Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Liisi Tiitus

Liisi Tiitus
27 a
Enne
69 kg
Pärast
58 kg
Liisi jälgib toitumiskava kogu perega. Usub, et kasutajasõbralik äpp on teinud toitumiskava jälgimise lihtsaks! Hetkel on ta kaotanud enda kehakaalust 11 kg!

Alustasin toitumiskava jälgimist 8. jaanuaril 2019. aastal. Kaalusin siis 69 kg, mis on ühtlasi minu tippkaal. 5 kuuga olen kaotanud enda kehakaalust 11 kg. Eesmärgini on veel  minna 3 kg.

Fitlapi juures meeldib kõige rohkem retseptide lihtsus ning kiirelt valmivad ja ülimaitsvad toidud. Kuna oleme kavas kogu perega, on kõik tänu fitlapi kasutajasõbralikule äppile üsna lihtne. Lisaks on minujaoks fitlap enamat, kui vaid toitumiskava, rääkimata dieedist. Ei pea sööma vaid kana ja juurikaid, kõike saab süüa, lihtsalt õigetes kogustes. Kui püsida ilusti kavas, et teki ka vajadust midagi näksida, lisaks saab kõhu ilusti täis, ei ole mingit näljutamist. Samuti ei pea ma igapäevaselt mõtlema, mida jälle süüa teha – olemas mõnus “retseptiraamat”, kust ainult vali sobiv retsept.

Kaalukaotus on kõvasti tõstnud enesekindlust ja olen nüüd jälle endaga rahul,  peegelpilt on hoopis teine. Lisaks istuvad ka riided jälle paremini seljas!

Muidugi on olnud ka raskemaid hetki, kui kaal seisab või kaalulangus aeglasem. Kui ütleksin, et pole kordagi murdunud, siis valetaksin. Kuid oluline on siiski siht silme-ees hoida ja mitte püsivalt teelt kõrvale astuda. Iga nädal näen, et kaal siiski liigub, see ongi enam motiveerinud. Lisaks meie endine toidulaud polnud just kõige tervislikum, aga kuna peres kasvab ka 5-aastane poisslaps, siis oli väga oluline see muutus teha, kuna varem või hiljem mõjutab toitumine ka tema tervist ja eluviisi.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Liisi Tiitus
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Liisi Tiitus

Minu soovitused teistele…

Fitlapiga alustajal tuleks selgeks mõelda, miks ta oma elu muuta tahab. Mina mõtlesin enda jaoks selgeks, et see pidev näksimine, mitte tasakaalustatud toit jms, mida ma enne endale sisse ajasin, mida see mulle andis?! – vaid raske tunde kõhus (mis nüüd on ära kadunud) ja kõvasti lisakilosid, muud ei midagi!

Lisaks tuleb teha enda jaoks kõik võimalikult lihtsaks. Mina panen perele paika nädala menüü ja teen tööle kaasa kõik toidukorrad (v.a õhtusöök), et ei tekiks tühja kõhuga vajadust kuskilt midagi kiirelt haarata ja süüa midagi kavasse mitte sobivat. Et ei peaks iga toidukord kokkama ja ei tekiks tunnet, et justkui koguaeg köögis olekski, teen õhtusöögiks vähemalt 2x koguse, mille oma karbimajandusega võtan järgmise päeva lõunaks kaasa.

Kindlasti ei kahetse, et Fitlapiga alustasin ja ei plaani ka lõpetada isegi siis, kui eesmärk käes!

Kaire Tagel
Enne
91.3 kg
Pärast
78 kg
Lisan siia ühe parema võrdluse: enne ja pärast pildid. Vahe piltidel 13 kg, hetkel, aga kindlasti on soov veel 5 kg vähemaks saada. Hetke kaal 78 ja alustasin 91,3 kg pealt rada
Marilyn Lepisto
Enne
101 kg
Pärast
91 kg
Alustasin oma kaalulangetamist märtsi viimasel nädalal. Tänaseks on kadunud - 10kg. Huvi pärast proovisin teksaseid, mis läksid jalga 8 aastat tagasi ja üllatus missugune. Hüvasti retuusid. Minna on veel palju. Kahjuks paremat pilti ei ole võrdluseks, vasakpoolne pilt märts 2016.a 101 kg ja parempoolne 18.06 91 kg.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod