Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Mari Talvik

Mari Talvik
30 a
Enne
80.6 kg
Pärast
72 kg
Fitlapiga märkasin muutust juba esimese nädalaga ja tekkis hasart.

Jagan ka oma väikest vahekokkuvõtet.
Vasakpoolne pilt on tehtud selle aasta jaanuaris, kui kaalusin umbes 80,6 kg. Olin väga õnnetu.
Fitlapi hakkasin põhjalikumalt jälgima veebruari algusnädalatel. Enne rasedust kaalusin 69-70 kg, mis võib tunduda ehk veidi heidutav, kuid tegin siis 3 korda nädalas jõutreeningut. Sellele lisaks kardio ja ka töö oli pigem püsti seistes või liikudes. Osalesin rahvaspordivõistlustel (jooksmine, rulluisutamine) ja riietus oli suurus 38. Kuskilt otseselt ei lotendanud ja seega julgen arvata, et küllap oli lihast ka. Olin raseduse ajal ka liikuv ning väga veidraid isusid polnud. Sellegipoolest kaal kasvas. Sünnitama läksin oma tippkaalus, 84,5 kg (oktoobris 2017). Haiglasse jäi 4 kg ja lootsin, et nüüd see kaal tasapisi ka langeb, aga ei. Jaanuaris tellisin ühe toitumis- ja treeningkava, mis kahjuks oli minu jaoks üksluine ja kaalunumber ei tahtnud vaatamata minu ponnistustele kuidagi väiksemaks muutuda.
Fitlapiga märkasin muutust juba esimese nädalaga ja tekkis hasart. Kevad tuli lähemale, liikuda oli mõnusam. Praeguseks hetkeks olen saanud juba kahel jooksul end proovile panna (Tartu Parkmetsa jooks ja Viljandi järvejooks) ning olen tulemustega päris rahul. Olen saanud ka jõutrenni teha. Eks praegune number võiks olla ka väiksem, kuid paraku lasin end vahepeal lõdvaks ja sõin rasketel päevadel kurvastusest asju mida ei tohiks. Kaal langeb, kuigi tempo aeglustus. Minu jaoks on põhiline fakt, et kaal liiguks allapoole. Õnneks suudan end distsiplineerida ja uuesti järjele saada. Pere on väga suur motivaator. Tahan juba praegu pisipojale eeskujuks olla! Natuke julgen juba ka bikiine selga panna. Teisel pildil kaalu 72 kg.
Unistuste kaal on 65 kg ja olen kindel, et Fitlapiga ja pere toetusel, sinnani ka jõuan. Edu kaasvõitlejatele!

Mari Talvik tagasiside
Mari Talvik tagasiside
Kathleen Abel
21 a
Enne
83.4 kg
Pärast
69.8 kg
Tänu Fitlapile kaotasin kokku 13.6 kg.
Liisbeth Tiits
27 a
Enne
95 kg
Pärast
78 kg
Liisbeth kaotas Fitlapi abil 3 kuuga 17 üleliigset kilo. Ta enesetunne on super, energiat on rohkem ning taas vaatab ta end hea meelega ka peeglist.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod