Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Liisi Kanketer

Liisi Kanketer
31 a
Enne
66 kg
Pärast
53 kg
Sihikindel Liisi on olnud tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 7 kuuga 13 üleliigset kilo! Tänu kaalukaotusele on enesetunne super!

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamisega 2018. aasta augustikuus. Kaal näitas tol hetkel 66 kg. Nüüdseks kaalun 53 kg. Seega olen kaotanud 7 kuuga 13 üleliigset kilo.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et on võimalik retseptides toiduaineid asendada ning seetõttu saab alati käepärastest asjadest endale midagi leiutada. Põhilised toiduained mu kapis on sink, juust ja kartul ning nendest annab alati midagi kava järgi kokku panna.

Enesetunne on super

Kaalulangus on toonud kaasa palju positiivset, kuid kõige enam tunnen rõõmu sellest, et enesetunne on super!

Eks ikka võib aeg-ajalt ette tulla raskemaid perioode, kuid siis on oluline säilitada sihikindlus. Kui kimbutab suurem nälg, saab alati valida suurema portsuga toite. Selliste toitude söömisel ei saa arugi, et tegeleks kaalu langetamisega.

Kõikidele uutele Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovitan kasutada võimalust retsepte vahetada. Tuleks valida endale kõige meelepärasemad retseptid ja kohandada need endale sobivaks. Toiduainete asendamisel soovitan lähtuda sellest, mis kodus olemas on ja mis endale kõige enam maitsevad. Lisaks soovitan aja kokku hoidmiseks teha mitu portsu korraga valmis.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisi Kanketer
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisi Kanketer

 

Vaata ka väga tubli Margiti tagasisidet, kes on kaotanud Fitlapi abil 14 kg!

Ilona Gill
Tere Fitlaperid. Jagan teiega enda edusamme. Saavutatud 3,5 kuuga ja - 10 kg olen maha söönud. Suured tänud Fitlapi loojatele :-)
Reigo Linholm
28 a
Enne
105 kg
Pärast
83 kg
Alguses ei uskunud asjasse, aga kui esimese kuuga oli 6kg  kadunud, hakkas meeldima. Alguses ootasin pidevalt patutoidukorda, aga nüüd tunnen end juba halvasti, kui midagi kavavälist söön. Enam ei oskagi teistmoodi toituda.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod