Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Lisett Oras

Lisett Oras
25 a
Enne
74 kg
Pärast
58 kg
Lisett alustas toitumiskava jälgmist 2018. aasta alguses, kaaludes 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalub ta 58 kg.

Toitumiskava jälgimist alustasin 2018 aasta alguses. Sellest ajast peale teen kõik selle nimel, et minu tervis läheks ainult paremaks ja tunneksin ennast oma kehas hästi. Alustades kaalusin 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalun 58 kg. Olen selle ajaga kaotanud 16 kg.

Saan jälle iseendaga sõbraks…

Mulle meeldib Fitlapi toitumiskava juures kõige rohkem toiduainete asendamine ja muidugi palju erinevate retseptide olemasolu. Nüüdseks olen leidnud oma lemmikud toiduained, mis mul alati kapis olemas on ja millest alati saan kavajärgse toidu kiirelt teha.

Kaalukaotus on mõjunud hästi minu enda minapildile ning saan jälle iseendaga sõbraks. Lisaks saan kanda palju vanu riideid, mis kapis oma aega ootanud on.Raskel hetkel aitab kõige paremini patutoidukord. Söön isu täis ja olen jälle õigel teel.

Teistele kasutajatele soovitan: “Tehke endale selgeks kava põhitõed, õppige ära asenduste võlu ning kui vaja küsige abi. Üsna tihti ei pea isegi ise enam küsimagi, sest facebooki grupp on nii aktiivne, et suure tõenäosusega on keegi Sinu küsimuse juba ära küsinud.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Triin Tilk
Enne
105.4 kg
Pärast
89.2 kg
Alustasin 02.01.2015 105,4 kg ja täna 28.04.2015 on kaal 89.2 kg. Suured tänud poistele ja Piretile kelle pildid panid mind mõtlema. Hiljemalt aasta lõpuks kaalun 65 kg. Päikest kõigile
Sirje Roo
Enne
74 kg
Pärast
66 kg
Alustasin 9. jaanuaril 74 kg. Tänaseks on sellest saanud 66 kg. Kokku on minu kehalt kadunud 43 cm :-). Veel 6 cm, siis on ilus ümmargune number käes! :-)

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod