Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Liis Tamm

Liis Tamm
34 a
Enne
117 kg
Pärast
65 kg
Liis on olnud ülimalt sihikindel ning kaotanud Fitlapi abiga 52 kg! Tema riidesuurus on kahanenud 54-lt 36-le. Tal on nüüd palju energiat ja elurõõmu.

Alustasin oma kaalulangetusteekonda Fitlapiga 2015. aasta detsembris kaaludes 117 kg. Nüüdseks kaalun 65 kg, seega on mu kaalukaotus 52 kilo. 

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et kõik on grammi pealt paigas. Tuleb vaid osta köögikaal ja toiduained, leida tahet ning tegutseda. Ja kõht on täis ning kaal langeb. Samuti meeldib mulle retseptide rohkus ja mitmekesisus ning retseptides toiduainete asendamise võimalus. Ja lisaks kõigele muidugi toetav seltskond.

Tänu kaalukaotusele on palju energiat ja elurõõmu

Tänu Fitlapile olen hakanud hindama hommikusööki, ilma selleta ei oskagi enam päeva alustada. Kaalukaotus on mu elu palju muutnud. Olen saanud nii palju energiat ja elurõõmu. Mulle meeldib olla aktiivne nii toas kui õues, varem seda minu puhul täheldada ei saanud. Ning loomulikult peegelpilt ja riidesuurus – 52/54 suuruselt 36/38 suurusele jõudmine on olnud kõik tänu toitumiskavale.

Kui tuleb ette raske hetk – kaal ei lange ja motivatsiooni pole – siis olengi hetkeks aja maha võtnud, vaadanud Facebooki Fitlap.ee toetusgrupis teiste motivatsioonipilte või positiivseid postitusi ja leidnud taas endas jõudu. Ma usun, et kõik saavad hakkama, sest kava on üles ehitatud väga loogiliselt ja kõik on puust ja punaseks tehtud. Vaja läheb vaid tahet.

Minu soovitused toitumiskavaga alustajatele oleks sellised, et alguses tuleb olla tugev, sest esimesed nädalad võib raske olla  – kaal ei pruugi langeda, kõigest ei saa ehk kohe aru ja uus toitumine vajab harjumist. Kuid ei tohi alla anda ja motivatsiooni kaotada ning siis tulevad kindlasti ka tulemused. Lisaks saab vajadusel alati abi toetusgrupist.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liis Tamm
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liis Tamm

 

Vaata ka suurepärase tulemuse saavutanud Karmeni tagasisidet!

Kristi Grünberg
Enne
98 kg
Pärast
92 kg
Nii, võtsin mina siis Fitlap.ee tõsisemalt kätte jaanuari lõpus. Pärast teise lapse sündi oli algkaal 98 kilo, kõhuümbermõõtu oli lausa 118. Ma ei ütle, et kava olen jälginud 100%. Sugugi mitte. Aga kui oleks jälginud, oleks ka kilosid väheke rohkem läinud. Nüüd olen 92 kilo ja kõhult läinud 12 cm.
Helena Kõivsaar
Enne
92 kg
Pärast
82 kg
Alustasin kaalu langetamist hetkel, kui kaalule tuli ette nr 92. See pani mulle hetkega mõistuse pähe ja hakkasin enda parema keha nimel vaeva nägema. Alustasin iseseisvalt ja esimesed 10 kg kadusid lihtsalt. Siis aga kadus motivatsioon ja paar kilo tuli tagasi.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod