Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Liis Tamm

Liis Tamm
34 a
Enne
117 kg
Pärast
65 kg
Liis on olnud ülimalt sihikindel ning kaotanud Fitlapi abiga 52 kg! Tema riidesuurus on kahanenud 54-lt 36-le. Tal on nüüd palju energiat ja elurõõmu.

Alustasin oma kaalulangetusteekonda Fitlapiga 2015. aasta detsembris kaaludes 117 kg. Nüüdseks kaalun 65 kg, seega on mu kaalukaotus 52 kilo. 

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam see, et kõik on grammi pealt paigas. Tuleb vaid osta köögikaal ja toiduained, leida tahet ning tegutseda. Ja kõht on täis ning kaal langeb. Samuti meeldib mulle retseptide rohkus ja mitmekesisus ning retseptides toiduainete asendamise võimalus. Ja lisaks kõigele muidugi toetav seltskond.

Tänu kaalukaotusele on palju energiat ja elurõõmu

Tänu Fitlapile olen hakanud hindama hommikusööki, ilma selleta ei oskagi enam päeva alustada. Kaalukaotus on mu elu palju muutnud. Olen saanud nii palju energiat ja elurõõmu. Mulle meeldib olla aktiivne nii toas kui õues, varem seda minu puhul täheldada ei saanud. Ning loomulikult peegelpilt ja riidesuurus – 52/54 suuruselt 36/38 suurusele jõudmine on olnud kõik tänu toitumiskavale.

Kui tuleb ette raske hetk – kaal ei lange ja motivatsiooni pole – siis olengi hetkeks aja maha võtnud, vaadanud Facebooki Fitlap.ee toetusgrupis teiste motivatsioonipilte või positiivseid postitusi ja leidnud taas endas jõudu. Ma usun, et kõik saavad hakkama, sest kava on üles ehitatud väga loogiliselt ja kõik on puust ja punaseks tehtud. Vaja läheb vaid tahet.

Minu soovitused toitumiskavaga alustajatele oleks sellised, et alguses tuleb olla tugev, sest esimesed nädalad võib raske olla  – kaal ei pruugi langeda, kõigest ei saa ehk kohe aru ja uus toitumine vajab harjumist. Kuid ei tohi alla anda ja motivatsiooni kaotada ning siis tulevad kindlasti ka tulemused. Lisaks saab vajadusel alati abi toetusgrupist.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liis Tamm
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Liis Tamm

 

Vaata ka suurepärase tulemuse saavutanud Karmeni tagasisidet!

Maris Metsmaa
Enne
80.5 kg
Pärast
66 kg
Hei, alustasin oma teekonda Fitlapis märtsis kaaluga 80,5 ja tänaseks olen söönud oma kaalu 66 kg peale. Raja olen läbinud tõusu ja mõõnadega, aga ikkagi tahaks jätkata selle laheda kavaga, mis kilosid ja sentimeetreid lennutab :-) Suur aitäh treeneritele, kes on ikkagi kõige suurema töö ära teinud meie eest

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod