Fitlap toitumiskava tagasiside - Margit Rebase

Margit Rebase
45 a
Enne
89 kg
Pärast
75 kg
Margit on olnud ülimalt tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 5 kuuga 14 kg! Tema tervis on paranenud ja nüüd on tal peeglisse meeldivam vaadata.

Oma kaalulangetuse teekonda Fitlapi toitumiskavaga alustasin 10. oktoobril 2018. aastal. Tol ajal näitas kaal 89 kg. Nüüdseks on sellest numbrist saanud  75. Seega on selle ajaga saavutatud kaalukaotus – 14 kg.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et retsepte saab alati välja vahetada ja valida asemele just sellised, mis kõige rohkem sobivad ja meeldivad. Lisaks saab retseptides toiduaineid asendada. Suureks plussiks on ka see, et toitumiskavasse saab lisada pereliikmeid ja teha toitu tervele perele korraga.

Kadunud on artriidist põhjustatud pidevad jalavalud

Kaalukaotus on endaga kaasa toonud palju positiivset. Nüüd on peeglisse meeldivam vaadata. Lisaks on kaalulangetus avaldanud tervisele positiivset mõju – kadunud on artriidist põhjustatud pidevad jalavalud, samuti on vähenenud seljavalud.

Kõige enam motiveerib toitumiskavaga jätkama see, et tänu kadunud kilodele istuvad riided paremini seljas ja üleüldse on endal igatepidi kergem olla. Kindlasti on oluline osa motivatsiooni säilitamisel ka pere toetusel ja positiivsetel kommentaaridel.

Kõikidele Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovitaksin võtta päev korraga, proovigu esialgu lihtsalt kavas püsida. Ajaga läheb kava jälgimine järjest lihtsamaks. Oluline on ka meeles pidada, et teistega võrrelda end ei maksa, sest me kõik oleme erinevad!

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Margit Rebase
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Margit Rebase

 

Vaata ka ülimalt tubli Egne tagasisidet, kes on kaotanud Fitlapi abil 18 kg!

 

Karolin Raudsepp
Enne
71.2 kg
Pärast
63.9 kg
Uskumatu. Ärkasin täna ja olen juba väga rahul. Tahan tänada Fitlapi meeskonda. Eriti Helenat, kellega ma reaalselt väga palju suhtlen ja kes alati aitab. -7,9 kg ja vahe-eesmärgist jõudsin kaaluga ette. Algkaal oli 71,2 ja praegu 63,9.
Rainis Pajumäe
Enne
102 kg
Pärast
85 kg
. Praeguseks on meheilu vähem, aga enesekindlust see eest tublisti rohkem ja kaal näitab 85 kilo. Suured tänud Fitlapi meeskonnale selle suurepärase programmi eest ja tänud ka teile, kallid kaasvõitlejad motivatsiooni ja toetuse eest :-).

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod