totaalselt muutnud- riided suured, tervis on palju parem ja ennem ei tahtnud pilte teha peegli ees, aga nüüd juba tahan. Kui varem kandsin riideid suuruses 46, siis nüüd kannan riideid suuruses 42! Olen rahul, et võtsin selle teekonnda ette. Tervis on palju parem ning peegel on taas minu sõber!

Motivatsiooni annab see, et kaal langeb. Kui tuleb ette raskuseid, siis sisendan endale, et mul on vaja see eesmärk täita.

Teistele kasutajatele soovitan: “Tuleb jääda iseendaks, mitte alluda isudele. Kindlasti ei tohi alla anda. Kui kava hakkate jälgima, siis mõelge sellele, et Teie tahate alla võtta mitte keegi teine. Veel on hea, kui teil on lähedasi, kes Teid sel teekonnal toetavad.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Marion Päärson
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Marion Päärson

 

 

 

Lilian Ling
31 a
Enne
80 kg
Pärast
60 kg
Alustasin Fitlapiga 15.04.2018. Minu algkaal oli 80,9 kg ning hetkel on kaal 60,7 kg. 3 kuuga on kadunud 20 kg. Fitlap on super!
Vilja
75 a
Enne
85 kg
Pärast
72 kg
Alustasin Fitlapiga 24.04.2018. Minu algkaal oli 85 kg ning saavutasin 27. juunil 72 kg! Tunnen end väga hästi!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod