Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Mai Allik

Mai Allik
49 a
Enne
65 kg
Pärast
57 kg
Mai tundis, et raske on trepist käia ja liigesed annavad tunda. Need vaevused aga andsid järele, kui oli jälginud 3 kuud Fitlapi toitumiskava.

Mulle meeldib, et Fitlapis on peaegu kõik lubatud, kuid küsimus on kogustes. Kaalulangus muutis mu elu veel paremaks. Sain kanda riideid, mis muidu mahtusid selga hädavaevu või üldse mitte. Samuti hakkasid järele andma ka liigese vaevused, nüüd jõuan ilusti trepist üles minna.

Teistele kasutajatele soovitan, kui motivatsioon kipub kaduma, siis ära anna alla! Tähtis on jõuda eesmärgini – kui kiiresti see toimub ei ole ju eluküsimus! Tundke end hästi!

Olen kaotanud -8 kg! Tunne on vapustav!

Tagasiside Mai Allik
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Mai Allik

Vaata lisaks ka teisi tagasisidesid.

Kaire Miller
Aitähh fitlapile, et olemas olete...piltide vahe on -9,7 kilo...tasa ja targu edasi.
Liivia Vaas
Tehtud, -10 kg on läinud. Vasakpoolne pilt on tehtud 17. dets. 2015, parempoolne pilt 30. okt. 2016. Suur tänu, abivalmis Fitlap, tänu Teie abile olen nati paremas vormis oma aastate kohta.... Fitlapiga liitusin peale jaanipäeva, juuni lõpus, neli kuud, pole paha, natuke on veel vaja minna.....

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod