Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Fitlap toitumiskava tagasiside - Ly Uibo

Ly Uibo
22 a
Enne
100 kg
Pärast
73 kg
Ly on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi abiga 27 kg. Tema tervis on kõvasti paranenud ning ta on palju enesekindlam ja rõõmsameelsem.

Fitlapi toitumiskava kasutamist alustasin 2018. aasta aprilli keskel. Olen alustanud kolm korda ja lõpuks läks õnneks, kuigi pikk tee on veel minna. Alustasin kaaluga 100 kg ning  veidi vähem kui aastaga olen kaotanud 27 kg. Alustades hakkasin kõndimas käima – korraga 10 km, 3 nädalat tagasi tegin algust ka jõusaali treeningutega. Olen saavutanud hea tulemuse vaatamata sellele, et teen ainult öötööd. Tunne on super!

Fitlapi kava juures meeldib kõige enam see, et retseptides saab toiduained asendada. See on rahakotisõbralik, sest nii ei teki toidu ülejääke ja ei pea midagi ära viskama.

Kaalulangetuse tulemusena parem tervis

Kaalukaotus on mu elu palju muutnud. Mul olid suure kaaluga depressioon ja ärevushäired, minu pulss oli kõrge. Pärast kaalukaotust depressioon peaaegu kadus ning ärevushäired taandusid oluliselt. Pulsi sagedus on nüüd selline nagu ühel noorel inimesel olema peaks. Olen palju aktiivsem, enesekindlam, seltskondlikum ja rõõmsameelsem. Elu on 100% muutunud.

Raskeid hetki polegi siiani ette tulnud ning motivatsioonist pole puudust olnud. Olen terve selle aja ilusti rajal püsinud. Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovin kindlat meelt. Inimene saavutab oma tulemuse, kui on ise piisavalt tubli. Suurem kaalukaotus tekitab suurepärase tunde. Fitlapi toitumiskava kasutama hakkamine oli kindlasti parim otsus, mida teha sain!

Ly Uibo, Fitlap.ee toitumiskava tagasiside
Ly Uibo, Fitlap.ee toitumiskava tagasiside

Vaata ka tubli Marise tagasisidet, kes on Fitlapi abiga teinud läbi vägeva muutuse!

Kristina Kutser
30 a
Enne
77.5 kg
Pärast
62.5 kg
Eile sai 5 kuud, kui otsustasime Fitlapi kasuks. :) Pilt vast räägib enda eest, -15 kg ja -58cm. Esimene pilt on tehtud 5 kuud peale sünnitust ja olen imetava emana üli rahul, et sain kavasse märkida ka vastava linnukese! Kiitus meeskonnale ja jõudu teistele! :) 
Sandra Voitk
Enne
87 kg
Pärast
77 kg
Vasakpoolne pilt on tehtud 2015. a mai kuus. Ma isegi ei tea palju ma siis kaalusin, sest kaaluga ma polnud just sõber. Aga kaal võis too hetk olla 86-88 kg. Nii ja praegu olen ma 77. Ei ole nagu kaaluliselt ei tea kui meeletu vahe sees, aga mõtlesin pilte teha ja vaadata, kas ja kui suur erinevus siis on. Viskasin isegi samad riided selga, siis parem näha erinevust. Tegin pildid, panin nad kõik kokku ja pidin istuli kukkuma. Ma poleks vist ise küll uskunud, et see erinevus nii suur on tegelikult. Üllatus oli suur, sest tegelikult tunnen ma ennast endiselt veel paksuna. Kui kõht ja pepu väiksemaks saan, siis ma usun, et mu arvamus ka muutuks endast, sest tegelikult on mul ideaalini jäänud ju veel 10 kg. Eks need ma usun, et need tulevadki peamiselt kõhu ja pepu arvelt. No ja muidugi sääred ka. Need on ka veel liiga suured, sest lemmik valged püksid ei lähe ikka veel jalga kaugemale, kui põlvedeni.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod