3 päeva toitumiskava Proovi tasuta!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Liisi Kanketer

Liisi Kanketer
31 a
Enne
66 kg
Pärast
53 kg
Sihikindel Liisi on olnud tubli ja kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 7 kuuga 13 üleliigset kilo! Tänu kaalukaotusele on enesetunne super!

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamisega 2018. aasta augustikuus. Kaal näitas tol hetkel 66 kg. Nüüdseks kaalun 53 kg. Seega olen kaotanud 7 kuuga 13 üleliigset kilo.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et on võimalik retseptides toiduaineid asendada ning seetõttu saab alati käepärastest asjadest endale midagi leiutada. Põhilised toiduained mu kapis on sink, juust ja kartul ning nendest annab alati midagi kava järgi kokku panna.

Enesetunne on super

Kaalulangus on toonud kaasa palju positiivset, kuid kõige enam tunnen rõõmu sellest, et enesetunne on super!

Eks ikka võib aeg-ajalt ette tulla raskemaid perioode, kuid siis on oluline säilitada sihikindlus. Kui kimbutab suurem nälg, saab alati valida suurema portsuga toite. Selliste toitude söömisel ei saa arugi, et tegeleks kaalu langetamisega.

Kõikidele uutele Fitlapi toitumiskavaga alustajatele soovitan kasutada võimalust retsepte vahetada. Tuleks valida endale kõige meelepärasemad retseptid ja kohandada need endale sobivaks. Toiduainete asendamisel soovitan lähtuda sellest, mis kodus olemas on ja mis endale kõige enam maitsevad. Lisaks soovitan aja kokku hoidmiseks teha mitu portsu korraga valmis.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisi Kanketer
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisi Kanketer

 

Vaata ka väga tubli Margiti tagasisidet, kes on kaotanud Fitlapi abil 14 kg!

Anni Parek
Enne
71 kg
Pärast
58 kg
Kui läheb nässu miskit, siis kunagi pole hilja uuesti alustada. :) Aitäh teile Fitlapi eest! :)
Esta Sambas
Enne
85 kg
Pärast
74 kg
Alustasin 1. veebruaril kaaluga 85 kg ja täna oli kaalul minu jaoks üllatus 74 kg .... ma ikka veel ei usu ..... Nagu päriselt, minu maailm on väga palju värvilisem.....

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod