3 päeva toitumiskava Proovi tasuta!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Ly Uibo

Ly Uibo
22 a
Enne
100 kg
Pärast
73 kg
Ly on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi abiga 27 kg. Tema tervis on kõvasti paranenud ning ta on palju enesekindlam ja rõõmsameelsem.

Fitlapi toitumiskava kasutamist alustasin 2018. aasta aprilli keskel. Olen alustanud kolm korda ja lõpuks läks õnneks, kuigi pikk tee on veel minna. Alustasin kaaluga 100 kg ning  veidi vähem kui aastaga olen kaotanud 27 kg. Alustades hakkasin kõndimas käima – korraga 10 km, 3 nädalat tagasi tegin algust ka jõusaali treeningutega. Olen saavutanud hea tulemuse vaatamata sellele, et teen ainult öötööd. Tunne on super!

Fitlapi kava juures meeldib kõige enam see, et retseptides saab toiduained asendada. See on rahakotisõbralik, sest nii ei teki toidu ülejääke ja ei pea midagi ära viskama.

Kaalulangetuse tulemusena parem tervis

Kaalukaotus on mu elu palju muutnud. Mul olid suure kaaluga depressioon ja ärevushäired, minu pulss oli kõrge. Pärast kaalukaotust depressioon peaaegu kadus ning ärevushäired taandusid oluliselt. Pulsi sagedus on nüüd selline nagu ühel noorel inimesel olema peaks. Olen palju aktiivsem, enesekindlam, seltskondlikum ja rõõmsameelsem. Elu on 100% muutunud.

Raskeid hetki polegi siiani ette tulnud ning motivatsioonist pole puudust olnud. Olen terve selle aja ilusti rajal püsinud. Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovin kindlat meelt. Inimene saavutab oma tulemuse, kui on ise piisavalt tubli. Suurem kaalukaotus tekitab suurepärase tunde. Fitlapi toitumiskava kasutama hakkamine oli kindlasti parim otsus, mida teha sain!

Ly Uibo, Fitlap.ee toitumiskava tagasiside
Ly Uibo, Fitlap.ee toitumiskava tagasiside

Vaata ka tubli Marise tagasisidet, kes on Fitlapi abiga teinud läbi vägeva muutuse!

Sigrid Sild
7 kilo, paarkümmend cm hiljem ja pükstel kukkus XL-st suurus M.ni. Minu "õhupall" vähenes, jõudsin joosta 1,7 km nii, et sellest pool maad kõndisin. Nüüd jooksen 7 km orienteerumisel ilma kõndimata. Fitlapi 2 kuud :). Isegi mu eesmised arbuusid kukkusid 2 korvi vähemaks :). Ajah, kui pükste numbritest rääkida, siis 32-lt läksin 29le :). Märkamatult kaovad cm-d :). Vahepeal on hea shopata :P. Äitähh Fitlapi meeskond :)!
Bärbel Salumäe
Nagu ikka kuldne tõde on: koos on lihtsam.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod