Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Lisett Oras

Lisett Oras
25 a
Enne
74 kg
Pärast
58 kg
Lisett alustas toitumiskava jälgmist 2018. aasta alguses, kaaludes 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalub ta 58 kg.

Toitumiskava jälgimist alustasin 2018 aasta alguses. Sellest ajast peale teen kõik selle nimel, et minu tervis läheks ainult paremaks ja tunneksin ennast oma kehas hästi. Alustades kaalusin 74 kg. Nüüd 2018 aasta novembris kaalun 58 kg. Olen selle ajaga kaotanud 16 kg.

Saan jälle iseendaga sõbraks…

Mulle meeldib Fitlapi toitumiskava juures kõige rohkem toiduainete asendamine ja muidugi palju erinevate retseptide olemasolu. Nüüdseks olen leidnud oma lemmikud toiduained, mis mul alati kapis olemas on ja millest alati saan kavajärgse toidu kiirelt teha.

Kaalukaotus on mõjunud hästi minu enda minapildile ning saan jälle iseendaga sõbraks. Lisaks saan kanda palju vanu riideid, mis kapis oma aega ootanud on.Raskel hetkel aitab kõige paremini patutoidukord. Söön isu täis ja olen jälle õigel teel.

Teistele kasutajatele soovitan: “Tehke endale selgeks kava põhitõed, õppige ära asenduste võlu ning kui vaja küsige abi. Üsna tihti ei pea isegi ise enam küsimagi, sest facebooki grupp on nii aktiivne, et suure tõenäosusega on keegi Sinu küsimuse juba ära küsinud.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Lisett Oras
Helena Kõivsaar
Enne
92 kg
Pärast
82 kg
Alustasin kaalu langetamist hetkel, kui kaalule tuli ette nr 92. See pani mulle hetkega mõistuse pähe ja hakkasin enda parema keha nimel vaeva nägema. Alustasin iseseisvalt ja esimesed 10 kg kadusid lihtsalt. Siis aga kadus motivatsioon ja paar kilo tuli tagasi.
Mirjam Rand
35 a
Enne
67 kg
Pärast
58 kg
Tegin enda elu parima otsuse ning liitusin Fitlapiga. Kaotasin oma kehakaalust 9 üleliigset kilo!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod