Fitlap toitumiskava tagasiside - Liisbeth Tiits

Liisbeth Tiits
27 a
Enne
95 kg
Pärast
78 kg
Liisbeth kaotas Fitlapi abil 3 kuuga 17 üleliigset kilo. Ta enesetunne on super, energiat on rohkem ning taas vaatab ta end hea meelega ka peeglist.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2019. aasta veebruaris. Olin tol hetkel oma elu suurimas kaalus – kaalunumber näitas 95 kg. Nüüdseks kaalun ma 78 kg, seega 3 kuuga saavutatud kaalukaotus on 17 kg.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle see, et toiduainete valik on väga lai ning tänu toiduainete asendamise võimalusele saab ise loov olla vastavalt sellele, mis kodus parasjagu olemas on. Kui varem ma murdsin pidevalt pead selle üle, mida süüa teha, siis nüüd teeb programm kõik minu eest ära. Toitude valmistamine on imelihtne!

Vaatan end taas hea meelega peeglist

Kaalukaotus on mu elu palju muutnud. Pärast esimese lapse sündi, mis oli juba 7 aastat tagasi, ei tahtnud ma ennast üldse piltidelt ega peeglist vaadata. Nüüd teen seda juba suurima hea meelega. Enesetunne on super ja energiat on rohkem, kuna mu toidulaud on nüüd mitmekesisem kui varem. Oskan nüüd ka vastavalt keha vajadustele teha ise toidu osas õigemaid valikuid.

Motivatsiooni toitumisakava järgida annab mulle see, et ma soovin jälle välja näha selline nagu olin varem. Kuna pool teed on läbitud ja sama palju on veel ees, siis on raske alla anda ja juba tehtud tööle käega lüüa. Soovin ka teistele Fitlapi kava kasutajatele mitte kunagi alla anda, sest see muutus, mis toimub, on igas mõttes imeline.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisbeth Tiits
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisbeth Tiits

 

Vaata ka teisi tagasisidesid!

Mari-Ellen Mäemurd
51 a
Enne
89 kg
Pärast
63 kg
Tänaseks kaalun 63 kg. Olen proovinud erinevaid toitumiskavasid, aga Fitlap on olnud ainus, mida suudan jälgida pidevalt.
Tiina Tiisler
Enne
93 kg
Pärast
74 kg
Alustasin 93 kg juures ja olen jõudnud 74 kg juurde. Natukene veel ja lõpptulemus käes. Supper hea programm ja tublid innustajad. Palju tänu teile ja kindlalt edasi lõpptulemuseni.. Edu kõigile.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod