Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Leila Janno

Leila Janno
31 a
Enne
92 kg
Pärast
76 kg
Algselt toetusgrupist inspiratsiooni kogunud Leila on nüüdseks ise Fitlapi toitumiskava abil kaotanud 16 kg ning vabanenud ka alaseljavaludest.

Alustasin toitumiskavaga 26.01.2019, kaaludes 92 kg, praeguse seisuga  olen 16 ülekilo võrra kergem.

Enne Fitlapi toitumiskava jälgima hakkamist, ammutasin inspiratsiooni toetusgrupist ja kogusin tahtejõudu teistelt muutujatelt. Viimase tõuke andsid sõbranna Heli ja tuttava Irina edulood.

Toitumiskava juures meeldib mulle selle valikuvabadus ja retseptide rohkus. Saan valida toite vastavalt isudele ning teha asendusi, ilma süümepiinu tundmata. Veel meeldib mulle ka äpi ja ostunimekirja kasutamise võimalus.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Leila Janno
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Leila Janno

Varasemalt kannatasin alaseljavalude käes – need on kadunud!

Atoopikuna mõjutab minu nahka kõik see, mida endale sisse söön. Pärast toitumisharjumuste muutmist on nahaseisukord oluliselt paranenud, lisaks on mul rohkem energiat kui varem.

Tuleb ette hetki, kus ongi natuke raske aga eduvõti peitub toidukordade ettevalmistamises, sest siis ei teki tunnet või tahet patustada.

Alustavale kava jälgijale soovitan esialgu kavapõhiseks muuta ühe toidukorra. Ja niimoodi järgemööda, seni kuni sööd kõik neli toidukorda Fitlapi järgi. Ära tunne end halvasti, kui mõnikord kavas püsimine 100% ei õnnestu. Liigse stressi vältimiseks, ära kaalu ennast iga päev. Usu mõõdulinti rohkem kui kaalunumbrit. Ole loov – toitumiskava retseptid on ainult üks võimalustest. Miksi retsepte omavahel, mõõda välja koostisosade kogused ja valmista hoopis midagi, mille järgi  sul tegelikult isutab.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Leila Janno
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Leila Janno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutvu ka Heli ja Irina edulugudega.

Andra Lehtmets
Alustasin 2015.a aprillis programmiga 15 € nädalas. Menüü valik jäi 2 nädalaga nadiks. Siis liitusin Fitlapiga. Geniaalne programm. Pean silmas just toiduainete vahetusvõimalusi. Valikuid on ...... miljon.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod