Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Lisett Oras

Lisett Oras
25 a
Enne
74 kg
Pärast
58 kg
Lisett alustas toitumiskava jälgmist 2018. aasta alguses, kaaludes 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalub ta 58 kg.

Toitumiskava jälgimist alustasin 2018 aasta alguses. Sellest ajast peale teen kõik selle nimel, et minu tervis läheks ainult paremaks ja tunneksin ennast oma kehas hästi. Alustades kaalusin 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalun 58 kg. Olen selle ajaga kaotanud 16 kg.

Saan jälle iseendaga sõbraks…

Mulle meeldib Fitlapi toitumiskava juures kõige rohkem toiduainete asendamine ja muidugi palju erinevate retseptide olemasolu. Nüüdseks olen leidnud oma lemmikud toiduained, mis mul alati kapis olemas on ja millest alati saan kavajärgse toidu kiirelt teha.

Kaalukaotus on mõjunud hästi minu enda minapildile ning saan jälle iseendaga sõbraks. Lisaks saan kanda palju vanu riideid, mis kapis oma aega ootanud on.Raskel hetkel aitab kõige paremini patutoidukord. Söön isu täis ja olen jälle õigel teel.

Teistele kasutajatele soovitan: “Tehke endale selgeks kava põhitõed, õppige ära asenduste võlu ning kui vaja küsige abi. Üsna tihti ei pea isegi ise enam küsimagi, sest facebooki grupp on nii aktiivne, et suure tõenäosusega on keegi Sinu küsimuse juba ära küsinud.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Reili Hoff
Enne
65.7 kg
Pärast
61.5 kg
Toitun Fitlapi retseptide järgi. Lemmikuteks on kanawrapid ning apelsini-spinatismuuti :-). Usun, et õige ja tervislik toitumine on kõige alus. Mai keskel alustasin ka Fitlapi koduse treeningkavaga. See oli ikka paras katsumus minu jaoks! Tänaseks on see trennipisik minus võimust võtnud ning võtan osa ka rühmatreeningutest ja käin ka jõukas. Kokkuvõtvalt võib öelda, et naudin seda kõike. Need imelised retseptid annavad nii palju energiat ning võimsalt värske enesetunde. Soovin kõigile palju edu ning sihikindlust. Ma ei ole veel seal, kus sooviksin olla, kuid liigun sinna suunda. Just keep going! :-)
Sona Imanova
Tahtsin teha teile suure kummarduse... super tulemus! Olen toitunud 5 nädalat teie kava järgi ja 6 kg läinud nagu njuhti.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod