Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Marion Päärson

Marion Päärson
32 a
Enne
101 kg
Pärast
81 kg
Fitlap on muutnud minu elu! Olen siiani kaotanud 20 üleliigset kilo!

Minu esialgne kaal oli 101 kg, alustasin kava jälgimist teist korda 15. augustil, nüüd detsembri keskpaigaks olen saavutanud kaalu 81 kg, kaotasin selle ajaga 20 kg. Mulle meeldib Fitlapi juures see, et ei pea väga kokkamisega tegelema, saab teha lihtsamaid toite, millega kaal langeb ning kõht on ka täis.

Fitlapi toitumiskava muutis mu elu…

Kaalulangus on mu elu totaalselt muutnud- riided suured, tervis on palju parem ja ennem ei tahtnud pilte teha peegli ees, aga nüüd juba tahan. Kui varem kandsin riideid suuruses 46, siis nüüd kannan riideid suuruses 42! Olen rahul, et võtsin selle teekonnda ette. Tervis on palju parem ning peegel on taas minu sõber!

Motivatsiooni annab see, et kaal langeb. Kui tuleb ette raskuseid, siis sisendan endale, et mul on vaja see eesmärk täita.

Teistele kasutajatele soovitan: “Tuleb jääda iseendaks, mitte alluda isudele. Kindlasti ei tohi alla anda. Kui kava hakkate jälgima, siis mõelge sellele, et Teie tahate alla võtta mitte keegi teine. Veel on hea, kui teil on lähedasi, kes Teid sel teekonnal toetavad.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Marion Päärson
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Marion Päärson

 

 

 

Bärbel Salumäe
Tahtsin ka veidi uhkeldada :-). Esimene pilt küll augustis tehtud, kuid kaalu seal sama palju, kui nüüd mul 1,5 kuud tagasi oli. Ja siis teine pilt on eilne. 1,5 kuuga tulemus -5,3. Kaalu nr muutus väga suur ei ole, 1,5 kuu kohta täiesti tavaline, aga pildid erinevad nagu öö ja päev (riietuse poolest ja poosi) kuid näost ja pihast ja kätest on muutus näha küll. Rõõm. Jätkame samal kursil :-).
Kerta Udso
Vasak pilt tehtud 4, jaan 2016 ehk esimesel päeval Fitlap´iga ja parempoolne pilt on tehtud täna, 11. aprill 2016. 3 kuu ja 7 päeva tulemus on -11 kg ja -35 cm. Lähen veel edasi, sest eesmärk pole veel täidetud ☺. Suur kummardus ja kniks FitLap meeskonnale

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod