Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Mai Allik

Mai Allik
49 a
Enne
65 kg
Pärast
57 kg
Mai tundis, et raske on trepist käia ja liigesed annavad tunda. Need vaevused aga andsid järele, kui oli jälginud 3 kuud Fitlapi toitumiskava.

Mulle meeldib, et Fitlapis on peaegu kõik lubatud, kuid küsimus on kogustes. Kaalulangus muutis mu elu veel paremaks. Sain kanda riideid, mis muidu mahtusid selga hädavaevu või üldse mitte. Samuti hakkasid järele andma ka liigese vaevused, nüüd jõuan ilusti trepist üles minna.

Teistele kasutajatele soovitan, kui motivatsioon kipub kaduma, siis ära anna alla! Tähtis on jõuda eesmärgini – kui kiiresti see toimub ei ole ju eluküsimus! Tundke end hästi!

Olen kaotanud -8 kg! Tunne on vapustav!

Tagasiside Mai Allik
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Mai Allik

Vaata lisaks ka teisi tagasisidesid.

Kati Mihkelsaar
Enne
76 kg
Pärast
61.4 kg
13. mai saab 4 kuud kasutatud Fitlapi. Argipäeviti sujub kava hästi, nädala lõpud nii ja naa. Pilt, mis peeglist vastu vaatab, on super. Trenni tuleb veel kõhuga teha, mis kahe rasedusega on välja veninud :-). Täna tõmbasin igasuguse vaevata jalga teksad, mida kandsin ennem rasedust. Ma ei uskunud, et nii kiiresti suudan. Ma olen uhke ise enda ja teie üle, kes selle välja mõtlesite. Kaalu on kadunud 8,2 kg ja sentimeetri 16, uskumatu.
Helen Kuusalu
33 a
Enne
90 kg
Pärast
76.4 kg
Helen kaotas enda kehakaalust 5 kuuga 13,6 kg! Loe tema tagasisidest, kuidas Ta end pärast kaalulangust tunneb ning kes teda sel teekonnal toetavad!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod