Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Liisbeth Tiits

Liisbeth Tiits
27 a
Enne
95 kg
Pärast
78 kg
Liisbeth kaotas Fitlapi abil 3 kuuga 17 üleliigset kilo. Ta enesetunne on super, energiat on rohkem ning taas vaatab ta end hea meelega ka peeglist.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2019. aasta veebruaris. Olin tol hetkel oma elu suurimas kaalus – kaalunumber näitas 95 kg. Nüüdseks kaalun ma 78 kg, seega 3 kuuga saavutatud kaalukaotus on 17 kg.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle see, et toiduainete valik on väga lai ning tänu toiduainete asendamise võimalusele saab ise loov olla vastavalt sellele, mis kodus parasjagu olemas on. Kui varem ma murdsin pidevalt pead selle üle, mida süüa teha, siis nüüd teeb programm kõik minu eest ära. Toitude valmistamine on imelihtne!

Vaatan end taas hea meelega peeglist

Kaalukaotus on mu elu palju muutnud. Pärast esimese lapse sündi, mis oli juba 7 aastat tagasi, ei tahtnud ma ennast üldse piltidelt ega peeglist vaadata. Nüüd teen seda juba suurima hea meelega. Enesetunne on super ja energiat on rohkem, kuna mu toidulaud on nüüd mitmekesisem kui varem. Oskan nüüd ka vastavalt keha vajadustele teha ise toidu osas õigemaid valikuid.

Motivatsiooni toitumisakava järgida annab mulle see, et ma soovin jälle välja näha selline nagu olin varem. Kuna pool teed on läbitud ja sama palju on veel ees, siis on raske alla anda ja juba tehtud tööle käega lüüa. Soovin ka teistele Fitlapi kava kasutajatele mitte kunagi alla anda, sest see muutus, mis toimub, on igas mõttes imeline.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisbeth Tiits
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liisbeth Tiits

 

Vaata ka teisi tagasisidesid!

Kerli Pool
33 a
Enne
80 kg
Pärast
67.5 kg
Kõik siin nii tublid, nii et jagan ka edusamme :).  12 kg kergem 5 kuuga ja rasvaprotsent 31 pealt 20,5 peale :). Loodetavasti jätkame samas vaimus :-).
Mari Laanemets
Enne
117 kg
Pärast
68 kg
Tere, ma olen Mari. Mulle meeldib süüa ja süüa teha. Esimesel pildil olen 117 ja teisel 68, aga hetkel 74 kg enda lollusega. Tean, et selle menüüga saan 62 kg aasta lõpuks kätte, nagu soovin.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod