Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Mai Allik

Mai Allik
49 a
Enne
65 kg
Pärast
57 kg
Mai tundis, et raske on trepist käia ja liigesed annavad tunda. Need vaevused aga andsid järele, kui oli jälginud 3 kuud Fitlapi toitumiskava.

Mulle meeldib, et Fitlapis on peaegu kõik lubatud, kuid küsimus on kogustes. Kaalulangus muutis mu elu veel paremaks. Sain kanda riideid, mis muidu mahtusid selga hädavaevu või üldse mitte. Samuti hakkasid järele andma ka liigese vaevused, nüüd jõuan ilusti trepist üles minna.

Teistele kasutajatele soovitan, kui motivatsioon kipub kaduma, siis ära anna alla! Tähtis on jõuda eesmärgini – kui kiiresti see toimub ei ole ju eluküsimus! Tundke end hästi!

Olen kaotanud -8 kg! Tunne on vapustav!

Tagasiside Mai Allik
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Mai Allik

Vaata lisaks ka teisi tagasisidesid.

Ave Ummalas
Hei hei kaasvõitlejad. Liitusin aprillis 2016, tänaseks (september) olen maha söönud 15 kg ja jäänud 49 cm õhemaks. Tänu Fitlapile on samm kergem ja meel rõõmsam ning teekond teiega jätkub ....;)
Pirje Tamberg
Enne
93 kg
Pärast
77.1 kg
Nüüd mul nädal alla kahe kuu möödas, algkaal oli 93kg, praeguseks on 77,1 kg. Kavatsen kindlalt edasi jätkata, väga tõhus on Fitlap, millest mul on ka kasu olnud. Peagi lisan abikaasa pildi ka, kuna käime koos seda rada. Ta mul ka väga tubli.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod