Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Ly Uibo

Ly Uibo
21 a
Enne
100 kg
Pärast
85 kg
Ly on olnud väga tubli ja kaotanud 4 kuuga 15 kg. Tema tervis on kõvasti paranenud ning ta on palju enesekindlam ja rõõmsameelsem.

Fitlapi toitumiskava kasutamist alustasin 2018. aasta aprilli keskel. Olen alustanud kolm korda ja lõpuks läks õnneks, kuigi pikk tee on veel minna. Alustasin kaaluga 100 kg ning 4 kuud hiljem on kaalunumbriks 85. Kadunud on 15 kg. Alustades hakkasin kõndimas käima – korraga 10 km, 3 nädalat tagasi tegin algust ka jõusaali treeningutega. Olen saavutanud hea tulemuse vaatamata sellele, et teen ainult öötööd. Tunne on super!

Fitlapi kava juures meeldib kõige enam see, et retseptides saab toiduained asendada. See on rahakotisõbralik, sest nii ei teki toidu ülejääke ja ei pea midagi ära viskama.

Kaalulangetuse tulemusena parem tervis

Kaalukaotus on mu elu palju muutnud. Mul olid suure kaaluga depressioon ja ärevushäired, minu pulss oli kõrge. Pärast kaalukaotust depressioon peaaegu kadus ning ärevushäired taandusid oluliselt. Pulsi sagedus on nüüd selline nagu ühel noorel inimesel olema peaks. Olen palju enesekindlam ja rõõmsameelsem.

Raskeid hetki polegi siiani ette tulnud ning motivatsioonist pole puudust olnud. Olen terve selle aja ilusti rajal püsinud. Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovin kindlat meelt. Inimene saavutab oma tulemuse, kui on ise piisavalt tubli. Suurem kaalukaotus tekitab suurepärase tunde. Fitlapi toitumiskava kasutama hakkamine oli kindlasti parim otsus, mida teha sain!

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Ly Uibo
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Ly Uibo

 

Vaata ka tubli Marise tagasisidet, kes on Fitlapi abiga teinud läbi vägeva muutuse!

Angelika Leichter
Enne
75.5 kg
Pärast
62 kg
Hetkel kaaluks siis 62.0! (-13.5kg) Arvasin kusjuures, et sellised numbrid on võimatud, kuna aastaid kaalusin 67 kg ja alla ei võtnud, kuigi tegin trenni. Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!
Mari Viikman
24 a
Tuttava kaudu avastasin Fitlapi ja tänu sellele sain kolme kuuga -10kg.Nüüdseks on kõik kilod kadunud, mis lisaks tulid ja kõik tänu õigele toiutmisele ja Fitlapile :)

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod