Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Lisett Oras

Lisett Oras
25 a
Enne
74 kg
Pärast
58 kg
Lisett alustas toitumiskava jälgmist 2018. aasta alguses, kaaludes 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalub ta 58 kg.

Toitumiskava jälgimist alustasin 2018 aasta alguses. Sellest ajast peale teen kõik selle nimel, et minu tervis läheks ainult paremaks ja tunneksin ennast oma kehas hästi. Alustades kaalusin 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalun 58 kg. Olen selle ajaga kaotanud 16 kg.

Saan jälle iseendaga sõbraks…

Mulle meeldib Fitlapi toitumiskava juures kõige rohkem toiduainete asendamine ja muidugi palju erinevate retseptide olemasolu. Nüüdseks olen leidnud oma lemmikud toiduained, mis mul alati kapis olemas on ja millest alati saan kavajärgse toidu kiirelt teha.

Kaalukaotus on mõjunud hästi minu enda minapildile ning saan jälle iseendaga sõbraks. Lisaks saan kanda palju vanu riideid, mis kapis oma aega ootanud on.Raskel hetkel aitab kõige paremini patutoidukord. Söön isu täis ja olen jälle õigel teel.

Teistele kasutajatele soovitan: “Tehke endale selgeks kava põhitõed, õppige ära asenduste võlu ning kui vaja küsige abi. Üsna tihti ei pea isegi ise enam küsimagi, sest facebooki grupp on nii aktiivne, et suure tõenäosusega on keegi Sinu küsimuse juba ära küsinud.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Kati Kadakas
38 a
Enne
82 kg
Pärast
64 kg
Julget pealehakkamist. Ärge võtke Fitlapi, kui toitumiskava vaid kui igat teist retseptikogumikku, kust on hea retsepte võtta oma igapäevaseks toidutegemiseks.
Sirly Pärnaste
Enne
92 kg
Pärast
73 kg
Alustasin oktoobris 2015.a 92 kg pealt ning hetkel kaalun 73 kg. Kevadel suutsin vahepeal ka 69 kg peale saada, aga suvel võtsin natuke lebomalt ja natuke tuli tagasi. Nüüd võtsin ennast jälle kokku ja lähen uue hooga edasi, sest natuke on veel minna enne, kui säilitama hakkan :). Suur suur kummardus ja aitäh tervele Fitlapi meeskonnale ! :)

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod